Melania دریافت ایستاده با عنوان “زن از تمایز” با وجود منتقدان

بانوی اول Melania Trump پا و خاموش کردن صحنه در قطع هتل روز چهارشنبه در میان ایستاده ovations در زنان از تمایز ناهار جایی که او موفق به دریافت جایزه سالانه برای او #BeBest رفاه کودکان, کمپین.

بانوی اول صحبت کرد و برای نزدیک به دو ساعت از یک سخنرانی آماده تشکر نخل در ساحل اقیانوس اطلس دانشگاه که معمولا fetes با روابط به جامعه محلی که باید دفاع و پشتیبانی سازمان های خیریه محلی.

در این سال کمیته نامزدی در PBAU تصمیم بانوی اول باید تنها دریافت کننده این جایزه است.

“بانوی اول امریکا را به صدا در تماس برای عمل” گفت: PBAU رئیس جمهور لایحه فلمینگ. “او به عنوان یک مدل نقش با درخشندگی و ظرافت و فضل است.”

به عنوان برای او روابط به جامعه بانوی اول توضیح داده شده خودش را به عنوان یک “عضو پالم بیچ جامعه” — اشاره به زن و شوهر اول اعلام در ماه سپتامبر که آنها تغییر کرده بود اقامت دائم خود را از نیویورک به پالم بیچ.

بلیط برای این رویداد به سرعت به فروش می رسد پس از این دانشگاه اعلام کرد در ماه ژانویه که Melania Trump خواهد دریافت این جایزه در فرد است. حدود 550 نفر نشسته در میز گرد با رنگ آبی تزئین شده جدول لباس های قرمز دستمال و محور های از گل های سفید.

بانوی اول به جمعیت گفت که پس از او راه اندازی شده بود در سال 2017 او طرح شده است “درخشان نور در برنامه در سراسر کشور و خارج از کشور است که به کمک جوانان ما را در درک آنچه در آن به معنی بهترین است.” سه ستون از این برنامه به خوبی در حال حاضر ایمنی و سوء مصرف مواد مخدر.

او داد و فریاد به مایکروسافت یکی از شرکت های با تکنولوژی او ملاقات کرده است و که در حال ایجاد امن آنلاین تجربه برای کودکان, او گفت:. اما او نوک پنجه در اطراف رئیس جمهور را عادت تمسخر نام-تماس و بدنام کردن مخالفان خود را در توییتر.

“ما در عصری زندگی میکنیم که در آن بیش از حد بسیاری از مردم اجازه می دهد تعدادی از رسانهها و یا دوست دارد به تعریف خود ارزش” بانوی اول است. “من معتقدم در حال حاضر بیشتر از همیشه که آموزش سالم رفتار آنلاین بسیار مهم است برای تامین یک آینده امن تر برای فرزندان ما است.”

منتقدان از بانوی اول سکوت در مورد شوهرش قلدری در حالی که ترویج ابتکار عمل برای مبارزه با آزار آنلاین لعنتی این دانشگاه برای انتخاب بانوی اول برای جایزه. برخی از نامه نوشت و به دانشگاه دیگر نامه نوشت و به پالم بیچ پست و پالم بیچ اخبار روزانه ادعا او شایسته این جایزه است.

در نامه ای به پالم بیچ پست یک زن گفت: او دختر قبل honoree گفت: تجلیل از بانوی اول “توهین همه قبل از آفرین و denigrated آن ارزش و اعتبار.”

“چرا یک زن هیچ دستاورد ها انتخاب شده اند ؟” پدر نوشت. “ما به ندرت شنیدن از او و یا او را ببینید دیگر از حضور در امور دولت و یا خروج از یک نیروی هوایی با رئیس جمهور است.”

کیرا کینامن یک 2015 فارغ التحصیل از PBAU بود خیلی ناراحت PBAU تصمیم به حضور بانوی اول با جایزه ای که او نوشت: نامه ای نوشته و آن را به حساب های رسانه های اجتماعی و ارسال آن به پالم بیچ پست.

“من همچنین امیدوارم که دیگران اضافه کردن به این بحث به دلیل انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سال 2020 از تمایز است گمراه شرم آور در انتخاب بهترین و محاسبه amoral انتخاب در بدترین حالت” کینامن نوشت و اضافه کرد که فشار منفی خواهد گذارد مدرسه شهرت.

اما وجود دارد هیچ شک در سالن و یا در خارج از هتل که در آن چندین تهمت هواداران با لباس قرمز و سفید و آبی تکان داد بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم.

[email protected]

@StapletonPBP

این داستان در اصل منتشر شده به heraldtribune.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>