دیدار با آتش slinging بسیار بزرگ کیک پنیر از خود بزرگ آبی کامیون

خیلی عالیه کیک پنیر. توقف کامل است.

در سال 2018 شوهر و همسر تیم Kurt اندرسون و کری Paetow شروع به فروش کمی cheesecakes با عطر و طعم از آبی روشن و کامیون مواد غذایی. اندرسون مذکور آتش نشان است که زمانی که شارژ ندارد به Chaska سوختن ساختمان با یک شلنگ آتش پرتاب بیش از شانه خود و فارغ التحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی از U. W. تنومند جمع در جیب خود است که تمام وقت بیکر پشت PGC. Paetow با این نسخهها کار تمام وقت در روابط عمومی فراهم می کند و غیر پخت راهنمایی برای کسب و کار خانوادگی.

اندرسون می گوید که آتش نشانی اجازه می دهد تا او را “تحقق [خود] داخلی پنج ساله” اما رضایت مشتری چشم عقب در سر خود را پس از گرفتن نیش خود نور cheesecakes بی بدیل است.

که در رشته علوم و صنایع غذایی به معنی بزرگ, طعم خوبی اجرا هستند قلب PGC منو. در واقع فقط در مورد تنها چیزی که آنها نمی باید ساده است نیویورک-سبک. “من به آن می گوید:” اندرسون. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با ساده کیک پنیر آن را فقط به سبک من نیست.”

A variety of Pretty Great Cheesecake's signature "minis," each of which weigh in at about a half-pound

انواع بسیار بزرگ کیک پنیر امضا “minis” که هر کدام وزن و در حدود نیم پوند حسن نیت ارائه میدهد بسیار بزرگ کیک پنیر

پس از تلاش چند تن از PGC ارائه شده – Key Lime standout در میان یک میدان ترد سیب و موز کرم و قرمز مخملی – که purring چشم-رول واکنش اندرسون ذکر شده واقعی است.

خوش شانس برای پنیر(کیک)سر PGC نیست فصل تابستان-تنها امر است.

البته در طول ماه های گرم PGC است در همه جا. سال گذشته آنها trucked تا مشغول ناهار ساعت, باغ های سیب و حتی جشنواره های برگزار شده توسط, St. Paul لبنی انجمن که در آن خاطرات محور کامیون زوج با کشاورزان صف برنج پارک. اندرسون به یاد می آورد که رویداد بود به خصوص سرد پس از او برای دیدار با کشاورزان که “آیا وجود دارد هر روز کار واقعا سخت است بنابراین ما فقط می توانید به فروشگاه بروید و خرید کرم پنیر.”

اما حتی در این ماه سرد اندرسون است که هنوز هم پخت دور در کامیون. “این پارک شده در جلوی خانه ما در حال حاضر. مردم محل سفارشات به صورت کامل نه-اینچ cheesecakes که بین چهار و نیم تا پنج پوند,” او توضیح می دهد. “آنها به منظور کسانی که از طریق وب سایت ما و سپس من فقط آن را در کامیون و آنها را به محل اقامت ما در چسکا به آن را انتخاب کنید.”

به جای داشتن یک ذهنیت کمبود به عنوان کسب و کار خود را رشد می کند اندرسون و Paetow دائما خود را چگونه آنها می تواند بهترین به اشتراک گذاری منابع به نفع جامعه –به خصوص که دسترسی به مواد غذایی دسترسی به چنین غالب موضوع است. حتی زمانی که اهدای پول گزینه نیست “ما خوشحال به کمک ما زمان و مهارت های خود می گوید:” Paetow که پرتوهای بحث در مورد آینده دفتر ثبت دعاوی حقوقی از کار داوطلبانه کشش ماه آمد, از جمله حوادث در Ronald McDonald House, و بیشتر.

به عنوان مینه سوتا سرخی نسبت به بهار نگه دارید تا با خیلی عالیه کیک پنیر حرکت از طریق وب سایت خود و Facebook و انتظار کامیون به خیابان ها دوباره در مارس 2 در زمان جشنواره کامیون مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de