مایکل بلومبرگ را متوقف کند-و-Frisk عذرخواهی تور خیلی کمی دیر

پنج میلیون نفر است. که تعداد دفعاتی که پلیس شهر نیویورک متوقف شد و مردم در طول “توقف و frisk” برنامه زمانی که مایکل بلومبرگ میلیاردر شد, شهردار. “توقف و frisk” زمانی است که پلیس با متوقف کردن یک فرد معمولا نیروی دست خود را در برابر یک دیوار و به شدت pat آنها را به دنبال سلاح یا قاچاق. این هفته شهردار سابق, در حال حاضر رو به افزایش در انتخابات به عنوان یک 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری صادر شده عذرخواهی برای “توقف و frisk,” گفت که او “به ارث برده پلیس تمرین.” اما واقعیت این است که پس از بلومبرگ شهردار شد در سال 2002 NYPD “توقف و frisks” افزایش 700 درصد است. اکثریت قریب به اتفاق هدفمند شد سیاه و قهوه ای و جوانان است. آمار نشان داد که در میان تمام کسانی که متوقف سفیده ثابت می شود دو بار به عنوان به احتمال زیاد به حمل یک تفنگ. با وجود این که تنها 10 درصد از کسانی که frisked سفید شدند.

سیاست وحشت جوامع از رنگ در سراسر شهر نیویورک است. خشم شهروندان راهپیمایی توسط هزاران بار همگرا در بلومبرگ عمارت در شرق فوقانی جانبی. مرکز حقوق قانون اساسی در نهایت در غالب یک طرح دعوی در دادگاه در سال 2013 به عنوان بلومبرگ را در دوره سوم به عنوان شهردار را پایان خود نزدیک شد. “این یک شکل غیر مستقیم از پروفایل نژادی” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Shira Scheindlin نوشت: در نظر او. “این منجر NYPD ماموران برای جلوگیری از سیاه پوستان و اسپانیایی است که نمی خواهد متوقف شده است اگر آنها سفید است.”

Scheindlin اعمال سخت اصلاحات در NYPD با دادگاه نظارت برای اطمینان از پیاده سازی. از بلومبرگ دولت درخواست کرد و برنده خیره کننده پیروزی حقوقی: نه تنها دادگاه تجدید نظر صدور ماندن از دستور اصلاحات اجازه می دهد NYPD به ادامه توقف و frisk در طول درخواست اما در یک حرکت غیر عادی دادگاه نیز حذف Scheindlin از این مورد است. از بلومبرگ دولت نیز در پشت تلاش به impugn Scheindlin شهرت با خرید اطراف رسانه های داستان است که او تا به حال یک “ضد پلیس” تعصب.

در نهایت, بیل د Blasio برنده مسابقه موفق بلومبرگ و دولت او کاهش یافته است تجدید نظر شود. استفاده از توقف و frisk کاهش یافته است بشدت تحت de Blasio و نظارت بر قاضی Scheindlin منصوب هنوز نظارت بر NYPD را رعایت دستور دادگاه.

یک سال پیش مایکل بلومبرگ روشن بود که او که قرار بود به اجرا برای رئيس جمهور. او گفت که او نمی تواند “مگر اینکه من مایل به تغییر تمام نمایش ها و در چه سی ان ان به نام عذرخواهی تور.” پرش به ماه نوامبر و او خود را تغییر لحن. پرداختن عمدتا آفریقایی در محله های کشیش نشین مسیحی در مرکز فرهنگی بروکلین بلومبرگ گفت: با اشاره به توقف و frisk “بازگشت پس من اشتباه بود و من متاسفم.” یک هفته بعد او اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری.

بلومبرگ است عذر خواهی ادامه خواهد داد. روز سه شنبه او منتشر شد بیانیه ای در جلوگیری و frisk که خواندن “به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95 درصد اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

بلومبرگ صادر آخرین عذرخواهی تنها پس از دو محکم ضبط شده ظاهر. یکی از بحث های او در آسپن موسسه در سال 2015 اسیر بلومبرگ گفت:

“نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16-25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر (نامفهوم)…قرار دادن این پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محله…راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها.”

صوتی کشف شد توسط روزنامه نگار بنیامین دیکسون. “آن را آنلاین. در آن مخفی شده بود در چشم ساده” دیکسون ما در دموکراسی در حال حاضر! اخبار ساعت. “بلومبرگ تیم در واقع درخواست شده است که تصویری از اسپن موسسه منتشر نمی شود. آن را به حال شده است آنلاین برای پنج سال…من احساس می کردم که مردم نیاز به شنیدن صدای او می گویند این چیزها.”

در کلیپ دیگری از واژ های رادیویی در نیویورک در سال 2013 بلومبرگ گفت: “آنها فقط گفت:” اوه این یک disportionate [sic] درصد از یک گروه قومی خاص ” …من فکر می کنم ما disportionately جلوگیری از سفید پوستان بیش از حد و اقلیت کمی بیش از حد.”

تا انتخابات ریاست جمهوری, مایکل بلومبرگ ایستاده بود با اسلحه خود را–به NYPD اسلحه اشاره کرد و در سر شهر نیویورک جوامع از رنگ. در حال حاضر که او نیاز این جوامع به او رای در سراسر کشور از او عذرخواهی کرد برای هدف قرار دادن آنها. این است که کمی بیش از حد, بیش از حد دیر شهردار بلومبرگ. با عرض پوزش.

امی گودمن

مقاله نویس

امی گودمن است که بنیانگذاران تهیه کننده اجرایی و میزبان از دموکراسی در حال حاضر!, ملی, روزانه, مستقل, برنده جایزه برنامه خبری پخش در بیش از 900 عمومی پخش ایستگاه در شمال امریکا است….

Amy Goodman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su