“مردم با کم یا متوسط درآمد نمی توانید همان توجه پزشکی به عنوان کسانی که با درآمد بالا است. فقیر را بیشتر, بیماری, اما آنها کمتر مراقبت های پزشکی” بنابراین گفت: رئیس جمهور ایالات متحده در یک پیام به کنگره است.

هیچ نبود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. آن بود که رئیس جمهور هری ترومن در سال 1945 تخمگذار طرح ملی بیمه سلامت برنامه و شروع یک بحث است که همچنان تا امروز بیش از 70 سال بعد. مدت کوتاهی پس از ترومن پیشنهاد جمهوری خواهان کنترل کنگره را به دست آورد و همراه با قدرتمند American Medical Association, نقض هر گونه چشم انداز ملی بیمه درمانی.

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور ارائه اعتبار مالیاتی برای کسب و کار است که ارائه بیمه به کارکنان خود را. این شرکت رفاه ارسال پول مالیات دهندگان به شرکت های بیمه خصوصی گذاشته پایه و اساس سیستم فعلی.

رئیس جمهور جان اف کندی تحت فشار قرار دادند برای تک پرداخت کننده بیمه سلامت برای آمریکایی, اما, دوباره, AMA آن را شکست داد. در سال 1961 بحث بین ایران خودرو اتحادیه کارگران جمهور والتر Reuther و دکتر ادوارد Rocky سخنگوی AMA, Annis استدلال کرد: “این آقا این است که سوسیالیسم هر زمان که دولت را فراهم می کند برای مردم که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه و در آن شرایط که تحت آن این ماده ساخته شده است. این است که سوسیالیسم.”

رئیس جمهور لیندون جانسون موفق به کسب یک پیروزی بیش از حزب جمهوری خواه Barry Goldwater در سال 1964. انتخاباتی خود دستور را فعال کنید او را به فشار از طریق قانون ایجاد مدیکر و مدیکید.

جانسون امضا لایحه در ترومن در استقلال میسوری و کمتر از یک سال بعد او دست-تحویل دو مدیکر کارت های عضو به رئیس جمهور ترومن و همسرش, Bess. مدیکر و مدیکید ثابت کرده اند که در میان محبوب ترین و موفق ترین برنامه های دولت در تاریخ ایالات متحده است.

که ما به ارمغان می آورد به امروز. مرکزی به حزب دموکرات را تن به تن نامزدی ریاست جمهوری نبرد تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی, همچنین شناخته شده به عنوان “مدیکر برای همه است.”

از نامزدهای باقی مانده در این مسابقه هر دو سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن پشتیبانی مدیکر برای همه است. در ساده ترین شرایط این امر حذف واجد شرایط برای مدیکر در حال حاضر 65 سال و مسن تر ساخت از مزایای در دسترس برای همه است.

اکثر نامزدهای دیگر حمایت از گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare در حالی که شهردار سابق پیت Buttigieg ترویج هیبرید “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” طرح.

زمانی که ساندرز می گوید: “من نوشت: لعنت لایحه” او با اشاره به S. 1129 مدیکر برای همه عمل 2019. وارن است که در میان 14 حزب دموکرات که بانیان این لایحه است. مدیکر برای همه خواهد پوشش تمام ساکنان ایالات متحده از جمله مهاجران مستند نشده از گهواره تا گور است.

در مجله پزشکی لانست به تازگی منتشر شده یک تحلیل از این لایحه از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی توصیف زیادی صرفه جویی و بهبود مراقبت که در نتیجه اگر تصویب رسید. دانشگاه ییل مطالعه نشان داد که مدیکر برای همه می توانید ذخیره کنید $450 میلیارد دلار در سال از هزینه های جاری بیش از 3 تریلیون دلار (که با یک تریلیون ‘T’).

بهبود خدمات بهداشتی و درمانی نیز از نجات جان یک برآورد 68,000 مردم در هر سال افرادی که می میرند به سادگی از آنجا که آنها نمی توانیم به یک پزشک را ببینید.

علاوه بر هزینه کمتر سلامت کلی را بهبود بخشد مهمترین برای 38 میلیون در حال حاضر بیمه مردم و اضافی 41 میلیون نفر از مردم که در حال “underinsured” جلوگیری از دسترسی به بیمه خود را به دلیل deductibles شرکت می پردازد خارج از جیب هزینه و به اصطلاح خارج از شبکه هزینه.

ساندرز به طور مداوم خواسته در بحث مراحل اگر او را مجبور به افزایش مالیات به صندوق مدیکر برای همه, پس از آن او را تکذیب کرد زمان کافی برای ارائه یک پاسخ کامل. به عنوان ییل مطالعه توضیح می دهد که مالیات خواهد بود تا در درجه اول برای ثروتمندترین 1 ٪ از جمعیت. اما به طور کلی هزینه های مراقبت های بهداشتی خواهد رفت پایین. افراد خانواده و کارفرمایان هرگز مجبور به پرداخت حق بیمه بیمه سلامت دوباره. شرکت می پردازد deductibles و هزینه های دیگر می تواند حذف شود.

تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی را اصل قرار داده و آمریکا را برای سود شرکت های بیمه بهداشت و درمان از کسب و کار برش صدها میلیارد دلار در بی فایده سربار و سود گرفتن. آن را نیز اجازه می دهد دولت آمریکا به مذاکره هزینه های دارویی است که آن را در حال حاضر از نظر قانونی منع از انجام صرفه جویی ده ها یا صدها میلیارد بیشتر است.

قیصر بنیاد خانواده به تازگی منتشر شده نتایج رای گیری ملی در تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی که در بر داشت که بیش از نیمی از آمریکایی ها حمایت از چنین طرح. در میان دموکرات ها حمایت جهش به 87 درصد.

ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر هزینه های دو برابر سرانه به عنوان دیگر کشورهای صنعتی کشور است. هنوز سلامت در حال بدتر با ایالات متحده در رتبه بندی پایین تر از بیش از 30 کشور دیگر در, با نرخ های بالاتر از مرگ و میر نوزادان و امید به زندگی پایین تر.

از کانادا به کاستاریکا مراقبت های بهداشتی جهانی یک واقعیت است. شاید هنگامی که این واقعیت نشان می دهد تلویزیون از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است و بیش معقول بهداشت ملی و سیاست می تواند تبدیل به یک واقعیت در اینجا بیش از حد.

امی گودمن

مقاله نویس

امی گودمن است که بنیانگذاران تهیه کننده اجرایی و میزبان از دموکراسی در حال حاضر!, ملی, روزانه, مستقل, برنده جایزه برنامه خبری پخش در بیش از 900 عمومی پخش ایستگاه در شمال امریکا است….

Amy Goodman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im