دیدار ساراسوتا کانتی نامزدها برای دفتر در سال 2020

مختلف قانون اساسی افسران خواهد بود unopposed مدت بعدی در حالی که redistricting و تک-منطقه رای گیری ایجاد فتنه برای ساراسوتا کانتی کمیسیون نژادها

ساراسوتا — ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران Turner, منشی دادگاه مدار کارن عجله و تقویم اموال لایحه Furst — همه خواهان — و Sarasota County Tax Collector باربارا فورد-Coates یک دموکرات برنده هر واژه دیگری در جمعه زمانی که هیچ رقبا جلو آمد توسط noon مهلت برای واجد شرایط برای اجرا در برابر آنها.

ساراسوتا کانتی قضات دیوید Denkin و Dana Marie خزه بودند unopposed به عنوان 12th قضایی منطقه وقت مدافع لری اگر یک جمهوری خواه است.

در 12 منطقه قضایی دادستان نژاد, مناظره اد برادسکی یک جمهوری خواه واجد شرایط خواهد شد و در صورت لیزا Chittaro در بازار اولیه و سپس حزب دموکرات بتسی جوان که واجد شرایط unopposed در انتخابات عمومی ،

صندلی برای ساراسوتا کانتی کمیسیون در مناطق 1, 3 و 5 در رای گیری پس از یک تصمیم بحث برانگیز به redistrict شهرستان قبل از سال 2020 سرشماری. که تصمیم در شهرستان رای دهندگان تصمیم به اجرای تک-عضو منطقه برای هیئت مدیره.

در منطقه 1, وقت جمهوری خواه مایک مورن را مایک هاچینسون در اولیه با برنده مجموعه را در, حزب دموکرات, Mark E. Pienkos در انتخابات عمومی ،

در District 3, وقت نانسی Detert او را دیدم صندلی از دست دادن بخشی از شمال بندر و به دست آوردن بخشی از ونیز و چهره نورث پورت دموکرات Cory هاچینسون در انتخابات عمومی ،

در منطقه 5 خواهان ران Cutsinger و کریس هنکس خواهد شد و مربع خاموش در یک اولیه و سپس چهره دموکرات آلیس سفید در انتخابات عمومی در پیشنهاد خود را برای موفقیت حزب جمهوری خواه چارلز Hines که نامیده می شد ،

جمهوری خواهان Kurt Hoffman and Paul W. سرخس را در یک اولیه برای موفقیت کلانتر تام شوالیه از هیچ حزب دموکرات ظ.

همه رای دهندگان در ساراسوتا کانتی را وادار به رای دادن در ساراسوتا کانتی کلانتر در Aug. 18 اولیه چون هر دو واجد شرایط نامزد جمهوری خواهان.

“در کلانتر نژاد, از آن خواهد شد یک جهانی ابتدایی مسابقه گفت:” استاد راهنما از انتخابات ترنر. “این اتفاق نمی افتد بیش از حد اغلب. چون شما دو جمهوری خواهان وجود دارد و هیچ کس دیگری در حال اجرا در برابر آنها هر ثبت نام رای دهندگان را وادار به رای دادن در این مسابقه است.

این مسابقه برای دو کرسی در ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه جذب چهار نامزد.

زمان مدرسه عضو هیئت مدیره اریک رابینسون در حال اجرا است برای نگه داشتن بر روی منطقه خود صندلی 3 برابر تام ادواردز سابق نیویورک تاجر که از نقل مکان به ساراسوتا دو سال پیش.

معلم سابق و مدیر و مدیر منطقه کارن رز ساخت دومین اجرا برای هیئت مدیره در نظر گرفتن در دیوید گراهام یک متخصص کامپیوتر با منطقه. هر دو در حال به امید پیروزی صندلی خروجی رئیس کارولین Zucker که در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد پس از 22 سال در هیئت مدیره.

در شهرستان ساراسوتا کمیسیون District 1, وقت ویلی چارلز شاو را کایل اسکات Battie هر دو از آنها را واجد شرایط است.

در District 2, وقت لیز Mathslice واجد شرایط و به صورت پنج مخالفان: جو Barbetta مارتین هاید دونالد Patterson, Terry Turner و جری مایکل چاه.

در District 3, Erik J. Arroyo, Daniel A. کلرمونت و رابرت لیندن گرانت همه واجد شرایط در تلاش برای موفقیت Shelli Freeland ادی.

شاو و Battie روبرو خواهد شد خاموش در Nov. 3 همراه با دو رای-اهل عمل در مناطق 2 و 3 در یک Aug. 18 اولیه.

در مجلس قانونگذاری ایالتی نژادها خواهان جیم بوید و جان منش Housman هر دو واجد شرایط در ایالت فلوریدا در سنای منطقه 21 مسابقه به جای گذاشت رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano و به صورت خاموش در اولیه با برنده رو دموکرات آماندا لینتون در ماه نوامبر.

در ایالت فلوریدا در ایالت منطقه 23 مسابقه وقت جمهوری خواه جو Gruters دموکرات کاترین نورمن و nonparty وابسته نامزد رابرت کاپلان همه واجد شرایط برای شرکت در انتخابات عمومی رای گیری در ماه نوامبر.

در ایالت فلوریدا در کنگره منطقه 70 مسابقه چهار دموکرات Keisha بل میشل Grimsley علامت الیور و میشل K. Rayner, همه واجد شرایط اولیه برای یک رواناب به جای Wengay نیوتن که تصمیم به اجرای یک Pinellas County کمیسیون صندلی.

یک جمهوری خواه شارون اهل ذکر شده بود اما نه به عنوان فعال واجد شرایط در فلوریدا وزارت امور خارجه وب سایت.

در منطقه 71 نژاد رییس جمهوری خواهد رابینسون و دموکرات اندی Mele روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در انتخابات عمومی ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

در ایالت فلوریدا در کنگره منطقه 72 نژاد دموکرات دریک Buckman واجد شرایط در پیشنهاد خود را برای جایگزینی دموکرات مارگارت خوب است که در حال اجرا برای کنگره است. سه جمهوری خواهان دانا Barcomb فیونا مک فارلند و جیسون میلر همه واجد شرایط اولیه است.

در منطقه 73 نژاد رییس جمهوری تامی گرگوری و دموکرات رقیب دیوید ریوز Fairey خواهد شد و مربع خاموش در ماه نوامبر.

در منطقه 74, وقت جمهوریخواه جیمز بوکانان از آمریکا تشکر. Vern بوکانان را دموکرات لیزا Stortstrom.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>