دیدار با بازار آزاد جادوگران و رفاه انجیل’ بچه ها که کمک مالی

ایده این است که کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دیگر خواهد بود قادر به استخدام به عقب و یا نگه داشتن پرداخت furloughed یا گذاشته کارگران به عنوان آنها را قبل از همه چیز متزلزل کردن. وام بخشایش اگر کارفرمایان صرف حداقل 60 درصد از وام خود را در حقوق و دستمزد.

در حال حاضر که اطلاعات منتشر شده برخی از تماشاگران در حال بالا بردن ابروهای خود را در مورد که در آن پول خود را رفته است.

همانطور که واشنگتن پست گزارش داد – و شماره خود را نشان می دهد – برای وام گیرندگان نمی شد برای ارزیابی نسبی نیاز و این روند تا کنون شبیه یک نوع “haphazard اول بیا اول خدمت” روش که شامل سخت-آمار و رستوران ها و بیمارستان ها و کسب و کارهای کوچک… بلکه زنجیره ای بزرگ عملیات داد و ستد عمومی شرکت ها و کسب و کار با پتانسیل تضاد منافع در واشنگتن است.

در این پست نیز گزارش داد که نزدیک به 90,000 شرکت در این برنامه در زمان کمک بدون هر وعده به rehire کارگران و یا ایجاد شغل.

مینه سوتا مراقبت های بهداشتی شرکت ها و شرکت های ساخت و ساز در حال گرفتن برخی از بزرگترین افزایش می دهد. اما پس از آن با توجه به اطلاعات به طوری که در بسیاری از مدارس خصوصی و قانون شرکت های بزرگ از جمله به خوبی پاشنه بلند Breck مدرسه در دره طلایی که تایید آن را دریافت بیش از 5 میلیون دلار با KSTP. سینه کاپلان LLP – یکی از بالا 200 بزرگترین شرکت های حقوقی در کشور – گزارش کردم جایی بین 5 دلار و 10 دلار میلیون نفر است.

ما می گویند “گزارش” زیرا ممکن است همه مطالب در لیست دقیق هستند و یا تا تاریخ. (برای مثال, St. Paul-بر اساس منطقه ای Planned Parenthood فصل ظاهرا کردم جایی بین 5 دلار و 10 دلار میلیون, با توجه به داده اما یک سخنگوی گفت استار تریبیون که آنها می خواهم خارج خود نرم افزار و هرگز دریافت کمک های مالی.)

به ظاهر ثروتمند و یا راحت سازمان یک چیز هستند اما چند منتقدان در حال پایین آمدن به ویژه در سازمان هایی که از نظر فلسفی مخالف هزینه های دولت, دیگر اشکال فدرال کمک و یا حتی مراقبت عمل می کنند که مسئول PPP برنامه در وهله اول. دومی شامل شهروندان در برابر دولت و زباله است که در جایی بین 150.000 دلار و $350,000.

نزدیک به صفحه اصلی این مرکز آمریکایی آزمایش – یک محافظه کار اتاق فکر متمرکز بر “راه حل های خلاق است که تأکید بر رایگان سرمایه گذاری دولت محدود شخصی مسئولیت و پاسخگویی دولت” گزارش یک مقدار در این محدوده بیش از حد.

مرکز نیست در پاسخ به درخواست مصاحبه اما برای اطلاعات بیشتر شما می توانید مشورت دسامبر آن پست با عنوان “چرا دولت پس بی فایده با پول خود را?” در اینجا چگونه است که یکی توسط مرکز نویسنده جان فلن می رود:

“[میلتون] فریدمن یک بار گفت که ” هیچ کس خرج می کند و کسی دیگری پول به عنوان عاقلانه به عنوان خرج خود را. یکی از دلایلی که بهتر است اجازه دهید به مردم صرف مقدار زیادی از پول خود را به عنوان امکان پذیر است.”

این شارلمانی موسسه دیگر محلی محافظه کار سازمان اختصاص داده شده به حفاظت و پیشرفت “تمدن غرب” و “یهودی-مسیحی یونانی-رومی” آرمان ظاهرا “jettisoned” توسط نخبگان در حمایت از “پست مدرن اخلاقی و نسبیت جهانی شدن و حتی فرهنگی مارکسیسم” نیز گزارش پذیرش است.

کلیساها و سازمان های مذهبی نیز شنود گذاشته PPP پول از جمله عقاب بروک در Hugo ($2-$5 میلیون) قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مینیاپولیس و سنت پل ($1-$2 میلیون نفر) و بیت لحم کلیسای باپتیست مینیاپولیس (همچنین $1-$2 میلیون نفر).

به ویژه توجه داشته باشید خوشمزه بود کلمه زندگی مسیحی مرکز بروکلین پارک megachurch که دریافت وام جایی بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. کشیش ارشد مک هموند شناخته شده برای موعظه “رفاه انجیل” است که می آموزد که خدا پاداش نیت و tithing با تخفيف از بیماری و فقر و نجات از رفاه و – بله — واقعی ثروت مادی.

زندگی کلمه هم نمی پاسخ به درخواست مصاحبه در مورد آنچه که نقش دولت در کلیسا رفاه (یا فقدان آن). زندگی کلمه شده است بر زمین لرزان در گذشته با تعداد زیادی از تلاش برای دیدار با بودجه ماهانه و مکرر تحقیقات کنگره و IRS.

و اگر چه کلیسا به نظر می رسد راحت پذیرش سخاوت از دیگران بازپرداخت آن در طول تاریخ شده است کمی سخت تر است. در سال 2010 کاهش یافته است به بازپرداخت $2 میلیون نفر در بیمار-دستاوردهای بدست محکوم Ponzi کرد جرارد Cellette اهدا به کلیسا به قربانیان خود را.

قابل توجه دیگر مینه سوتا نمونه در این لیست گسترده شامل آشنا restauranteurs (گرانیت شهرستان در $5-$10 میلیون) فروشندگان مواد غذایی (stephen hughes پیتزا در $1-$2 میلیون), liquor stores (Surdyk در 150.000 دلار به $350,000) سالن و سالنهای زیبایی (پایدار برداشت مو و ناخن در سالن افرا گراو (150.000 دلار به $350,000).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>