مت است و جاری شدن سیل در خیابان ها – و از آن زشت تر از همیشه

CINCINNATI – طبقه کثیف به نظر می رسید و او نمی تواند خلاص شدن از دوده.

Amie Detzel دیوانه وار پاک است که خانه سالمندان طبقه با تمیز کردن وسایل او می یافت که هیچ کس به دنبال. در دست و زانو کشیدن او IV قطب با او به شدت بیمار زن دائما پاک.

مت در بر داشت راه خود را به خانه سالمندان. او مبتلا به اعتیاد است. بنابراین او از آن استفاده می شود.

روانی قسمت اتفاق پس از Detzel صرف کرده بود روز و شب) از هل دادن دارو به کاتتر داخل وریدی که مراقبان مورد استفاده برای دم کردن آنتی بیوتیک به او آلوده به قلب است. عفونت آمده بود از یک سوزن آلوده.

که کاتتر مسیر برای نجات آنتی بیوتیک ها شد فقط یکی دیگر از راه برای به دست آوردن مواد مخدر به Detzel بدن برای تغییر مغز او.

این بود که هروئین که او می خواهم از طریق بوده است. این بود فنتانیل مرگبار مواد مخدر مصنوعی است که تا به حال با عجله به سینسیناتی چند سال پیش. این بود متامفتامین اولیه دارو در حال حاضر جاری شدن سیل در خیابان های سینسیناتی و دیگر جوامع در سراسر کشور است. این یک psychostimulant. آن می تواند موجب روان.

که توضیح می دهد که شستشو.

این موج جدید از مت باعث شده است پلیس و پدر و مادر از کاربران و حتی مقامات دولتی به تغییر تمرکز خود را از مصرف مواد مخدر به این محرک – مواد مخدر استفاده می شود که به مشترک و سپس پژمرده است اما resurging. این زمان خیلی بیشتر و خلوص در آینده به طور مستقیم از مکزیک, نه خلوت cookeries و یا خانه و یا میریزد.

افزایش مت آزمایش در اجرای قانون جرایم آزمایشگاه در سراسر اوهایو و کنتاکی سرسام آور است.

فقط یک مثال: 23 مواد مخدر نیروهای وظیفه (از جمله شمال کنتاکی) که از طریق تامین اوهایو با شدت بالا قاچاق مواد مخدر در منطقه agency دیدم 1600% پرش در روش ضبط از 2015 تا 2019 (و 2019 شماره ناقص هستند).

اما به عنوان تکان دهنده که تعداد برخی از اعتیاد کارشناسان می گویند که ما در حال از دست رفته نقطه پشت جدید مت موج.

نکته: اعتیاد. ایالات متحده اعتیاد بحران است.

“ما فقط به سادگی حرکت می کند مانند یک گله ملخ از مواد مخدر یکی به دیگری گفت:” دکتر مینا “مایک” Kalfas خبره اعتیاد متخصص در شمال کنتاکی. “مت است جایگزینی برای نرم افزار ، ما از مواد مخدر (قرص های ضد درد) به مواد مخدر (هروئین) به مواد مخدر (فنتانيل) به محرک (مت).

“ما سعی می کنید به آنها را از مواد مخدر آنها در” Kalfas گفت. “آنچه ما باید انجام دهیم این است, درمان اعتیاد. آنها با استفاده از (a) مواد مخدر به عنوان یک مکانیسم مقابله.”

اعتیاد است که با ما برای همیشه لطفا برای چیزی است که نیاز به ثابت. با درمان مبتنی بر شواهد. جامعه آمریکا از اعتیاد پزشکی است که هنوز تقاضاهای مصرانه برای پزشکان بیشتر به یادگیری در مورد درمان و رسیدگی به این مشکل به عنوان یک بیماری.

از لحاظ تاریخی, پزشکی سیستم تا حد زیادی نادیده گرفته, اعتیاد, اجازه می دهد که سیستم عدالت کیفری و درمان برنامه های خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با آن گفت: Lindsey Vuolo مدیر سلامت قانون و سیاست و امور عمومی برای علم غیر انتفاعی مستقر در مرکز اعتیاد در شهر نیویورک است.

این سوء نیت تغییر آغاز شده و با مواد مخدر بیماری همه گیر. به عنوان مصرف بیش از حد مرگ عوارض افزایش یافت شعار شد: درمان اعتیاد. صرفه جویی در زندگی می کند. نگه داشتن مردم امن در صورتی که استفاده از مواد مخدر. حمل مواد مخدر-مصرف بیش از حد پادزهر نالوکسان. ارائه بیشتر سوزن مبادلات برای جلوگیری از گسترش بیماری هایی مانند هپاتیت و ایدز است. ادامه درمان برای این بیماری مزمن.

کسانی که نادیده گرفتن توصیه های ما را در خطر خود ما ،

“اگر ما شروع به به طور موثر و کارآمد آدرس اعتیاد مانند مسئله بهداشت عمومی است که ما ادامه خواهد داد برای دیدن مواد مخدر بیماری پس از درمان بیماری همه گیر” گفت: Courtney شکارچی مدیر وکالت در مرکز اعتیاد.

پس چرا مت ؟ چرا در حال حاضر ؟

برای شروع کسانی که معتاد به مواد مخدر در حال شنیدن دیگران در مورد بحث بالا ارزان و آسان برای دریافت و امن تر از فنتانيل.

آنها مردم را با اعتیاد, بعد از همه, و بسیاری از مردم که رنج می برند از اعتیاد را برای رسیدن به مواد مخدر به غیر از یکی از آنها در درجه اول استفاده کنید.

مت یک جایگزین است. اما آن را اب زیر کاه.

Kalfas تماس فعلی مت مشکل جدید شاخک حساس از مواد مخدر اپیدمی اشاره کرد که بسیاری از بیماران او دیدن که سوئیچ از هروئین به مت نمی دهد تا مواد مخدر برای مدت طولانی.

“آنها درک (مت) به عنوان های مختلف و گاهی اوقات حتی کمتر به نحوی است که چگونه آنها آن را دست کم. اما زمانی که باتری خود را در حال خشک آنها نیاز به ‘پایین’ چه خواهد شد آنها به نوبه خود? مواد مخدر-معتاد به مواد مخدر است.”

بریتنی مسیحی 32 از گردو تپه که در بازیابی گفت که او یاد گرفته در مورد مت در حالی که او در درمان اعتیاد به هروئین در کنتاکی.

“همه آن را انجام داده بود و من آن را انجام نداده و من واقعا می خواستم به آن را امتحان کنید,” او گفت:. “من نمی خواهم برای رفتن از طریق ترک هروئین دوباره.”

شش ماه پس از او سمت چپ که ناتوانی در ماه مه سال 2017, او تصمیم گرفت برای پیدا کردن روش.

“این فقط به عنوان آسان به عنوان گرفتن سیگار در ایستگاه گاز” مسیحی گفت.

برای Detzel زنی که افتاد به وسواسی کف-شستشو و مواد مخدر بودند یک راه برای کنار آمدن با زندگی او می گوید:. در حال حاضر 35 و در بازیابی برای یک سال Detzel 13 بود زمانی که او منجر به یک رابطه جنسی-برای-قاچاق مواد مخدر وضعیت هماهنگ با کسی که به او نزدیک خانواده.

او مواد مخدر گفت: به دلیل آن به نظر می رسید طبیعی است.

“من می دانستم که هرگز راه مناسب شما می دانید به کمک” او گفت:. “همه من می دانستم که برای استفاده چرا که آنچه که من دیده بودم … در سن جوان است.”

او آسیب پذیر به هر چیزی که او را به دور از زندگی واقعی است.

“من فقط می خواستم به سعی کنید هر چیزی. هر چیزی که من فکر می کنم من را به سطح دیگری است.”

و در زمان او بود 30 مت بود به سادگی وجود دارد به را امتحان کنید, او گفت:. “کسی بود که فروش آن است.”

اما Detzel بسیج. او قادر به حفظ هوشیاری پس از روی لئامت دادن در خانه سالمندان است. او مقرر شده بود Suboxone برای او مواد مخدر اعتیاد و تا به حال به هدایت روشنی از استفاده از مواد مخدر به مدت شش ماه قبل از اینکه او می تواند عمل جراحی قلب. او آموخته است که مکانیسم های مقابله ای آموخته او شده است می خواهم قاچاق از طریق هیچ گسل از خود و به خدا تبدیل شده برای کمک به. او در جشن یک سال در بازیابی در ژانویه.

بدون چنین کمک مت

هر دو Detzel و مسیحی معرفی شده بود برای کمک های پزشکی اولیه اعتیاد است. هیچ دارو-کمک به درمان در دسترس برای مت اعتیاد به عنوان وجود دارد که به مواد مخدر اعتیاد.

بهترین درمان در حال حاضر برای مت اعتیاد روانی-اجتماعی و درمان اعتیاد کارشناسان می گویند. این روش می تواند شامل بحث درمان, آموزش درباره بیماری و توانبخشی رژیم است که مردم کمک می کند تا توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی آنها می توانند به یک زندگی سالم. برخی از افراد مبتلا تجویز داروهای ضد اضطراب و یا خواب-کمک به مواد مخدر و یا داروهای دیگر در حالی که آنها سم زدایی از مت.

مانند دیگر اعتیاد “شما باید برای نگاه در مسائل اساسی و واقعا یک برنامه درمانی است که فردی برای شخص گفت:” کت انگل معاون رئیس جمهور از خدمات پرستاری مرکز درمان اعتیاد در پایان غرب. “آنها خود درمانی باید?”

طبق معمول با درمان کافی است. مت مربوط به مرگ و میر در حال افزایش است. آخرین آمار از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد که از سال 2012 تا سال 2018 این میزان مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر مربوط به مت آمفتامین و دیگر “محرکهای روانی با سوء استفاده بالقوه” بود تا تقریبا پنج برابر.

مسیحی است که در بازیابی برای یک سال و نیم گفت که “کاملا” درمان مواد مخدر استفاده کرده است که شامل درمان فرد تروما.

“چه کسی باعث استفاده کنید ؟ چه مسائل مربوط به آنها را از طریق رفتن? شما می دانید, من فکر می کنم مقدار زیادی از آن در زیر است که نیاز به آورده باشد.”

در مورد آن سوء استفاده جنسی او می خواهم تحمل به عنوان یک کودک.

با مت او فلج شده بود و بیش از حد متمرکز بر روی یک کار واحد. گاهی اوقات او احساس خالی است. او خراشیده و زخم بر روی بدن و صورت. هنگامی که او با سرنشین ماشین خود را به یک بیمارستان در انتظار به توان قفل شده است و در روان بخش است. اما او مرخص شد.

برای او محدوده و قوانین مرکز درمان اعتیاد او را نجات داد, او گفت:. او در بر داشت هوشیاری با پیروی از قوانین و سپس به دنبال خود پس از سانحه گذشته است.

“اگر آنها به من گفت که من نمی توانست یک جفت ساق پوش, من می توانم یک جفت ساق پوش. اگر آنها به من گفتند برای رفتن به گروه درمانی سه بار در روز انجام دادم که. من مشاور هنگامی که او به من گفت به مجله من ژورنالی.”

هر دو او و Detzel باور خود را ادامه موفقیت حداقل چیزی برای انجام با کار خود را.

مسیحی است که پذیرش متخصص برای مرکز درمان اعتیاد. او شغل خود گفت: “کسی آن را برای من است.”

Detzel با این نسخهها کار در YWCA مرکز شهر در سینسیناتی کمک به خشونت خانگی و تجاوز جنسی قربانیان و همچنین افراد با معلولیت رشدی که مبارزه با اعتیاد است. او شده است در برای بازیابی فقط بیش از یک سال است.

درس آنها در مورد آموخته های خود را اعتیاد و نحوه درمان آنها در حال برگزاری است. اما آنها دیدن بهمن مت در خیابان ها در حال حاضر. آنها می دانند که جاذبه مخدر در میان کاربران به این دارو واقعی است.

در Hamilton County, دکتر لاکشمی Sammarco به پزشکی قانونی شهرستان گفت: جرم و جنایت آزمایشگاه مت caseload پریدم از کمی بیش از 600 در سال 2016 به 3600-به علاوه موارد در 2019 – “یک شش برابر افزایش می دهد.”

در کنتاکی مقدار مت کشف و ضبط و تست شده در Kentucky State Police Crime آزمایشگاه افزایش 77 درصد در فقط دو سال از سال 2016 تا 2018.

نتایج تمام این روش هنوز دیده می شود.

دکتر آدم Bisaga اعتیاد تحقیقات دانشمند است که یک استاد روانپزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا به این پیش بینی برای کسانی که استفاده از چنین محرک همراه با مصرف مواد مخدر:

“مخلوط محرک-مواد مخدر اعتیاد متفاوت است یکی” Bisaga گفت. “ما باید یک استراتژی برای درمان آن و بسیاری از برنامه ها گرفته خواهد شد ،

“تعدادی از استعمال بیش از حد و نامطلوب پزشکی نتایج در افراد با استفاده از هر دو افزایش خواهد یافت و این خواهد بود که یک چهارم موج مخدر بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im