مایکروسافت یو پی اس و بهداشت شرکت های ایجاد نرم افزار به طوری که شما می توانید کمک مالی ماسک به بیمارستان

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی تضعیف سلامت کارگران توانایی انجام شغل خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک راه حل جزئی: دستکش شما ذخیره شده اند را در گاراژ خود را.

سهشنبه, یک ائتلاف خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی اعلام کرد که ابتکار عمل به مردم اجازه اهدای ماسک و ذخیره شده-دور تجهیزات پزشکی به طور مستقیم به بیمارستان ها موثر تر است.

اگر شما یک تعداد انگشت شماری از N95 ماسک شما می تواند کمک و یا اگر شرکت شما دارای مانده دستکش نشستن در عرضه گنجه شما می توانید به آنها ایمیل در. و شما لازم نیست که به پرداخت یک درصد.

شرکت هایی مانند یو پی اس, مایکروسافت, انجمن بیمارستان های آمریکا و Kaiser Permanente در میان کسانی که ساخته شده از زیرساخت برای این پروژه به نام “حفاظت از مردم در همه جا” با استفاده از همان حروف برای مقدار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

این ائتلاف در درجه اول می پرسد برای دستکش پزشکی-درجه ماسک عینک و لباس. وجود 10 واحد حداقل برای اهدای.

چگونه کار می کند

در مرکز این طرح یک نرم افزار و وب سایت به نام HealthEquip.

این سرویس متصل اهدا کنندگان با بیمارستان ها هستند که بیشترین نیاز را بر اساس میزان کارکنان تعداد COVID-19 بيمار و عوامل دیگر. هر کسی می تواند اهدای لوازم هر چند medical-grade ابزار ترجیح داده می شوند و این کمک های مالی خواهد شد به اضافه مرکزی فهرست.

بیمارستان ها که ثبت نام می توانید درخواست تجهیزات مورد نیاز آنها و یک بار سیستم جفت یک اهدا کننده با گیرنده بیمارستان را پوشش هزینه های حمل و نقل و یو پی اس خواهد شد و حمل و نقل کالا.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد به کمک لوازم آسان و امن راه برای انجام این کار است و ساز و کاری است که نسبتا عادلانه برای گرفتن آن منابع به بیمارستان” گفت: Bechara Choucair معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس بهداشت افسر قیصر بنیاد طرح بهداشتی.

چند شرکت های بزرگ مانند اپل و تسلا را به شدت در تقویت کشور عرضه تجهیزات پزشکی با بهره برداری تولید زنجیر و repurposing کارخانه. اپل پمپ از یک میلیون سپر حفاظتی در هر هفته و تسلا داده و دور صدها هواکش.

آن را به اندازه کافی نیست.

مراقبت های بهداشتی کارگران کشته شده اند و پیمانکاری تنفسی ویروس. تجهیزات حفاظتی کمبود بر کلینیک های پزشکی از تمام اندازه ها.

هفته گذشته دولت منتشر شد اسناد و مدارک آشکار است که آن تجهیزات حفاظت شخصی ذخیره است که 90 درصد تخلیه شده است. کسانی که منابع در حال حمل به آمریکا و دولت های محلی برای کارگران بیمارستان.

کمک کوچک از روزمره مردم و کسب و کارهای کوچک می تواند کمک به پر کردن شکاف Choucair گفت.

بیمارستان تصمیم می گیرید که چگونه به تست و بررسی و اعزام کمک های مالی زمانی که آنها می رسند. این HealthEquip برنامه در دسترس است از طریق App Store و Google Play Store.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>