مایکل بلومبرگ دفاع از نژادپرستانه پلیس کشف شده در صوتی به بیرون درز

در نوامبر مایکل بلومبرگ بازدید مسیحی در مرکز فرهنگی زیادی که عمدتا سیاه کلیسا در بروکلین نیویورک به عذرخواهی. “من چیزی مهم اشتباه” بلومبرگ گفت. او با اشاره به توقف-و-frisk یک سیاست است که مطالعات نشان می دهد به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در جوامع که اغلب به هدف توسط اداره پلیس شهر نیویورک.

بلومبرگ شروع, شروع سخنرانی — که Gothamist, نیویورک شهرستان, اخبار سایت اشاره شد فقط دوازده دقیقه — با شعار کاهش در شهر قتل طول بلومبرگ دولت. او همچنین با اشاره به آنچه او را دیدم به عنوان بهبود پلیس-روابط اجتماعی و دستياران نظر مثبت NYPD.

عذرخواهی و گفتار به عنوان یک کل بازی کردن نه تنها اثرات توقف-و-frisk اجرای در طول بلومبرگ است شهرداری تصدی اما چگونه به شدت او در دفاع از سیاست برای سال پس از آن. یکی از کسانی که در اوایل دفاع شروع به گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی صبح روز سه شنبه پس از یک ضبط شد منتشر شده از سخنرانی بلومبرگ داد و در آسپن موسسه در سال 2015. بنیامین دیکسون, پادکست, میزبان, نوشته شده در یک کلیپ صوتی از سخنرانی با هشتگ #BloombergIsARacist.

“نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O.” بلومبرگ گفت: در بیان. “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر است.”

سخنرانی خود همچنین شامل اظهارات توهین آمیز در مورد جوانان اقلیت و اسلحه: “این بچه ها فکر می کنم آنها در حال رفتن به کشته به هر حال از آنجا که همه دوستان خود را در حال کشته شدن” بلومبرگ گفت. “به طوری که آنها فقط نمی هر گونه دراز مدت تمرکز و یا هر چیزی. این یک شوخی به یک تفنگ. این یک شوخی به کشیدن ماشه.” او افزود: “و این راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

او باید احساس پس از آن که اظهارات خود نمی خواهد بروید و بیش هست. آسپن تایمز گزارش داد در آن زمان که بلومبرگ نمایندگان “خواسته اند Aspen Institute نه برای توزیع فیلم اخیر خود ظاهر در آسیا و اقیانوسیه که در آن سه اصطلاح شهر نیویورک شهردار ساخته شده اشاره کرد و نظرات مربوط به اقلیت ها و کنترل اسلحه.”

به عنوان Gothamist توضیح داد: در ماه نوامبر این گفتار بود نه یک ناهنجاری اما بخشی از یک الگوی دفاع از پاتوقها شیوه های:

سه دوره شهردار بود نه منفعل بازیگر اعطای ضمنی قدرت خود را به اداره پلیس به ادامه متوقف می شود—او گوش خراش و تهدید و گاهی اوقات عجیب و غریب, سکس اظهارات در مورد اینکه چرا نیویورکی مورد نیاز متوقف و frisk با وجود نصب شواهد خلاف و یک قاضی فدرال حاکم است که آن را بر خلاف قانون اساسی بود. حتی پس از شهردار منتخب, بیل د Blasio متعهد به پایان دادن به شهرستان درخواست تجدید نظر که حکم بلومبرگ صرف مالیات دهندگان منابع مبارزه با آن تا روز او به سمت چپ ،

در بیانیه ای که صبح روز سه شنبه بلومبرگ در پاسخ به مقاومت مواجه اطراف ضبط را آزاد کند. “در زمانی که من سمت چپ اتاق من قطع آن [توقف-و-frisk] برگشت به 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im