میشیگان-فیلم سوء ادعا آینه ایالتی اوهایو دکتر مورد

آن آربور میشیگان. — زمانی که در دانشگاه میشیگان هفته گذشته اعلام کرد که اتهامات چندین دهه سوء رفتار جنسی با دکتر های ورزشی تحت بررسی قرار گرفتند سابق کشتی گیر مایک DiSabato مبهوت بود تشابه به سوء استفاده رسوایی در مادر آلما اوهایو دولت است.

این اتهامات توسط چند نفر در مقابل دکتر رابرت E. اندرسون در میشیگان بلافاصله به نام به ذهن ادعای DiSabato و صدها نفر از مردان دیگر ساخته شده در مورد دکتر ریچارد اشتراوس در ایالت اوهایو. دو مورد تا به حال شباهت قابل توجه. دو پزشک هر دو مرده برای سال در حال حاضر متهم با استفاده از موقعیت خود سوء استفاده ورزشکاران مرد و دانش آموزان است.

هر دو مردان مشغول به کار در دو و میدانی و مراقبت های بهداشتی را به خوبی در نظر گرفته شده در tenures و در برخی از نقطه متمرکز بر تحقیق و یا درمان بیماری های دستگاه تناسلی.

“این غیر قابل باور و در عین حال کاملا باور” DiSabato گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

ورزشکار سابق گفته اند که هر دو پزشک انجام نامناسب و یا غیر ضروری امتحانات. آنها گفت: برخی از ورزشکاران به شوخی و هشدار داد هر یک از دیگر در مورد رفتار اما چالش آن را به خاطر آنها خجالت مطمئن نیستید از ضرورت های پزشکی و یا تمایلی به خطر انداختن نقطه خود را در یک تیم است. آنها به یاد می آورد نام مستعار برای پزشکان مانند “دکتر ژله پنجه” و “دکتر رها کردن خود از زیر شلواری.”

بیماران سابق گفت: آنها ساخته شده مربیان و یا دیگر مقامات آگاه از نگرانی های دهه های پیش و رو هیچ جا. محققان گفت: هر دو مردان تحت نظارت دولت رگولاتور در اواسط 1990s اما این موارد بسته شد.

اتهامات علیه استراوس و اندرسون آورده بودند به توجه مسئولان دانشگاه سابق کشتی گیران فقط چند ماه از هم در سال 2018 اما نتیجه تحقیقات و پاسخ به دنبال متفاوت جدول زمانی.

Ohio State راه اندازی یک مدرسه-بودجه تحقیقات توسط یک شرکت حقوقی در مارس سال 2018 است. کسانی که محققان به این نتیجه رسیدند در سال گذشته که استراوس مورد آزار جنسی مردان جوان برای نزدیک به دو دهه از شروع در اواخر 1970s و مسئولان مدرسه موفق به متوقف کردن او را. این دانشگاه دارای عذرخواهی کرد و قول داد “پولی قطعنامه” اگر فدرال پرونده های حقوقی علیه این مدرسه باقی می ماند بی قراری پس از ماه میانجیگری.

دانشگاه میشیگان در انتخابات گفت: پردیس پلیس شروع به تحقیق اندرسون پس از یک کشتی گیر سابق اطلاع مدیر ورزشی در جولای 2018 که او نوازش در طول امتحانات پزشکی در 1970s و گفته بود که مربی او در آن زمان. پس از محلی دادستان بررسی بررسی و تعیین می شود هیچ اتهامات جنایی می تواند مجاز, مدرسه چهارشنبه اعلام کرد که یک بررسی توسط یک شرکت حقوقی در جریان بود.

کسانی که محققان به احتمال زیاد به برخورد مشابه با مانع در ایالت اوهایو بررسی است. بسیاری از سال گذشته است. خاطرات کمرنگ شده اند. سوابق ممکن است پاکسازی و برخی از کارمندان و یا دیگران را با دانش مربوطه ممکن است مرده است.

رئیس دانشگاه میشیگان عذرخواهی پنج شنبه به “هر کسی که صدمه شد” توسط اندرسون.

در حالی که هیچ کس علنا در دفاع از اشتراوس دیترویت نیوز به نقل از اندرسون کودکان rebuffing اتهامات علیه خود را پدر. در گزارش پلیس سابق میشیگان مربی تیم فوتبال لوید Carr بود در میان کسانی که با آنها مصاحبه که گفت: آنها نمی دیدن و یا شنیدن در مورد هر رفتار نامناسب توسط اندرسون.

در همین حال برخی از اندرسون شاکیان هستند eyeing بالقوه اقدام قانونی از جمله المپیک کشتی گیر اندی Hrovat اولین ورزشکار را در مورد اتهامات بدرفتاری توسط دکتر.

“این روشن است که اندی یک ادعا می کنند” گفت: وکیل مایکل Nimmo بخشی از دنور-بر اساس قانون شرکت نمایندگی Hrovat. “وجود دارد قوانین فدرال و ایالتی است که از او محافظت و تمام دانشجو-ورزشکاران که قرار شد در همان وضعیت او با توجه به ارائه یک محیط امن برای امتحانات پزشکی انجام می شود. ما قصد داریم به بررسی است که به حد کمال.”

دیگر وکیل جان منلی گفت: سابق میشیگان ورزشکاران ادعا سوء رفتار توسط اندرسون نیز رسیده به شرکت خود را. مردانه نمایندگی بیش از 200 قربانیان سوء استفاده از موارد که منجر به زندانی سابق ژیمناستیک, دکتر, لری Nassar و 500 میلیون دلار حل و فصل توسط ایالت میشیگان است.

MSU کاهش یافته است یک طرح برای بررسی دست زدن به آن از Nassar شکایات و انتشار عمومی گزارش ناراحت کننده بازماندگان که خواست مدرسه جدید رئیس جمهور برای احیای بررسی است.

راشل Denhollander برای اولین بار به عموم متهم Nassar سوء استفاده جنسی گفت: AP که در دانشگاه میشیگان رهبران نباید دنبال میشیگان دولت منجر شود و باید متعهد به “واقعا مستقل نقد و بررسی” این یافته از آن خواهد بود ساخته شده است. او گفت که او نگران, اگر چه, چگونه میشیگان مقامات باید به کار گرفته شود تا کنون.

“این چیز ترسناک و هولناک چیزی که در مورد این شرایط است که آن را همیشه در همان مجموعه ای از شرایط است. همیشه مردم در قدرت که به مراقبت بیشتر در مورد شهرت که مراقبت بیشتر در مورد برخی از خارج مجموعه ای از اهداف از آنها در مورد مراقبت از مردم در پوشش گزارش از سوء استفاده” Denhollander گفت.

Michigan State را نادرست از Nassar شکایات منجر به 4.5 میلیون دلار فدرال در ماه سپتامبر و یک بیانیه توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که چنین رفتار “نباید دوباره اتفاق می افتد وجود دارد و یا هر جای دیگری.”

DeVos’ گروه همچنین در حال بررسی است که آیا ایالت اوهایو به کار گرفته گزارش در مورد اشتراوس مناسب است. آژانس نمی خواهد تایید جمعه که آیا این گونه تحقیقات مربوط به میشیگان و اندرسون.

دانشگاه ها در برخورد با چنین اتهامات در صورت افزایش نگرانی ها در مورد اعتماد نهادی پس از سوء رفتار جنسی و تحقیقات در مدارس دیگر و در سراسر کلیسای کاتولیک و پیشاهنگی پسر گفت: پیتر دانا معاون رئیس جمهور و مشاور کل شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است.

“مردم تمایل به درک که اولین گام این است که بدانند چگونه به دفاع از خود به عنوان یک نهاد و یا یک فرد” دانا گفت. “بالاتر اد موسسات هستند در مورد دفاع در این شرایط در وهله اول. آنها در مورد بدانند چه اتفاقی افتاده است و یا حداقل آنها باید باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de