دیدار مینه سوتا MerFolk محلی غلاف مبارزه برای مادر زمین با تبدیل شدن به Merpeople

این MerFolk یک گروه از افرادی که لذت بردن از زندگی به عنوان پری دریایی حق را به دم. آنها meetups پیکنیک و حتی انجام امور خیریه. آنها نیز اتفاق می افتد به پوشیدن عظیم دم است که می تواند هزاران دلار هزینه.

Jennevieve Evers, گروه, موسس, شده است که رویای تبدیل شدن به یک پری دریایی پس از او یک بچه بود.

“این اولین بار من تو را دیدم کمی پری دریایی, من قلاب,” او می گوید: رها خیلی خوب جناس در این فرآیند است. “من نمی دانم اگر من عشق از آب و یا پری دریایی برای اولین بار آمد شده است اما ناشدنی در هم پیچیده تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید.”

در دبیرستان Evers آموخته شده در مورد باشگاه در نیویورک که استخدام پری دریایی به اطراف شنا در مخازن و همچنین Weeki Wachee پری دریایی در فلوریدا که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان از Weeki Wachee چشمه امور خارجه پارک از این فرصت برای رفتن زیر دریا با پری دریایی 365 روز در سال است.

“من متوجه شدم که فرصت وجود دارد برای کسانی که به اندازه کافی شجاع به دنبال آنها” Evers می گوید.

A rare and beautiful Merperson in the wild.

نادر و زیبا Merperson در وحشی. Emmerlee شرمن

Evers تصمیم به شروع مینه سوتا MerFolk در سال 2018 به عنوان یک محل برای متحد کردن همفکر مر-دوستان به دنبال ایجاد ارتباط, در حالی که همچنین با تمرکز بر ایمنی خود را.

“من می خواستم یک محل برای کسانی از ما با این شور و شوق برای این جامعه ایمن به اشتراک گذاری در متقابل ما سرگرمی,” او می گوید. “ایمنی در اعداد بسیار مهم است به خصوص برای یک merfolk شنا در یک استخر عمومی. اگر شما یک شناگر ماهر دم شنا پتانسیل را دارد که خطرناک است. یا کودکان ممکن است بیش از حد هیجان زده و پایمال کردن شما.”

امروز این گروه در حدود 75 اعضای Facebook, هر چند او می گوید که تقریبا نیمی از کسانی که فعال هستند.

“مینه سوتا MerFolk راه را برای کسانی از ما که می خواهند به شنا و یا می خواهید برای ایجاد یک زندگی با ما دم به انجام این کار در یک محیط امن تر در حالی که همچنین اختصاص زمان ما به حفاظت آگاهی” او می گوید.

این گروه در محدوده سنی از نوجوانی به مردم بیش از 40 هر چند Evers می گوید اکثر این گروه در اواسط 20s به اواسط 30s. در حالی که این گروه تقریبا همه زنان از آن استقبال همه بدون در نظر گرفتن هویت جنسی, گرایش جنسی, دین و یا پس زمینه. این است که چرا آنها را انتخاب کنید به “MerFolk” به جای پری دریایی و mermen.

این همه بازی ، برخی از MerFolk قرار دادن دم خود را به کار به منظور ایجاد برخی از اضافی صدف (ما خیلی متاسفم که بازی با کلمات). اگر شما بازدید کرده اید SeaQuest در رزدیل بازار به تازگی شانس هستند شما مواجه می شوند یک MerFolk در فرد نشسته در پوسته خود برای ops عکس نقاشی چهره و یا فقط گاه به گاه گفتگو با دو پا بازدید کنندگان است. علاوه بر این Evers می گوید او و همکار او MerFolk به دنبال گسترش راه های دیگر بیش از حد.

“ما در روند راه اندازی محصور در خشکی Mers یک رویداد کسب و کار برای میانه متحده خواهد شد که یک فروشگاه توقف برای افرادی که به دنبال راه اندازی یک MerFolk-حزب مضمون” او توضیح می دهد. “این که آیا آن را برای خود و یا بچه های خود را و یا بزرگسالان و یا هر کس ما باید هر دو زمین و آب وقایع است. ما به شما کار با شما را به مجموعه شما با آنچه شما نیاز دارید برای موفقیت MerFolk حضور در هر تابع شما می خواهم به میزبان.”

در حال حاضر Evers و MerFolk متمرکز هستند کمتر در کسب و کار کنار برکه و بیشتر در این بازی سرگرم کننده و جنبه حفاظت از مر-زندگی.

“ما فقط به تصویب رسید یک بزرگراه در شهر پلیموت به تمیز کردن دو بار در سال به عنوان یک غلاف و یکی از پرسش هایی که باید پاسخ داده شود قبل از اینکه مجاز به ما در غلاف است:” آیا شما قول می دهم به عشق و حمایت و بالا بردن خود را podmates و همچنین حفظ زمین به عنوان تمیز و عالی به عنوان امکان پذیر است؟’ ما مارک به عنوان سازگار با محیط زیست-رزمندگان.”

برای Evers, mermaiding در مورد خیلی بیشتر از فانتزی دم.

“این جادویی و به ارمغان می آورد لبخند به کودکان و بزرگسالان به طور یکسان,” او می گوید. “جهان می تواند ترسناک و تاریک. این است راه من احساس می کنم من می تواند کمک به زمین کمک همکار من مردم و کمک به خودم با شادی من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>