مایکل بلومبرگ را به نژاد پرستی می رود فراتر از توقف-و-Frisk

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این است که با استفاده از میلیاردها خود را به پرداخت هزینه برای انتخابات ریاست جمهوری, تبلیغات نامحدودی تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی خوردها در سراسر کشور است. به عنوان صاحب نظران از جمله سی ان ان برایان Stelter, نشان می دهد, این ملی دید حمله رعد اسا ممکن است افزایش بلومبرگ ایستاده در نظر سنجی های ملی; این افزایش به 15 درصد در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی هفته گذشته است. با این رای گیری, افزایش, اما, همراه با افزایش در رسانه ها و رای دهندگان موشکافی — از شهرداری سیاست رکورد خود را کسب و کار تصمیم گیری به عنوان رئیس بلومبرگ LP و سابقه طولانی در سخنرانی ها و رسانه ها ظاهر.

اولین بار, صوتی, بلومبرگ 2015 نظرات از توقف-و-frisk پلیس استراتژی در یک موسسه آسپن رویداد پخش شد در رسانه های اجتماعی توسط فعالان بنیامین دیکسون. در حال حاضر معاون بلومبرگ گزارش می دهد که ساخته شده توهین دیدگاه در “PBS NewsHour” در مورد سیاه و لاتین مردان در حالی که او در ترویج مردان جوان را ابتکار میلیارد و 127 میلیون و سه سال همکاری بین خود بنیاد موسسه جامعه باز و شهر نیویورک است.

مردان جوان ابتکار طراحی شده برای بهبود کار فرصت برای جوامع محروم و به “جذب صنایع است که می تواند با استفاده از افرادی که بیکار هستند.” در PBS مصاحبه با این حال بلومبرگ توهین همان جوامع خود ابتکار قرار بود در خدمت.

“وجود دارد با این گروه از سیاه پوست و لاتین در مردان, سن, اجازه دهید بگویم از 16 تا 25 که نمی خواهید هیچ چشم انداز نمی دانم که چگونه برای پیدا کردن شغل نمی دانم چه مجموعه مهارت های خود را می, نمی دانید که چگونه به رفتار در محل کار که در آن آنها را به کار مشترک و جمعی” بلومبرگ گفت.

بعد در این مصاحبه او افزود: “اگر شما نگاه کنید که در آن جرم و جنایت می گیرد آن را در اقلیت محله. اگر شما نگاه کنید که قربانیان و عاملان آن را تقریبا همه اقلیت ها.”

بلومبرگ است عذرخواهی برای هر دو سال 2015 و نظرات خود را به طور کلی حمایت از توقف و frisks اما مبارزات انتخاباتی خود پاسخ نمی به معاون درخواست برای اظهار نظر در 2011 PBS مصاحبه.

فقط به عنوان بسیاری از خبرنگاران در حال ترکیب گذشته از طریق رسانه ها ظاهر برخی مانند Medhi حسن رهگیری به دنبال بلومبرگ رکورد در نظارت بخصوص جوامع مسلمان در نیویورک پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11. حسن می نویسد: “مایکل بلومبرگ نظارت توده ضمانت, suspicionless نظارت مسلمان در نیویورک به عنوان اداره پلیس نیویورک ‘نقشه برداری’ که در آن آنها دعا می خوردند مطالعه و کار کرده است.”

حسن اشاره می کند که بلومبرگ تمسخر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسلمان بان کی مون پس از انتخابات 2016 اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ستایش بالا برای بلومبرگ نظارت کار: “شما در حال رفتن به سازمان دیده بان و مطالعه و مساجد از آنجا که بسیاری از بحث در جریان است در مساجد” نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: MSNBC. “و از آنچه که من شنیده ام در روز … ما تا به حال عالی نظارت در رفتن در داخل و اطراف مساجد در شهر نیویورک است.”

که نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شد حسن نیت ارائه میدهد از بلومبرگ نیست تازه نشان داد ، آسوشیتد پرس دریافت جایزه پولیتزر در سال 2012 را برای تحقیقات به اداره پلیس شهر نیویورک را مخفی برنامه نظارت است. آنچه جدید است این است که توجه ملی در بلومبرگ. آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که آیا او قادر خواهد بود به صرف راه خود را از موشکافی و به نامزدی حزب دموکرات.

تماشای “PBS NewsHour” کلیپ را در اینجا بخوانید Hasan کامل مقاله اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>