مایکل بلومبرگ است ساراسوتا دفتر به طول انجامید فقط 19 روز

میلیاردر کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه و تایید جو بایدن نشان دادن محدودیت های پول و قدرت حرکت در رای دهندگان روان.

مایکل بلومبرگ انتخاباتی باز ساراسوتا دفتر مبارزات انتخاباتی به هیاهو در فوریه. 15 طراحی یک جمعیت حدود 250.

توسط چهار شنبه – 19 روز بعد – سابق شهر نیویورک شهردار به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری است.

این بدان معناست که ساراسوتا خواهد شد و در کمتر از سه هفته هشدار به آینده نامزد ریاست جمهوری در مورد استراتژی بلومبرگ شاغل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا کشف برجسته در بلومبرگ کمپین حساب حتی اگر دولت ندارد آن ریاست جمهوری اولیه تا مارس 17 است که 44 روز پس از حزب دموکرات نامزد مسابقه لگد با حزبی آیووا.

بسیاری اتفاق می افتد در 44 روز قبل بلومبرگ در بر داشت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزه انتخاباتی با تجربه چشمگیر تجدید حیات در کارولینای جنوبی در روز شنبه باعث دو از رقبا پیشرو به رها کردن و تایید او. روز چهارشنبه بلومبرگ همین پس از برنده شدن فقط یک اولیه – در ساموآ آمریکا – و چیدن چند نمایندگان.

بلومبرگ قلم چهار اولیه رای گیری متحده و شرط می بندم که او پول و ضعیف بایدن می تواند منجر به عملکرد قوی در سه شنبه و کشورهای دیگر است که رای گیری در ماه مارس – مانند فلوریدا – که طاق او به مشاجره برای نامزدی ریاست جمهوری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

به جای بایدن سوار خود را کارولینای جنوبی پیروزی و کلید تاییدیه از ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke به سوپر شنبه تسلط نشان دادن محدودیت های پول و قدرت حرکت در رای دهندگان روان.

بلومبرگ بازی بازی طولانی سرمایه گذاری دهها میلیون نفر در فلوریدا در تبلیغات بیش از 100 کارکنان و 20 ستاد انتخاباتی. اما سرمایه گذاری که ثابت شود بی ارزش زمانی که بایدن ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او را به ادامه گذشته سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>