مترو حمل و نقل کاهش سفر با 40 درصد امروز شروع. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

و بنابراین: “به عنوان بخشی از پروژه مشترک, تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 مترو حمل و نقل را کاهش می دهد خدمات آغاز چهار شنبه, مارس 25” آنها اعلام کرد و در بیانیه ای در اوایل این هفته. “این است که به آدرس یک کاهش شدید در ridership و تمرکز منابع ما که در آن آنها مورد نیاز برای ارائه بحرانی سفر در طول این بحران است.”

این بدان معناست که حدود 40 درصد کاهش در خدمات حمل و نقل تأثیر فقط در مورد هر اتوبوس و راه آهن نور در مسیر شهرهای دوقلو و حومه.

چه معنی آن را برای خود مسیر?

از امروز شروع اکثر اتوبوس های محلی را به دنبال خواهد داشت شنبه برنامه هر چند برخی از خطوط در حال اجرا در شنبه برنامه های اضافی سفر. (3, 10, 18 و 25 اتوبوس در میان کسانی که در یک “شنبه پلاس” برنامه.)

“اگر مسیر خود را ندارد یک برنامه برای شنبه و خدمات است که در اینجا ذکر نشده آن را نمی خواهد کار” مترو حمل و نقل وب سایت روشن.

مترو آبی و سبز خطوط در تمام طول روز 20 دقیقه ای خدمات عادی روز هفته خدمات بر روی خط قرمز ها و شنبه ها خدمات در A و C خطوط. اتوبوس و راه آهن نور خدمات در حال حاضر و باقی خواهد ماند معلق از ساعت 11 شب تا 4:30 صبح شبانه هر چند خط آبی شاتل فرودگاه بین ترمینال 1 و ترمینال 2 باقی مانده است در عمل.

هیچ افزایش خدمات در طول یک ساعت یک عجله و کرایه ماندن همان.

چند ایمنی و بهداشت یادآوری: استفاده از حمل و نقل برای سفر ضروری فقط, خروج اتوبوس خود را از پشت درب و حفظ فاصله بین خود و کسانی که در اطراف شما. اگر اتوبوس یا قطار است که نیش ترمزی میزند تا بیش از حد شلوغ به اجازه می دهد فاصله مناسب صبر کنید برای یک بعدی.

کامل به روز رسانی از MetroTransit در اینجا در دسترس است—فقط سر و صدا CTRL+F برای پیدا کردن خاص خود را خط. ما با ارائه به روز رسانی به عنوان وضعیت توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>