دیدار خوب St. Paul خانواده است که فکر می کند آن را کردم coronavirus

در ابتدا از انگلستان Jimmick مدیریت یک نوار در مینیاپولیس و زندگی در, St. Paul با همسرش, Sheena و خود را 2 سال با پسر.

یک روز در هفته گذشته Jimmick بود از رفتن به محل کار هنگامی که او این احساس عجیب و غریب خارش در گلو او را.

او فکر نمی کنم آن را برای اولین بار در. (تمام خانواده خود تا به حال فقط بدست بیش سرد است.) در آن زمان او قفل شده است تا برای شب Jimmick می دانستم که او در برخورد با حیوانات دیگر. روز جمعه او احساس او می آیند را با تمام عیار آنفولانزا با یک سرفه خشک, سردرد, آبریزش بینی و لرز. بطور غیر عادی و مرموز او ندارد تب — او متوسط بود اگر هر چیزی لمس بالاتر از نرمال – اما او مطمئن احساس می کردم که او تا به حال یکی است.

شنبه آورده عجیب ترین نشانه ای از همه.

“من دراز کشیده بود روی تخت من و این احساس من تا به حال 10 پوند وزن روی سینه من,” او می گوید. در آن Sheena بیمار بود ، گلو او صدمه دیده است او غدد متورم شد و این همان عجیب و غریب, نیروی نامرئی در ریه ها او ساخته شده او را احساس می کنم مثل او در تئاتر روز سه cinched به یک کرست.

“این احساس وجود یک باند الاستیک در اطراف قفسه سینه من,” او می گوید. شینا نمیتوانست نفس کامل و او تا به حال سرفه متناسب با او احساس آماده به ضعف.

هر دو آنها را به حال غرق شدن سوء ظن از آنچه بود و پس از انتظار در تلفن برای هشت ساعت یک پرستار خط اعتبار خود را از ترس. علائم خود را صدا مانند coronavirus با نام مستعار COVID-19. تنها راه برای مطمئن برای دریافت تست شده است. در روز شنبه آنها به نام اتاق اورژانس پس از اتاق اورژانس مراقبت های فوری پس از مراقبت های فوری و گفته شد دوباره و دوباره بدون آزمون در دسترس بودند.

“ما شده اند در تماس با یک مورد تایید شده,” شینا می گوید. و آنها افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی ، در این مرحله مینه سوتا وزارت بهداشت با توصیه به مردم نشان علائم ماندن در خانه و صرفه جویی در این آزمون برای افرادی که مراقبت های بهداشتی کارگران و یا افرادی که در حال حاضر در بیمارستان بستری است. در این St. Paul خانواده کم بود در دولت لیست افراد مورد آزمایش.

آنها می توانند تست کردم برای بیماری های دیگر به حکومت آنها را یکی یکی – گرفتن اشعه x قفسه سینه و یا چک کردن برای آنفولانزا – اما آنها ندارد پول است. با تشکر از کاغذ بازی حذف در بن کار soonest آنها می تواند دریافت بیمه بهداشت و درمان شد آوریل 1. آن را تا به حال به نظر می رسید مانند یک مشکل در زمان بن می گوید. هیچ کس برنامه ریزی شده بود در یک بیماری همه گیر.

پس از بن و شینا ماند در خانه با فرزند خود پرستاری مربوطه خود بیماری. برای بن علائم نبود به عنوان ناراحت کننده می گویند تند و زننده تقلا نورو ویروس او در حالی که به عقب. وجود دارد حتی برخی از روزها او احساس نزدیک به خوب اگر خسته. اما شینا مورد شروع به گرفتن ترسناک است. یک شب در حالی که او نفس نفس زدن برای هوا بودند چمدان خود را بسته بندی شده و آنها مورد بحث شایستگی از رفتن به بیمارستان. آنها تا به حال هیچ بیمه. بن شد ، اما شینا نمی توانستم نفس بکشم.

از آنها خواسته خود سوالات بن احساس می کند هیچ کس باید بخواهید در کشور توسعه یافته: آن بهتر خواهد بود برای پسر خود را به از دست دادن خانه خود را? یا مادر ؟

خوشبختانه, آن را نمی آمده است. یکی از دوستان پیشنهاد کرد Sheena پاپ برخی از تیلنول برای او تنفس – چیزی که او هرگز نمی خواهد باید به فکر امتحان کنید. شما آن کار کرده است. او در حال حاضر طول می کشد یک در هر چهار ساعت و موفق به احساس خوب است. از آنجا که این کمی عجیب و غریب نکته گردش آنلاین, آن را بسیار سخت برای پیدا کردن تیلنول در فروشگاه مورد حق در حال حاضر اما خوشبختانه خانواده های اخیر اجرا بیماری معنای آنها تا به حال عرضه در دست است.

دو دوره نقاهت به عنوان بهترین آنها می توانند. پسر خود را تنها نشان داد علائم خفیف – به عنوان بسیاری از کودکان آسیب دیده توسط ویروس. بعدی تصادف است که تقاضا برای بیمه بیکاری و نوعی پرداخت اجاره. برای مردم در بن این صنعت است که تا حد زیادی تعطیل شده است با توجه به اضطراری بیانیه از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که آسان نخواهد بود.

“در بسیاری از برادران و خواهران که در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر,” او می گوید. “و من کاملا درک [قرنطینه]. به طور کلی من فکر می کنم این دولت فوق العاده است و ما خوش شانس به شهرداران و فرماندار ما. اما آن را به اندازه کافی رفتن نیست.”

او می گوید: وجود باید قوانین در این کتاب به توقف اجاره قرار داده و نگه دارید و بر روی وام مسکن و کمک به از کار Minnesotans پرداخت صورتحساب. وجود دارد باید بهتر و بیشتر مقرون به صرفه تست بنابراین ما در واقع می دانیم که چگونه بسیاری از موارد اعلام نشده – مثل خود و برادر را – ما باید در دست ما است. در غیر این صورت وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مردم ناخودآگاه گسترش بیماری و بسیاری بیشتر مردم در خیابان.

توصیه های خود را? اگر شما علائم مانند بازی آن را امن فرض کنیم شما رو coronavirus. در خانه بمانند. سعی کنید تیلنول اگر شما می توانید پیدا کردن هر. و خودتان را کنترل کنید چرا که آن را بدون پیاده روی در پارک. شما ممکن است احساس جوان و بهداشت و درمان در حال حاضر. هیچ کس برای نفس نفس نفس زدن.

برای اطلاعات بیشتر در بن و شینا با بیماری شما می توانید در مورد آن را در کلمات خود را از او Facebook پست در مورد این موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>