دیدار با مافیا که فرو گشت مرزی به بحران

شنبه شب در اواخر ماه سپتامبر معاون اسکات شانس جمع آوری شده با خانواده و دوستان در کریستال-chandeliered سالن از مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف واقع در امتداد سواحل رودخانه پوتوماک در ویرجینیا برای جشن بازنشستگی خود را پس از 33 سال در مرز ایالات متحده گشت.

حزب آراسته بود با کسی که در گشت مرزی رهبری در گذشته و حال. وجود دارد بی تردید رقم شانس, رئیس, رئیس کارلا کشيش بلند و پهن با علامت تجاری حاشیه قهوه ای موی چتری و دوست دیرین او Andrea Zortman که کمک می کند تا نظارت بر عملیات خارجی برای آژانس. کامل مشروط بازنشسته سابق ستاد-تبدیل-مشاوران بودند در دست هم از جمله دیوید اگویلار دو لا فرانترا, 64, که می خواهم به ریاست گشت مرزی و همچنین به عنوان پدر و مادر خود ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و مایکل فیشر, 55, که می خواهم موفق اگویلار دو لا فرانترا به عنوان رئیس گشت مرزی. داد و بیداد کن Adams, 59, یکی دیگر بازنشسته در سطح ارشد CBP رسمی نیز با حضور در جشن است.

مهمانان لگد بود 75 $در هر کدام برای پوشش مواد غذایی و هدیه ای برای ارسال کردن اما معلق در هوا بیش از حزب بود ترکیبی از خستگی و تمرد: نبود فقط پایان شانس حرفه ای آن را پایان یک عصر در آژانس — خود را در دوره. و گسترده انتقادات در حال حاضر pummeling بحرانزده گشت و خود را بیش از 19,600 عوامل خواهد بود به طور ضمنی میراث خود.

نادانسته به اکثر خارجی ها تقریبا همه از مهاجرت honchos در شانس حزب که شب شد دیرین همکاران که می خواهم به عنوان عوامل جوان در مرز از راه دور در شهر آریزونا Arizona, وقتی گشت مرزی بود فقط یک مرداب آژانس.

این گروه به نام “داگلاس مافیا” توسط برخی از عوامل شروع به بالا رفتن از صفوف به هم پس از 9/11 حملات به عنوان گشت مرزی نزدیک به سه برابر اندازه و بودجه. آنها می زده دو دهه از تشدید قطب بندی سیاسی بیش از مهاجرت به بالای سازمان است. با آنها به ارمغان آورد یک سنگر ما-علیه-آنها را به تمرد که آنها می خواهم پرورش در صحرای آریزونا زمانی که احساس بدخیم و اشتباه آنها می خواهم جعلی در راه خود را.

برای بهتر یا بدتر, آنها می خواهم دست در شکل دادن به تقریبا در هر جنبه ای از این سازمان را رهبری و فرهنگ است.

اما این احساس در اتاق که شب گفت: برخی در حضور, شد, امداد رسانی است که بسیاری از آنها نمی خواهد در اطراف منجر به آن بسیار طولانی تر است. کشيش, 50, که می خواهم شروع به عنوان یک خالص 25 ساله از یک روستا, کانزاس, نیروی پلیس برنامه ریزی شده بود او خروج از واشنگتن برای ماه می باشد. Sandi Goldhamer, 56 او شریک دیرین که همچنین می خواهم بدست او شروع به در آریزونا در حال حاضر در خانه جدید خود را در تگزاس است. Goldhamer بازنشسته شده بود بی سر و صدا در بهار گذشته به عنوان دانشیار رئیس مسئول سیاست ملی پس از ایفای نقش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست تحمل صفر که منجر به هزاران نفر از کودکان در حال جدا از خانواده خود را با هیچ برنامه ای به reunify آنها.

دو زن همراه با Zortman, 46, افزایش یافته است با وجود این سازمان بدنام عدم زنان, عوامل حداقل از هر قانون فدرال اجرای آژانس.

این گروه تا به حال نظارت و یا شاهد بحران در گذشته — از جمله دعاوی بیش از استفاده بیش از حد از زور و افشاگری از فساد در گشت خود صفوف. اما در سه سال گذشته کاتالیز توسط همیشه شدیدتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های محوری بود که منزوی آژانس به آشفتگی بی سابقه ای. ورود ده ها هزار نفر از پناه جویان در مرز مجبور عوامل به نقش های جدید برای آنها که کمی به حال آموزش است. یک سری از مشخصات بالا رسوایی متمرکز بود scalding توجه در آژانس: کودکان درگذشت در آن بازداشت هستند. خبرنگاران از کشف یک نژادپرستانه و زن ستیز خصوصی Facebook صفحه با برخی از 9,500 فعلی و سابق گشت مرزی اعضا از جمله در یک نقطه کشيش. سوء اتهامات رز و دیرین عامل بود و حتی تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان یک قاتل زنجیره ای است.

گشت مرزی آنها می خواهم هدایت بود تجربه نه فقط یک بحران اعتماد در میان قانونگذاران و اما از درون.

برخی از سران و عوامل گفت: آنها نمی تواند کمک کند اما مقصر وضعیت فعلی مرز گشت داگلاس عوامل برای پرورش یک فرهنگ است که مورد علاقه وفاداری بیش از شایستگی. “من هنوز هم معتقدم در ماموریت ما است. اما ما نیاز به تجدید ساختار ما نیاز به تغییر” گفت: یکی دیرین ارشد عامل از تگزاس که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. “این یک گروه زیر هر یک از دیگر در coattails با همان ایده که هر کس فکر می کند به همان شیوه. و بسیاری از مردم پرش رتبه بر اساس آنها می دانند که نه در تجربه خود را.”

عامل گفت: او می خواهم کار با بسیاری از رهبران این گروه در گشت مرزی را در واشنگتن دی سی ستاد در طول سال و تجربه منجر شده بود او را به نتیجه گیری کرد که بسیاری از این سازمان مشکلات خود تحمیل. “ما رشد بیش از حد سریع,” او گفت:. “و مردم وجود دارد در رهبری که هنوز در حال انجام در سطح آنها باید.”

شهردار Goldhamer, Zortman شانس و اگویلار دو لا فرانترا تمام کاهش یافته است یا نه پاسخ به درخواست مصاحبه برای این مقاله, آیا به عنوان مرز گشت.

“من احساس می کنم ما در حال ترک یک میراث وحشتناک برای کسانی که دنبال,” ارشد agent گفت. به زودی او مانند بسیاری دیگر در رهبری خواهد بازنشسته ترک یک شکاف است که او معتقد است آژانس بیمار است-مجهز به پر کردن. به تازگی به عنوان گشت lurches از یک بحران دیگر عامل گفت که او در تلاش برای کشف کردن که چگونه همه چیز رفته بود “وری” و اضافه کرد: “من درخواست خودم ‘از کجا اشتباه کردیم؟'”

در ابتدا آنها فقط یک دسته از جوانان عمدتا تازه کار عوامل shunted به یک پاسگاه دو ساعت در جنوب شرقی توسان, آریزونا. اما بد مجهز مرز ایستگاه در داگلاس در آستانه تبدیل شدن به بزرگترین و شلوغ ترین در کشور است.

در جولای سال 2000 Rowdy Adams فرستاده شد به داگلاس ایستگاه به عنوان گشت عامل مسئول برای کمک به نظارت بر آن با گسترش سریع. “من هرگز در برخورد با هر چیزی که پیچیده یا بزرگ که” به یاد می آورد آدامز که تند و تیز یک بار-موی بلوند در حال حاضر آرام و با خاکستری است. هنگامی که او وارد شدند عوامل مشغول به کار بودند از تریلر زیرا آنها می خواهم اجرا از مکان ها برای قرار دادن همه. “آنها تا به حال یک ایستگاه ساخته شده برای 40 نفر و ما تا به حال چیزی در این محله ها از 450 یا 500, عوامل,” او گفت:. “منظور من این بود اما ما با آنچه که ما تا به حال.”

تا 1990s گشت مرزی شده بود کمی بیش از یک میلیون چاره اندیشی موقت با کمتر از 4000 در نمایندگی در سراسر کشور. سپس توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی گذشت که همراه با فلج ارزش پزوی مکزیک در کمک به خار یک مهاجرت جمعی از کارگران شمال. تعداد دستگیر مرز crossers مشخصی برای نزدیک به یک میلیون در سال 1994 نگه داشته و در حال افزایش است. کنگره در پاسخ با عبور از محدودیت های غیر قانونی مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل می کنند و دو برابر پایین تر از مرز شمشیربازی و عوامل.

گشت مرزی در حال حاضر آزمایش شده با تمدید اجرای عملیات در سن دیگو و, El Paso, تگزاس — جاری شدن سیل در این مناطق با عوامل مسلح — که در کاهش ترافیک اما فقط در یک بازی ضربت سخت زدن-a-مول crossers خواهد سطح در جایی دیگر. تا سال 2000 که در جایی دیگری بود داگلاس خواب آلود قصبه 14,000 ساکنان مرز بسیار بزرگتر اگوا پریتا, Sonora.

در آن زمان بسیاری از مهاجران بودند و مردان تنها از مکزیک به دنبال کار. آنها به سرعت پردازش و سپس ارسال می شود در سراسر خط گفت: عامل سابق کوین اسمیت که صرف تمام زندگی خود را در داگلاس و بازنشسته وجود دارد در سال 2014. “ما در ساخت 1,000 دغدغه های یک روز و حتی ابتلا به 10%,” او گفت:. “ما ضعف است.”

مرز شهر در حال حاضر به دست آورده outsized رسوایی پس از Joaquin “ال Chapo” Guzman که بعدها منجر کارتل سینالوآ ساخته شده اولین مرزی مواد مخدر تونل وجود دارد 270 فوت مهندسی مارول که شامل یک درب مخفی تحت هیدرولیک-برداشته میز بیلیارد. در سال متعاقب آن موجی از تحقیقات و دستگیری از مرز ایالات متحده عوامل با روابط به قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاقچیان انسان تغذیه شهر را در اختیار دارند. توسط 1996 لس آنجلس تایمز اشاره کرد که داگلاس به عنوان شناخته شده بود “فاسد ترین شهر در 1,900 مایل ایالات متحده و مکزیک مرز.”

منابع باز با کنگره ادامه داد: به پور به داگلاس به هر حال. یک ایستگاه جدید ساخته شده در 29 هکتار از توقیف اموال در هزینه $23 میلیون. توسط 2003, Douglas, ایستگاه بود که بزرگترین در کشور با 550 دائمی عوامل و اضافی 100 در چرخش از سایر نقاط کشور است. آن رشد کرده بود بنابراین سریع است که وجود دارد کمی مدیریتی نظارت آدامز گفت. او وظیفه اصلی در آن زمان او گفت که به استخدام بیشتر سرپرستان و سازمان تحت کنترل “را به مطمئن شوید که مردم انجام آنچه آنها قرار است به انجام.”

کشيش حال فرود در داگلاس در سال 1995 یکی از تعداد انگشت شماری از زنان در بدنام ماچو فرهنگ است.

“من می خواهم به می گویند که ما تا به حال شاید 6-7% زنان در داگلاس ایستگاه” آدامز گفت. “این سخت گیگ. ما در مکان های از راه دور. و اگر شما می خواهید به خانواده و تمام است که آن را به تاثیر داشته باشد.”

کشيش ورزشی و با can-do میانه پراگماتيسم را تعيين علامت خود را به یاد می آورد مایکل فیشر که برای اولین بار ملاقات کشيش در داگلاس و افزایش از طریق صفوف به عنوان او برتر است.

فیشر اولین برخورد با کشيش آمد اواخر یک شب در حالی که او و تاکتیکی تیم چادری سیاه و سفید و با چهره خود را پوشش داده شده در روغن و رنگ و پیگیری می شد و یک گروه از مهاجران در کویر شرق داگلاس. “ما شنیده ام یک صدا و همه ناگهان من دیدم این شخص رفتن بر روی یک دوچرخه” فیشر گفت. “ما فکر آن را یک طلایه دار یا چیزی بنابراین ما شروع به در حال اجرا و رو به موقعیت و دیدم چراغ ما و اعلام کرد که ما از مرز ماموران گشت.”

دوچرخه سوار فیشر گفت: دو برابر بازگشت و او شگفت زده برای دیدن یک زن در یک گشت مرزی یکنواخت بر روی یک دوچرخه کوهستان. او گفت که او خواسته آنچه او انجام شده بود در بیابان به تنهایی در وسط شب.

“چه کار می کنید ؟” عامل شات پشت فیشر به یاد.

“من به او گفتم ما پیگیری می شد و گروه” فیشر گفت. “و او گفت:” مثل جهنم شما هستند. که گروه من.’ و سپس او سوار کردن به صحرا. و گفتم وای چه کسی بود؟'”

بعد او را پیدا کردن آن کشيش و ناظر بر گشت مرزی را به تازگی ایجاد شده دوچرخه واحد. “من تحت تاثیر قرار گرفته بود,” او گفت:. “او ایستاده بود به او در زمین است.”

Goldhamer در اصل از تالاهاسی فلوریدا نیز مصمم به موفقیت در تستوسترون پر در محل کار. ریزه اندام با موهای بلند قهوه ای که تن او در مستی Goldhamer ایستاده بود چرا که او همیشه یکی از اولین داوطلب آدامز گفت. “او فقط آنچه را که او نیاز به انجام. حتی اگر این کار گه برای شب او را که در آغوش آن را بدون شکایت,” او گفت:.

توسط اوایل aughts دغدغه در داگلاس بودند تا به 2,400 یک روز با توجه به Adams. ایستگاه ستایش شد که یکی از اولین پیاده سازی جدید فن آوری بیومتریک لینک خود را شناسایی اثر انگشت پایگاه داده با اجرای قانون دیگر از پایگاه داده به صفحه نمایش مردم کیفری برای پس زمینه. اما گشت مرزی نبود غربالگری خود عوامل کاملا کافی است. ایستگاه در حال رشد بیش از حد سریع با چند کنترل و توازن در محل به علف هرز از بازیگران بد در درون صفوف خود را. “من می خواهم عشق را به اعتبار برای چیدن چیزی جز ستاره های موسیقی راک” آدامز گفت: از عوامل او می خواهم به ترویج ، “اما آن را نمی همیشه به نوبه خود که در راه است.”

در سال های اولیه آن در داگلاس آدامز و دیگران گفت: این عوامل از جمله کسانی که می آیند به داگلاس مافیا دیدم از نزدیک بسیاری از مشکلات خواهد بود که طاعون این سازمان در سال آینده است.

یک شب در اواخر سپتامبر سال 2000 Goldhamer متوجه یک اقدام سرپرست به نام دنیس جانسون صحبت کردن با یک زن السالوادور آنها فقط می خواهم دستگیر. با چند نفر به فرایند برای بازگشت به مکزیک Goldhamer از دست نزد آنها با توجه به سوابق دادگاه. جانسون سوار دستبند زن به صحرا و تجاوز جنسی ، سپس او در زمان او به یکی دیگر از پورت ورود در نکو, 25 مایلی غرب داگلاس و فرستاده او به مکزیک بازگشت. این حمله تنها در کشف به این دلیل که زن ساخته شده شکایت به مکزیک مامور گمرک که سپس گزارش آن را به همتای آمریکایی خود پرونده های دادگاه نشان می دهد.

آدامز به عنوان گشت عامل مسئول گفت: او در زمان تماس آن شب از عامل در نکو. او نیاز به سرعت قطعه با هم چه اتفاقی افتاده است. Goldhamer به او کمک کرد شناسایی جانسون خودروی گشت. “ما بی سر و صدا ضبط خودرو و انجام DNA نمونه” او گفت:, “و این چیزی است که زخم شدن او را محکوم کرد.” Goldhamer بعد از شهادت جانسون در دادگاه. جانسون وکیل استدلال که زن را آغاز کرده بود و پس از آن ساخته شده تا یک داستان به اقامت در ایالات متحده, اما هیئت منصفه او را به جرم تجاوز جنسی و آدم ربایی است.

اما جانسون محاکمه یک اتفاق نادر پس از آن و در حال حاضر.

در سال 2001 وزارت دادگستری بازرس کل باز یک تحقیق وسیع بازخوردی طرح است که در آن عوامل متعدد دقیق به داگلاس از دیگر ایستگاه شد و مبله با جعل رسید از سرپرستان که می خواهم اجاره آنها را در اتاق در خانه های خود و یا از مدیران هتل یا آپارتمان صاحبخانه. عوامل ادعا $55-یک روزه کمک هزینه مسکن زمانی که آنها در واقع می خواهم پرداخت می شود بسیار کمتر حفره تفاوت. برخی نیز دریافت عضویت در باشگاه و مشوق.

در گزارش نهایی خود را در سال 2002 بازرس کل گفت: آن را در بر داشت “نگران شیوه” در بخشی از عوامل متعددی. ایالات متحده دفتر دادستان کاهش یافته و به تعقیب و موارد ارجاع به امور داخلی در مهاجرت و تابعیت خدمات (پس از آن پدر و مادر و آژانس گشت مرزی) برای اقدام انضباطی.

نزدیک به یک سال بعد از آن هیچ اقدام گرفته شده است. در سال 2003 از مرز گشت نورد بود به ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی به عنوان بخشی از تازگی ایجاد وزارت امنیت داخلی. مستقل اداره فدرال ویژه وکیل برای دفاع از دو عامل از داگلاس بود که هشدار محققان به این طرح منتشر داغدار گزارش. عوامل لری داونپورت و ویلی جنگل, حال گفته است که دیوید Aguilar — سپس رئیس بخش توسان — تا به حال شده است آگاه از رشوه اما نمی مداخله. داونپورت گفت: او همچنین گزارش داد نگرانی های خود را به آدامز و دیگر سرپرستان اما گفته شد به “ذهن کسب و کار خود را.”

Davenport, با توجه به فدرال بار گفته شد توسط آدامز و دیگری سرپرست که “اگر او می خواست به حرکت در مرز گشت … او به همراه داشت.” نه داونپورت و نه جنگل می تواند نظر رسیده است.

دفتر مشاور ویژه بود و خشم. “با توجه به مطلق اعداد درگیر آن امتداد ساده لوحی که 45 کارکنان در یک واحد گشت مرزی ایستگاه درگیر در یک پس زدن و طرح تقلب برای تعدادی از سال … بدون دانش مدیریت” در این گزارش اشاره کرد با توجه به آریزونا دیلی استار در سال 2005. با بررسی و یا تنبیه رهبری ارشد دفتر نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور وقت جورج دبلیو بوش “وجود یک خطر واقعی ایجاد ظاهر ماست مالی کردن.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تحقیقات آدامز گفت: آن را یک “افتضاح بسیاری از سر و صدا از اتاق مشاوره ويژه و آنها هرگز به اثبات هر چیزی است.” اتهامات آورده “دو نفر بودند که ناراحت کننده با تغییرات ساخته شده است که در آن آنها در حال پاسخگو” آدامز گفت. داونپورت و جنگل در نهایت ترک آژانس.

سال 2006 مهاجر ترافیک در مرز بود شروع به تغییر دوباره. در این زمان در حال حرکت غرب به سمت ایالتی کالیفرنیا خط. “داگلاس بود شروع به خنک کردن” کشيش به یاد رسمی CBP بیوگرافی منتشر شده در سال گذشته است. “من تا به حال 11 1/2 سال وجود دارد و یوما شد نقطه داغ است.”

او را برای اعمال حرکت به یوما و ترویج شد به دستیار ارشد مأمور گشت. Goldhamer به دنبال کشيش شد و یک سرپرست است. Zortman که تا به حال مشغول به کار در روابط رسانه ای برای گشت مرزی در آریزونا نیز ساخته شده جهش به یوما.

با یک دستور از بوش برای اضافه کردن 6,000 بیشتر عوامل تا پایان ریاست جمهوری خود گشت مرزی سوار بر یک استخدام ولگردی و قانونی شکنی. اما همانطور که اتفاق افتاده بود در داگلاس عجله به استخدام جدید بسیاری از عوامل منجر به مشکلات. تا اواسط سال 2007 به طور متوسط در سطح تجربه یک گشت مرزی عامل بود فقط چهار تا پنج سال با توجه به یک دولت ایالات متحده پاسخگویی اداره گزارش و در برخی از واحدهای کمتر از 18 ماه. آژانس ندارد “یکنواخت زمینه برنامه آموزشی” این گزارش گفت: به طوری که عوامل جدید می تواند “تبدیل به مهارت در امن و موثر و عملکرد اخلاقی از وظایف خود است.” این یک درهم آمیخته از قوانین و مقررات است که متفاوت از بخش به بخش.

“در آن زمان چنین نیاز آنها را تقریبا هر کسی که با گذشت نمره به ترویج” گفت: یک عامل ارشد در کالیفرنیا که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

آدامز که تا به حال ترویج شده است به دفتر مرکزی آن در واشنگتن با این زمان موافقت کردند که سریع هجوم عوامل جدید تا به حال برخی از پیامدهای منفی. “ما ترویج مردم در آن روز قبل از اینکه آنها واقعا آماده برای این کار,” او گفت:.

ارشد نمایندگی از کالیفرنیا و تگزاس گفت که در طول گشت مرزی را ایجاد می کند در سال با بیش از حد بسیاری از اتصالات به رهبری ترویج بودند با نظارت کمی و یا عواقب تخلف است.

در این زمان بود که Zortman شد یک اقدام زمینه سرپرست عملیات در یوما داده شد و نظارت بیش از چندین عوامل دیگر. در بهار سال 2009 یکی از آنها بود جولیا Monsivais 24 ساله سابق کالج سافت استار بود که فقط ماه دور از اتمام دو سال دوره وابسته به التزام و دستیابی به رویای خود را از تبدیل شدن به یک گشت مرزی عامل.

مدت کوتاهی پس از Zortman شد Monsivais ” رئیس جوان که همجنسگرا بود گفت: یکی از همکاران که Zortman خواسته بود او را در تاریخ در حالی که آنها در حال گشت. “جولیا به من گفت که او تبدیل او گفت:” یکی از همکاران که از سمت چپ به گشت و پرسید: به ناشناس باقی می ماند چرا که او از ترس اقدامات تلافی جویانه. “و از آن روز او را هدف قرار داده بود. او می تواند نوشته شود تا برای هر چیزی که کمی. من به یاد داشته باشید هنگامی که او می خواهم از دست رفته یک حلقه کمربند روی شلوار و او را مواخذه برای آن است.”

بیش از دو ماه آینده Monsivais نوشته شده بود و مواخذه چندین بار با توجه به عامل سابق و هم اتاقی او در آن زمان جیمی McGalliard یک دوست نزدیک که مشغول به کار در یک مدرسه محلی بالا. زمانی که Monsivais “را تکذیب کرد کسانی که عبور از Zortman,” McGalliard گفت: “این زمانی است که بسیاری از چیزهای واقعا شروع به بازی می آیند, شما می دانید, گرفتن نوشته شده است و چیزهایی مانند آن. آن را فقط به طور مداوم آزار و اذیت از همان سرپرست است.”

Monsivais مستند آزار و اذیت در یک نوت بوک McGalliard گفت و رسیده متعدد بار دیگر به سرپرستان, و درخواست از آنها برای مداخله. “او رفت و از طریق مناسب زنجیره ای از فرمان. او به نام این حق مردم است, اما هیچ کس چیزی به او کمک کند” او گفت:.

در ژوئیه 17, 2009, Monsivais دریافت یک تماس تلفنی در حالی که آنها با هم در یک بار و سپس گفت McGalliard و دیگر او هم اتاقی که “Zortman به من است.” پس از ورود به خانه به ضرب گلوله کشته و خودش را با سلاح خدمات گفت: McGalliard که بعد بدن او یافت نشد.

مارگارت تاچر Monsivais گفت: خواهر او بر این باور است که او در مورد اخراج می شود به دلیل تعداد زیادی از نوشتن یو پی اس او می خواهم دریافت کرده است.

“دختر من یک نوع شخصیت گفت:” او پدر خوانده شده را علامت Monsivais. “او ملی سافت بال قهرمان برای یک دلیل. او بسیار رقابتی و در زمان از دست دادن بسیار سخت است. او می خواست می شود در اجرای قانون از او بود در مدرسه. و این رویای او است.”

علامت Monsivais گفت: او گشت مرزی رهبری به ارائه دخترش پرسنل و سوابق او بررسی خودکشی. هنگامی که او هیچ پاسخ Monsivais گفت: او تبدیل به اتحادیه, اما آن را نیز قادر به دست آوردن او پرسنل فایل. “این بود که ما در برابر گشت مرزی,” او گفت:. “و Zortman محافظت شد. من نمی دانم چرا اما او شد.”

پس از Monsivais’ خودکشی Zortman ترویج می شد به یک نظارت عامل سرپرستي زمینه آموزش نیروهای جدید. مقامات اتحادیه در نامه ای به رئیس یوما بخش است که در سپتامبر, اعتراض به Zortman را ارتقاء ویژه نظارت از نیروهای جدید. “در حال حاضر هنوز هم وجود دارد یک بررسی حوادث رخ داده است که در چند ماه گذشته” در این نامه گفت. “محلی احساس می کند این انتساب است بهترین بهره را از خدمات و نه محلی.”

امروز Zortman یک دستیار ارشد مسئول عملیات خارجی در واشنگتن دی سی و در بالاترین سطح از گشت مرزی رهبری است. هنوز هم دوستان نزدیک با شهردار Zortman به سازماندهی رئیس گشت مرزی بازنشستگی در ژانویه.

Zortman و گشت مرزی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد Monsivais.

“چه اتفاقی افتاد در Yuma با جولیا مرگ وجود دارد باید برخی از نظم و انضباط بیرون آمدن از آن گفت:” دیرین عامل است که کار با Zortman در یوما. “او هرگز پاسخگو بود که یک اشتباه بزرگ است.”

سابق عامل مبارزه با کهنه که مشغول به کار در کنار Monsivais گفت: او استعفا داد و چندی پس از مرگ او. “من فقط می تواند آن را ندارد,” او گفت:. “آژانس این است که مانند یک چتر با ستون فقرات. ما در حال صحبت کردن در افرادی که از کار در یک 7-11 و یا یک ایستگاه گاز که در حال حاضر یک تفنگ و فکر می کنم از مهاجران به عنوان حیوانات و نمی توانید صبر کنید به کسی شلیک کنید. برای من جولیا خودکشی شد نقطه اوج.”

عوامل ردیابی افزایش agencywide تاثیر داگلاس به دیوید اگویلار دو لا فرانترا حرکت در سال 2004 از آریزونا به واشنگتن اگویلار دو لا فرانترا ساخته شد رئیس گشت مرزی و منصوب شد سرپرست کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی در سال 2011. به عنوان اگویلار دو لا فرانترا منتقل شد تا پس از انجام برخی از این عوامل که با او کار می کرد.

یک South Texas بومی اگویلار دو لا فرانترا با استعداد است سخنران و ادراک سیاسی اپراتور که برخی از عوامل می گویند ارزش وفاداری بالاتر از همه چیز که او مرز گشت. “تا زمانی که شما تا به حال وفاداری به او” ارشد عامل از کالیفرنیا گفت. “او را که بیش از شایستگی.”

آدامز یکی از کسانی که به دنبال اگویلار دو لا فرانترا به واشنگتن بود کمی متفاوت است. “شما همیشه ارزش وفاداری به دلیل هنگامی که شما انتخاب مردمی برای کار شما می خواهید را به مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به یک تصمیم گیری مستقل و چیزی است که شما نمی دانم.” اما او افزود: “من فکر نمی کنم وفاداری بالاتر از همه چیز حتی شروع به توصیف دیوید.”

پس از گشت مرزی خورده بود به CBP رهبری آن بود تثبیت در واشنگتن دی سی و چهار برابر گسترش به بیش از 200 ارشد فیشر گفت. “بسیاری از ما در این زمینه کار کرده بود با دیوید و ما به توافق می آیند و کمک به این سازمان بزرگتر از زمین است.” “این فقط یک تعهد بزرگ. ما تا به حال برای ساخت یک مقر جدید و توسعه های جدید ساختار سازمانی و سپس سعی کنید به شکل از چگونه به کار در CBP و DHS.”

زمانی که اگویلار دو لا فرانترا نقل مکان کرد به CBP فیشر در زمان بیش به عنوان رئیس گشت مرزی. Adams شد مشاور ارشد برای CBP عملیات با وجود قبلی خود نقش کمک به مدیریت یک میلیارد دلار پروژه برای ساخت یک “مجازی مرز دیوار” ساخته شده از رادار و برج های مراقبت و زمین سنسور. گرفتار تاخیر و فن آوری خطاهای پروژه, اعطا, به, بوئینگ, شد, اوراق توسط کنگره در سال 2011 پس از صرف 1 میلیارد دلار در 53 مایل مجازی شمشیربازی در آریزونا.

در سال 2012 مشخص بود که گشت مرزی تا به حال مشکلات جدی دیگر. استفاده بیش از حد از زور و فساد بودند در حال افزایش است. تحقیقات توسط Arizona Republic به استفاده از زور در آژانس متوجه شد که مامورین به کشته شدن دست کم 42 نفر — 13 تن از آنان شهروندان ایالات متحده — از سال 2005. “در هیچ یک از 42 مرگ و میر است که هر عامل یا افسر عموم شناخته شده اند که در مواجهه عواقب آن — و نه از گشت مرزی از گمرک و حفاظت مرزی و یا امنیت داخلی و نه از وزارت دادگستری و در نهایت از کیفری و یا مدنی دادگاه” کاغذ نوشت.

تحت فشار کنگره اگویلار دو لا فرانترا درخواست شده است که پلیس اجرایی تحقیقات در فروم و واشنگتن مبتنی بر اجرای قانون اتاق فکر بررسی گشت مرزی استفاده-از-نیروی سیاست. PERF نگاه 67 مورد از نیروی کشنده در بر داشت و موارد که در آن عوامل شات در وسایل نقلیه و غیر مسلح مظنون را که یک تهدید فوری. خود را یافته بودند صریح: “بیش از حد بسیاری از موارد به نظر نمی رسد برای دیدار با آزمون هدف معقول با توجه به استفاده از نیروی مرگبار.”

به جای انتشار بحرانی PERF گزارش CBP مبارزه به آن را مخفی نگه دارید حتی از کنگره با انتشار تنها یک خلاصه بعد از قانونگذاران و های حقوق مدنی خواستار دیدن گزارش کامل. بر خلاف دیگر سازمان های اجرای قانون گشت مرزی نیز حاضر به استفاده از آن-از-نیروی سیاست و یا نام آن عوامل درگیر در تیراندازی مرگبار تحقیقات عمومی گفت: اطلاعات بود “اجرای قانون حساس است.”

جیمز Tomsheck که در خدمت به عنوان دستیار کمیسر امور داخلی در CBP از سال 2006 تا 2014 گفت: اگویلار دو لا فرانترا دیدم گشت مرزی به عنوان یک سازمان نظامی اغلب مقايسه آن برای تفنگداران دریایی و احاطه خود را با افرادی که نمی چالش مشاهدات خود را. “او اعتقاد داشت که استفاده از زور بود و نه محدود در راه همان است که استفاده از زور مهار داخلی اجرای قانون به عنوان تعریف شده توسط قانون اساسی و گشت مرزی باید تابع و تحت قوانین مختلف از نامزدی در مرز.”

بیشتر عصبی اصلاح طلبان فیشر رد برخی از PERF گزارش توصیه های کلیدی از جمله این که عوامل نه استفاده از نیروی مرگبار علیه غیر مسلح رانندگان یا سنگ ثرورس شیوه که تا به حال مدت طولانی است که مورد انتقاد است. عوامل گشت مرزی به ضرب گلوله کشته و چندین نفر برخی از آنها در سراسر مرز مکزیک به عنوان مثال ادعا که آنها تا به حال پرتاب سنگ در عوامل در طول مرز دیوار.

در یک مصاحبه فیشر گفت: اتخاذ کمتر کشنده روشها را در معرض خطر عوامل خود را. “من شناخته شده عوامل که تقریبا از درگذشت بودن را لرزاند در امتداد مرز” او گفت:. “و من فکر می کنم این کاملا مسخره است که آنها می خواستند که منع.”

فساد دیگری بود مشکل رو به رشد. رونالد Hosko بازنشسته FBI دستیار مدیر برای criminal investigative بخش گفت: آشکار در سال 2014 است که در جلسات CBP رهبران برآورد یک فساد نرخ 20 درصد یا بالاتر در میان کارکنان خود را. “نه وقتی که” صداقت فاصله,'” خروجی نوشت: “FBI تنظیم اولویت های خود را به تمرکز خود را مبارزه با فساد تلاش های کارکنان فدرال با تاکید بر مرز عوامل و افسران.”

زمان اگویلار دو لا فرانترا بازنشسته در سال 2013 گشت مرزی بود و وضعیتی وخیم از تعداد فزاینده ای از تیراندازی منجر به مرگ است و تیتر گرفتن فساد رکود.

“اگویلار دو لا فرانترا ندارد به کار برای توسعه منزوی فرهنگ است. او فقط به حال برای حمل و اجازه دهید آن بود گفت:” کریستوفر مونتویا بازنشسته گشت مرزی عامل که مشغول به کار در آریزونا برای چندین سال. مونتویا در حال حاضر استاد و دانشجو در مطالعات آمریکای لاتین در دانشگاه آریزونا منتشر کرده است, مقالات انتقادی سابق خود آژانس است. “می تواند توسان رئیس پلیس دور با برخی از چیزهای گشت مرزی ندارد ؟ البته نمی,” او گفت:. “اما گشت مرزی کار نمی کند مانند آن است. ما دوست داریم به بدن و لباس کثیف در خانه.”

سال 2014 در میان معترضان از هر دو رهبران کنگره و طرفداران گشت مرزی دیگر نمی تواند اجتناب از تماس برای اصلاحات. دولت اوباما منصوب گیل Kerlikowske سابق رئیس پلیس به عنوان CBP کمیسر با یک دستور برای پاک کردن این سازمان است. یکی از اولین حرکت بود به انتشار PERF گزارش و یک تجدید نظر در استفاده-از-نیروی سیاست handbook.

این حرکت ایجاد دو اردوگاه: گشت مرزی وفاداران از جمله آدامز و فیشر که به اعتقاد این سازمان بود که ناعادلانه هدف قرار دادند. و حرفه ای اجرای قانون گروه از جمله International Association of Chiefs of Police و PERF به عنوان به خوبی به عنوان اعضای اوباما در سیاست داخلی شورا که معتقد گشت نیاز به اتخاذ قوانین استاندارد از اجرای در خط با داخلی دیگر سازمان های اجرای قانون. “وجود دارد مقدار زیادی از سیاست و بازی ماهرانه در رفتن و نه بسیاری از عشق برای گشت مرزی, اگر شما خواهد شد” آدامز گفت.

سنتی شیوه اجرای قانون Adams گفت: “واقعا نمی translate زمانی که شما در وسط بیابان بین آریزونا و نیومکزیکو دولت خط و لازم نیست که توانایی رسیدن به یک تلفن همراه و یا گرفتن رادیو و رادیو چیزی در. شما ممکن است پشتیبان آینده برای چند ساعت بسیار کمتر از دو دقیقه زمان پاسخ است.”

یک پانل از اجرای قانون کارشناسان برگزار شد برای کمک به “بازگرداندن اعتماد عمومی از طریق شفافیت بیشتر.” Homeland Security Advisory Panel رهبری توسط پلیس نیویورک وزارت امور لایحه براتون واقعا و کارن Tandy سابق سرپرست اداره مبارزه با مواد مخدر یافت که CBP امور داخلی گروه تا به حال فقط 218 محققان برای 60,000 کارکنان — 44,000 از آنها در اجرای قانون است. و کسانی که محققان تنها واجد شرایط برای انجام تحقیقات اداری نه جنایی ،

“هیچ رئیس پلیس اصلی police department می تواند پاسخگوی رفتار خود پرسنل اگر او تا به حال هیچ امور داخلی ظرفیت و نمی تواند فساد مالی و سوء رفتار جدی در درون خود سازمان صفوف” پانل نوشت: در گزارش اولیه. پانل ساخته شده 53 از جمله افزایش تعداد امور داخلی محققان با 350 و تجدید نظر در استفاده-از-نیروی سیاست برای جلوگیری از برخورد مرگبار.

در تابستان 2015, کشيش ترک پست خود به عنوان رئیس گشت آژانس ال سنترو بخش نقل مکان کرد و به دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی که در آن او منصوب شد Kerlikowske برای نظارت بر اصلاحات به عنوان CBP معاون دستیار کمیسر در دفتر مسئولیت حرفه ای. بخشی از کار او بود به کار بر روی جدید کمتر کشنده استفاده از زور در سیاست.

یک ماه پس از ورود او فیشر اعلام کرد خروج خود را به عنوان رئیس گشت مرزی میان یک امور داخلی رسیدگی به اتهام سوء استفاده از بودجه دولت برای انجام کار و خارج ازدواجی با یک تابع. با توجه به فیشر آن را یک “سم-قلم اتهام ساخته شده به دفتر کمیساریای که درست نیست. اما من همکاری کامل با تحقیقات.” فیشر شد و در نهایت برای استفاده از بودجه دولت نامناسب است اما گفت که او انتخاب می کند. چند تن دیگر از مقامات سطح بالا بودند نیز مورد بررسی برای امور خارج از زناشویی با زیردستان و دیگر سوء رفتار و تصمیم به بازنشسته.

تا سال 2016 و برای اولین بار در آن بیش از 90 سال سابقه آژانس بود در راه خود را به اصلاحات و برخی از شفافیت در اتخاذ بسیاری از تغییرات پیشنهاد شده توسط پانل متخصصان و به طور قابل توجهی کاهش آن کشنده برخورد.

اما پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد ، thrusting جدید قدرت و مسئولیت در این سازمان بلکه تازه اختلاف است. اعضای داگلاس گروه در زمان بر روی کلید جدید نقش به عنوان یکی بالا امنیت مرزی رسمی پس از دیگری منصوب شد و سپس مغلوب با مغلوب ساختن پیشی جستن.

کشيش شد اقدام رئیس گشت مرزی در مارس 2017, بعد از ران Vitiello مورد علاقه گشت مرزی اتحادیه اروپا پس از سه ماه منجر به CBP. اسکات شانس که می خواهم یک بار شده کشيش سرپرست در داگلاس در زمان دوم در دستور اقدام معاون رئیس. Goldhamer که به دنبال کشيش به واشنگتن پیشنهاد شد تا به همراه رئیس و قرار داده شده در شارژ از ملی, سیاست, نظارت بر کودکان بی سرپرست و برنامه های دیگر.

یک عامل ارشد در نظارت بر نقش که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او از ترس اقدامات تلافی جویانه گفت: Goldhamer به دنبال ارتقاء “پس از این فاجعه رسید.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از راه اندازی آن سیاست تحمل صفر. تحت فشار عامل گفت: Goldhamer و دیگران botched اجرای این سیاست است. دفتر مرکزی دستور داد ماموران به تعقیب هر که آمد در سراسر مرز, اما آن را ارائه نمی دهد یک روش عملیاتی استاندارد, به عنوان نمونه هنگامی که عمده سیاست تغییر اعلام شد. “ما دستور داده شد در Cinco de Mayo — من به شما بچه نه” عامل گفت. “وجود دارد هیچ SOP در محل ترسیم ما چگونه خواهد انجام reunifications ترسیم یک روند از ما چگونه باید اقدام کرد.”

Goldhamer نیز به نظر می رسید نا آشنا با پیچیدگیهای فلرس توافق که تعریف می کند که تحت آن شرایط کودکان برگزار می شود در بازداشتگاه های اداره مهاجرت او گفت:, و اجازه می دهد تا برای چشم پوشی است که می توان در زمینه های پس از 72 ساعت اگر وجود دارد “شرایط استثنایی.”

“او هیچ اطلاعی ندارد” او گفت:. “آنها بیشتر نگران در مورد تعداد افرادی که تحت پیگرد قانونی قرار. آن بود و در کل ظروف سرباز یا مسافر.” Goldhamer و CBP نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ممیزی توسط وزارت امنیت داخلی بازرس کل بعد متوجه شد که CBP “به تصویب رسید مختلف ad hoc روش برای ثبت و پیگیری خانواده جداسازی” است که “منجر به گسترده خطا است.” چون هیچ پایگاه داده کافی در محل برای پیگیری از هم جدا کودکان و بزرگسالان, عوامل, تا به حال به توسل به ایجاد خود را در صفحات گسترده اکسل که اغلب سرند با خطا است. “آنها نمی تواند تعیین کنید که چگونه بسیاری از کودکان در گشت مرزی بازداشت شدند جدا از پدر و مادر در هر زمان داده شده” ممیزی گفت.

حتی بیشتر محکم بازرس کل کشف کردند که گشت مرزی تا به حال انجام یک تست اجرا از تحمل صفر در سال 2017 در ال پاسو, جدا کردن نزدیک به 280 خانواده. پس از خلبان عوامل در ال پاسو دقیق برای گشت مرزی رهبران تعدادی از مشکلات که به آنها مانع از پیگیری از هم جدا خانواده — مهمترین مشکلات در برقراری ارتباط و حفظ یونیفرم پرونده با دیگر سازمان های دولتی متهم به مراقبت از کودکان. با وجود این مشکلات مرز گشت رهبری رفتم جلو با جداسازی زیر سال.

“راه من آن را گفت:” سرپرست “بنیاد اساسی کار ما این است که به مراقبت از مردم است و اگر ما نمی تواند انجام دهد که ما می توانیم چیز دیگری نیست.”

امروز سالانه پاداش ارائه شده برای نگه داشتن بسیاری از دیرین عوامل خروج از آژانس گفت که کوچکتر است در حال حاضر از آن بود اوباما به دلیل ساییدگی. این دیرین عامل گفت که او امیدوار بود که کشيش که شد رئیس در ماه اوت سال 2018 — اولین زن منجر به آژانس — آیا نمودار دوره های مختلف. اما زمانی که آن را کشف شد که او بخشی از یک private Facebook گروه مملو نژادپرستانه و misogynistic پست حمله کردند که هر دو لاتین, اعضای کنگره و مهاجران به طور یکسان آن را روشن بود که کشيش بود بیش از حد غرق در آژانس فرهنگ برای به چالش کشیدن وضع موجود.

در شهادت قبل از کنگره کشيش گفت که او می خواهم پیوست راز گروه در سال 2017 به نگه داشتن زبانه ها در نیروی کار اما که او در Facebook “بسیار بسیار به ندرت” و غافل بود از توهین آمیز طبیعت از پست ها تا زمانی که آنها بیرون آمد در رسانه ها در تابستان گذشته.

با کشيش بازنشستگی تاثیر داگلاس عوامل در حال آمدن است به پایان است. کشيش و دیگران از او نسل نظارت سریع و بی سابقه ای گسترش که از آن آژانس است که هنوز هم رنج می برند عواقب, عوامل, گفت:. در عین حال حتی با کشيش رفته گشت مرزی را تثبیت فرهنگ ماندگار. او جایگزینی رادنی اسکات نیز عضو همان راز Facebook ، اسکات اظهار نظر نمی علنا در عضویت خود و در اواخر ماه ژانویه در کنگره Bennie Thompson, D-Miss., صندلی از خانه کمیته امنیت داخلی درخواست هر گونه اسناد و مدارک ارتباط اسکات به راز صفحه. مانند کشيش رئیس جدید خود را شروع کردم در گشت مرزی در ’90s اما صرف مقدار زیادی از کار خود را در کالیفرنیا است.

دیگران در بالای رهبری در حال بازنشستگی هستند یا بیش از حد فرو رفته در رسوایی منجر به آژانس است که رو به آینده ای نامعلوم که اسکات برگ. او چهارمین رئیس در سه سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “این یک زمان ترسناک سازمانی” آدامز گفت. اخیرا در سراسر کشور در دیدار با گشت مرزی ستاد از هر بخش ، “مردم مرتب کردن بر اساس از نگاه کردن به اطراف اتاق رفتن: ‘کریم موسی که پسر بعدی? او را گذاشت. این مرد می خواهد و هیچ ربطی به ستاد. او در مشکل. شما می دانید فقط به دنبال در اطراف در یک دیگر و متوجه می شوند که مشخصه فقط به عنوان عمیق به عنوان آنها می خواهم فکر می کردم.”

ProPublica یک تحقیقی برنده جایزه پولیتزر newsroom. ثبت نام برای داستان خبرنامه برای دریافت داستان های مثل این یکی در صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im