مایک بلومبرگ روابط به ساکلر خانواده در معرض

طولانی به عنوان جشن مدنی-فکر خیر این Sacklers شد تبدیل شدن به pariahs. میلیاردر خانواده که شرکت ایجاد شده و تحت فشار قرار دادند اعتیاد آور مسکن OxyContin تا به حال موفق به فرار ارتباط با مواد مخدر بحران برای سال, اما در حال حاضر دو مجله قطعه شد و به تصویر کشیدن آنها را به عنوان درد سود. موزه ها که به دنبال کمک های مالی خود را که خواسته در مورد دادن پول است. مورتیمر D. A. ساکلر — از بنیانگذاران شرکت پوردو داروسازی و عضو هیئت مدیره آن بود آشکارا خشمگین.

و به این ترتیب او تبدیل به یک فرد او می دانست و تحسین در صنعت رسانه. یک فرد شناخته شده به عنوان اختصاص داده شده به بهداشت عمومی صلیبی به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای ممنوعیت سیگار کشیدن در اماکن عمومی و هل دادن نوشابه مالیات در سراسر کشور: مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک و بنیانگذار عصر ایران, L. P.

“من ملاقات با مایکل بلومبرگ فردا صبح در ساعت 10 صبح خود به دنبال کمک و راهنمایی در مورد مسائل جاری مواجه هستیم” ساکلر نوشت: به Purdue مدیران ارشد در دسامبر 2017. “من قصد دارم به بحث در مورد موارد زیر با او: 1. زمان روایت در مقابل حقیقت است. 2. چه توصیه می کند او را به مقابله با آن ؟ 3. آیا او یک روزنامه نگار است که او توصیه می کنم که می توانید داستان کامل وجود دارد”?

“اولین چیزی که شما باید [انجام] است برای تشکر از بلومبرگ ،” پوردو سر از ارتباطات ژوزفین مارتین پاسخ داد. “هر گونه اخبار مثبت و یا توانایی به طرف ما خارج است از طریق بلومبرگ. ما به آنها داده exclusives و آنها باید با ما برخورد بسیار خوبی است.”

قبلا نامعلومی ایمیل از جمله برخی از ثبت در پرونده های حقوقی علیه پوردو و دیگران ارائه شده توسط منابع فاش کمی شناخته شده در رابطه جعلی در بخش های متقابل بشردوستانه منافع بین Sacklers و مایکل بلومبرگ. آنها نشان می دهد که زمانی که Sacklers بودند در مواجهه با بحرانی پوشش رسانه ای آنها نگاه کنیم و اخبار و بشردوستانه سازمان برای کمک به. بلومبرگ توصیه مورتیمر ساکلر در مورد نحوه رسیدگی به منفی پوشش در سال 2017 و هدایت خانواده را به یک بحران متخصص ارتباطات که خود شهرداری را فشار دهید ، در سال 2018 بلومبرگ Philanthropies کارکنان ملاقات با ساکلر به بحث در مورد راه اندازی یک ابتکار مشترک برای مبارزه با مواد مخدر بحران است.

حالا که مایکل بلومبرگ اتحاد پیوست دموکراتیک ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خود را در تاریخ در زندگی اجتماعی نقش خود را به عنوان یک خبر اجرایی و کسب و کار خود را تاریخ در حال دوباره مورد بررسی قرار گرفت. به عنوان رقبای خود انتقاد ثروت خود را و او را متهم به تلاش برای خرید نامزدی خود را در رابطه با Sacklers می تواند ثابت کند مشکل ساز است. بر خلاف برخی دیگر از نامزدها از جمله الیزابت وارن و برنی ساندرز بلومبرگ عمومی محکوم کرد Sacklers برای نقش خود را در پرورش مخدر بیماری همه گیر. در حالی که “آن است که مایک معمول عمل به تماس شرکت های فردی و یا صاحبان شرکت” سخنگوی بلومبرگ Philanthropies گفت: او قطعا “به نام” مصرف کنندگان به عنوان یک گروه.

ایسنا سخنگوی کوین Sheekey گفت: Sacklers سعی کردم به استفاده از رابطه خود با بلومبرگ برای خانواده بهره مند شوند اما اکثرا ناموفق است. مورتیمر ساکلر “به وضوح به حال یک دستور کار است. واضح است که او یک بیت از یک کیستون پلیس” Sheekey گفت. “خود انسان دوستی راه اندازی شد چرا که آنها تا به حال علاقه به هنر موسسات و قرار دادن نام خود را بر روی آنها. و آنها در حال حاضر در تلاش برای اهرم که در اطراف یک بحران کسب و کار. چه اهرم خود آنها را خریداری دیگر از حزب دعوت? در رابطه به ما شده اند قادر به پیدا کردن آن است.”

یک سخنگوی ساکلر اعضای خانواده گفت: خانواده به ارزش بلومبرگ راهنمایی در حفاظت از آن تصویر عمومی. “مورتیمر دیدم بلومبرگ به عنوان یک فرد بسیار باهوش در رسانه” سخنگوی گفت. او “به دنبال مشاوره خود را در مورد چگونه پوردو باید ارتباط و موقعیت خود را با توجه به بحران مواد مخدر. از این رو ناامید کننده در زمینه جریان عمومی مجادلات به دیدن کسانی که در آغوش این جلسات در حال حاضر در تلاش برای فاصله خود را از تلاش های که انجام شده با بهترین نیت است.”

آن را به سختی غیر معمول برای افراد ثروتمند به آشنا شدن از طریق خیریه و یا به تلاش برای بهره برداری از این روابط برای برخی از هدف. این Sacklers با اتکا بر شبکه های بشردوستانه به عایق خود را از موشکافی گفت: Keith Humphreys, استاد روانپزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد که نوشته شده است به طور گسترده در مواد مخدر بحران است. “من تعجب نیست بلومبرگ و Sacklers می دانیم هر یک از دیگر, اما آن را ناامید کننده است با توجه بلومبرگ بزرگ بهداشت عمومی تعهدات که او را به انجام این کار” Humphreys گفت.

بلومبرگ و Sacklers شروع به عبور از مسیرهای در رویدادهای خیریه در اطراف نیویورک در 2000s. بلومبرگ و Sacklers پشتیبانی چند از همان هنر نهاد. بلومبرگ و مورتیمر ساکلر بودند به طور رسمی معرفی شده توسط یک رویداد هماهنگ کننده کار برای بلومبرگ شرکت arm. جاناتان ساکلر دیگر پوردو عضو هیئت مدیره اهدا به برخی از همان مدرسه باعث می شود به عنوان مهر و با حضور منشور مدرسه جمع آوری کمک بلومبرگ در نیویورک خانه.

قابل رویت ترین نشانه ای از ارتباط آمد و در سال 2013 زمانی که بلومبرگ میزبانی شرکت در یک جشن در باز کردن مارپیچ گالری ساکلر در لندن است. مورتیمر ساکلر و دیگر اعضای خانواده حضور داشتند و شرکت به عنوان اهدا کنندگان عمده. مهمانان دیگر شامل oligarch روسیه رومن آبراموویچ سلطنتی نسبی Pippa Middleton و پس از آن-شهردار لندن بوریس جانسون. بلومبرگ نامگذاری شد و بعد از صندلی های مارپیچ گالری — خود سازمان داده بود حدود 2 میلیون دلار به بال و مطرح برای عکس ها با ترزا ساکلر مورتیمر نامادری و عضو همکار پوردو هیئت مدیره.

“این یکی از آن دسته از احزاب که در آن شما می توانید ببینید هر کسی به عنوان طولانی به عنوان آنها واقعا و واقعا غنی” به یاد می آورد غرور نمایشگاه لندن ویرایشگر هنری پورتر. “بلومبرگ مناسب در خوبی او را نمی gawky خارج از towner.” بلومبرگ سخنرانی و ستایش خانواده پورتر گفت. خبری بلومبرگ اختصاص داده شده سه مقاله به گالری جدید.

سپس با نزدیک شدن به پایان سومین و آخرین دوره به عنوان شهردار نیویورک, عصر ایران شناخته شده بود برای “سلامت در همه سیاست” رویکرد. او بشردوستانه سازمان بهداشت عمومی یکی از رئیس آن اولویت ها و بودجه ضد چاقی و ضد سیگار کشیدن مبارزات در سراسر جهان است. در سال 2013 یک سال که از مواد مخدر اپیدمی کشته شدن برخی از 44,000 آمریکایی او مجموعه ای از محدودیت ها بر داروی مسکن تجویز در بیمارستان عمومی اتاق اورژانس.

یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تجویز و قوی ترین مواد مخدر بود پوردو فیلمهای مسکن, OxyContin. این شرکت تا به حال مجرم در سال 2007 به فدرال مسئول misbranding برای درک چگونه اعتیاد به قرص شد و موافقت به پرداخت بیش از 600 میلیون دلار جریمه و مجازات است. (این Sacklers نمی شد متهم با هر تخلف است.) اما بسیاری از رسانه ها در پوشش ساکلر خانواده همچنان به تمرکز بر سبک زندگی زیبا. در حدود همان زمان به عنوان لندن جشن مورتیمر ساکلر را تکمیل ساقه عکس برای هشت صفحه ای در رواج در مورد down-to-earth زیبایی در خانه خود در Hamptons. داستان هیچ اشاره ای به بحران مواد مخدر و یا منبع خانواده ثروت است.

در درون خود سازمان خبری بلومبرگ شناخته شده بود به نداشتن آنچه که او را دیدم به عنوان رسوخ به زندگی شخصی بسیار غنی است. در سال 2011 زمانی که او در خدمت به عنوان شهردار و دور ماندن از روز به روز اخبار پوشش خبری بلومبرگ آغاز شده میلیاردرهای تیم که رتبه اقبال ثروتمند. هنگامی که او بازگشت به شرکت خود را در سال 2014 عصر ایران ساخته شده یک تور از بلومبرگ دفاتر در سراسر جهان و به گفته کارکنان و اعضای او را نمی نیاز برای این تیم است. او گفت که او دوست نداشت راه آن را مورد تاخت و تاز به حریم خصوصی افراد ثروتمند با توجه به زمان سابق و خبرنگاران. سپس-Bloomberg Businessweek ویرایشگر جاش Tyrangiel به یاد می آورد که بلومبرگ خواهد گله در مورد آنچه که او در نظر گرفته خشن پوشش ثروتمند. “این یک تعداد انگشت شماری از ضرر و کلمات قصار. ممکن است او بگو: به همین دلیل است که خبر ؟ چرا ما باید به پروب به چیزهای که?'” Tyrangiel گفت.

مجله ویراستاران پرداخت نزدیک توجه به لحن داستان در مورد غنی گفت: Brad سوسیس و سپس Bloomberg Businessweek اجرایی ویرایشگر. “ما احساس می کردم که رابطه جنسی بهتر دفعات مشاهده شده است. آن را آسان خواهد بود برای من به می خواهید به snarky در مورد کسی بود که ارزش خالص بالا. اما من تا به حال به وکیل خودم ما فقط در اینجا به تمسخر افراد ثروتمند,” او گفت:.

هنگامی که آن را به پوشش خود و خانواده و کسب و کار خود را Sacklers احساس راحت رسیدن. در پاییز 2014 ترزا ساکلر به نام بعد-گالری مارپیچ مدیر جولیا Peyton-جونز به ابراز نگرانی در مورد آینده Bloomberg Businessweek داستان.

“ترزا ساکلر زنگ زد من در مورد یک خبرنگار از بلومبرگ که ردیابی هر کس در ساکلر خانواده است و نوشتن آنچه که او معتقد است خواهد بود unflattering مقاله با اشاره به ساکلر ‘, کثیف, پول مواد مخدر,'” Peyton-جونز فرستاده جیمی خواندن لندن سر از بلومبرگ شرکت های بزرگ انسان دوستی. “ترزا فکر می کند که MB نام می تواند ذکر شده در این مقاله است. او هیچ مایل به دخالت سرمقاله در هر راه او می خواهم به هشدار مایک به وضعیت من خواهد بود سپاسگزار اگر شما می تواند او را از آن آگاه است.”

بخوانید و سپس ایمیل ترزا ساکلر درخواست خبرنگار نام. ساکلر در پاسخ با شناسایی دیوید آرمسترانگ و سپس یک خبرنگار بلومبرگ در این تحقیقات تیم. “ما واقعا نمی خواهید به دخالت در هر روزنامه نگار کار,” او نوشت. “فقط می خواهید MB به خجالت و ارتباط خود را با مارپیچ گالری ساکلر.” جزئیات دنبال کرد تا از طریق ایمیل آرمسترانگ (در حال حاضر یک خبرنگار ارشد در Marketplace) درخواست زمانی که داستان برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد.

قطعه کاهش یافته بود از مجله صف یک روز قبل از این موضوع بسته شده و بعد از آن زد در نسخه کوتاه شده در بلومبرگ وب سایت و ترمینال. ویراستاران که مشغول به کار در این داستان می گویند که در آن به کار گرفته شده در آن روزنامه نگاری شایستگی و چنین است که در آخرین لحظه تغییرات مشترک بودند.

“در هیچ نقطه ای در طول تصدی من بود Bloomberg Businessweek در معرض سرمقاله دخالت از هر نوع و از هر کجا از جمله بلومبرگ LP یا آن انسان دوستی بازوی” Tyrangiel گفت. هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت او گفت: “100% غلط است. من می خواهم به یاد داشته باشید اگر کسی سعی کرده بود با دخالت و یا سرکوب این داستان و من می خواهم که لذت بردم گفتن آنها را به fuck off.”

یک سخنگوی سازمان خبری گفت که Sacklers بدون تاثیر بر داستان و که مهر خود را درگیر نمی شد و نمی شد تماس در مورد آن.

آگاه باشید که بلومبرگ تجارت مشغول به کار بود در ساکلر داستان برندان Coffey سپس یک عضو از میلیاردرهای تیم شروع به ساخت یک مدل برای ارزیابی ثروت خود را. اما او متوجه نبود یک اولویت برای سردبیران و نمی پایان پروژه. “پس از مایک آمد باد منتقل شده گفت: Coffey که از سمت چپ بلومبرگ. “این یک فرهنگ عدم تمایل به ناراحت میلیاردرهای.”

خبری بلومبرگ ارشد اجرایی ویرایشگر مت میلر گفت که مایکل بلومبرگ “هرگز در مورد رتبه بندی و یا پوشش ما به طور مستقیم با من و هرگز با دخالت ما کار می کنند.” در سال 2015 فوربس ذکر شده Sacklers به عنوان یکی از 20 ثروتمندترین خانواده در امریکا پیش از راکفلرها با 14 میلیارد دلار ثروت است. اما Sacklers هنوز هم نمی شد در لیست میلیاردرهای بلومبرگ. دو بلومبرگ مدیران گفت: آن را دشوار است به اعتبار خانواده به طور گسترده ای پراکنده ثروت به خاص هر عضو.

هنگامی که داستان خشم بلومبرگ دوستان, خبرنگاران مورد آن شنیده است. “مردم می گویند که یک دوست از مایک,’ یا بیشتر آنها می خواهم فقط بگو FOM,'” سابق بلومبرگ خبرنگار مریم کودکان گفت. در سال 2015 عصر ایران شکایت در یک ویراستاران’ جلسه که خبرنگاران بودند رفتن بیش از حد در پوشش خود از غنی است. او اشاره کرد به عنوان مثال اخیر داستان در مورد گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein. بلومبرگ گفت: گروهی از ویراستاران است که یک مرجع به Blankfein به منازل مسکونی در منطقه نیویورک بود و تهاجم به حریم خصوصی. بعد از این سردبیران گفت: میلیاردرهای تیم برای رفتن به عقب و پاک کردن آدرس ها و تصاویر میلیاردرهای’ خانه های خود را از زندگی در بلومبرگ ترمینال و وب سایت.

بلومبرگ سخنگو گفت: خبرنگاران باید نه گفته شده است برای رفتن به آسان بر روی میلیاردرهای یا بلومبرگ دوستان “و اگر شما نگاه کنید ما کار منتشر شده که کاملا نادرست است.”

همان سال بلومبرگ تهدید به شاتر Bloomberg View, بخشی از, اخبار سازمان, از نظر بخش, پس از گرفتن یک تماس از یک دوست میلیاردر صندوق های تامینی مدیر جان پالسون. پالسون ناراحت بود در مورد روزنوشت ستون است که پیشنهاد خود را شکستن رکورد کمک مالی به دانشگاه هاروارد باید دست به “به معنای واقعی کلمه هر موسسه خیریه.” بلومبرگ سرد بیش از آخر هفته و تصمیم گرفت که بلومبرگ مشخصات می تواند باز بماند اما مقاله نویس داده شد صحبت به گفته افراد آشنا با این حادثه است.

در اکتبر 2017, Esquire و نیویورکر هر دو داستان منتشر شده است که جزئیات چگونگی Sacklers تا به حال سود از OxyContin سوء استفاده. پاسخ فوری بود و مخربی برای خانواده است. خبرنگاران و فعالان شروع به پرسیدن موزه ها و پایه های که تا به حال گرفته شده ساکلر پول اگر آنها آن را به عقب. خشم مورتیمر ساکلر مرتب به ملاقات با مایکل بلومبرگ. در یک ایمیل گفت: بلومبرگ او می خواست به بحث در مورد “بسیار مهم خانواده و انسان دوستی مهم است.”

در طول سال پوردو داده بود خبری بلومبرگ خبرنگاران اختصاصی در مورد این شرکت مبارزه با تعداد فزاینده ای از پرونده های حقوقی توسط شهرستانها و شهرهای آن را متهم به درک خطرات ناشی از OxyContin و ترغیب مخدر بیماری همه گیر. ارتباطات سر ژوزفین مارتین در حال حاضر فرستاده شده در اطراف یک لیست از چه ساز مواد مخدر را به عنوان مطلوب داستان و توصیه می شود برای درخواست مهر را کمک به تغییر توجه عمومی نسبت به این تجارت غیر قانونی مواد مخدر. “آنها تنها خروجی رفته ایم on-the-record به بحث در مورد دادخواهی” او نوشت: شاخص ساکلر برای جلسه. “من فکر می کنم درخواست خود را برای بینش نادرست روایت و مبارزه ما برای رسیدن گسترده تر داستان در مورد غیر قانونی هروئین/فنتانيل مفید خواهد بود.”

ساکلر ارائه شده است که بلومبرگ ممکن است مایل به استفاده از ارتباط خود را با Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “آیا Bloomberg School of Public Health/کسی ارشد وجود دارد علاقه مند می شود در حال درگیر در این کار در برخی از راه و شاید به عنوان بخشی مستقل مشورتی هیئت مدیره این شرکت و دولت/کشور در این?” او نوشت.

مورتیمر ساکلر و مایکل بلومبرگ ملاقات در بلومبرگ LP دفاتر در نیویورک پیوست توسط بلومبرگ Philanthropies مدیر عامل پاتریشیا هریس. یک سخنگوی بلومبرگ گفت: او در زمان این جلسه از حسن نیت ارائه میدهد. بلومبرگ گفت ساکلر که این شرکت باید به منظور توسعه یک لیست از 10 صحبت کردن امتیاز به گفته افراد آشنا با گفتگو. او همچنین تشویق ساکلر به گفتگو با بلومبرگ Philanthropies یک سخنگوی ساکلر گفت.

پس از جلسه ساکلر خواسته پوردو ارتباطات تیم برای ایجاد یک لیست از پیام های رسانه ای و ارسال آن به او برای بررسی. یکی سابق پوردو اجرایی گفت: ساکلر در ادامه به تکرار بلومبرگ مشاوره در کنفرانس تلفنی و در جلسات به 2019. “او می گویند زمانی که من ملاقات با مایک بلومبرگ گفت: ما نیاز به پیام, پس چه هستند؟'” اجرایی به یاد می آورد.

بلومبرگ نیز کمک Sacklers پیدا کردن یک بحران مدیر ارتباطات. او توصیه می شود دیرین خود را سخنگوی شهرداری استو Loeser بود که در حال اجرا یک شرکت خصوصی است که تبلیغ خود را “سیاسی غرایز و ارتباط عمیق.”

بلومبرگ Philanthropies سخنگو گفت که کاملا حرفه ای توصیه می شود. “اگر کسی به درخواست مایک برای, توصیه, برای, دکتر, او می خواهم به شما ارسال به پزشک خود” سخنگوی گفت.

Purdue سپس به استخدام Loeser که ناموفق توصیه می شود که پوردو اعلام برنامه مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر. “من رفتم به این فکر این بود که یک خانواده است که تا به حال چنین عظیم نیاز به تغییر چیزهایی که آنها مایل به گرفتن بر روی یک پروژه عظیم برای کمک به مردم. بدیهی است که اتفاق نمی افتد” Loeser گفت. یک سخنگوی ساکلر اعضای خانواده محروم Loeser حساب و گفت که او نمی پیشنهاد چنین ابتکار عمل را در حالی که کار برای این شرکت است.

مورتیمر ساکلر دنبال کرد تا با هریس در مورد صحبت کردن با سر از اقدامات بهداشت عمومی بلومبرگ در Philanthropies کلی Henning. هریس پاسخ داد که هنینگ بود “بسیار مشتاق دیدار.” در فوریه 2018, ساکلر, Loeser و پوردو مدیر عامل کریگ لاندو در مورد مواد مخدر اپیدمی با Henning در philanthropies’ دفاتر.

وجود دارد متناقض حساب از طرح ساکلر ساخته شده در آن جلسه. Henning گفت ساکلر پیشنهاد شده است که این دو سازمان همکاری در یک کمپین رسانه ای. او گفت: او در ضمنی که معتادان به سرزنش برای مواد مخدر بحران است. “او ارائه شده است که این افراد را تقصیر نیست این صنعت گسل” او گفت:.

یک سخنگوی ساکلر گفت که او ارائه شده به تیم با بلومبرگ Philanthropies برای کمک به مبارزه با مواد مخدر بحران که هیچ رسانه ای در مبارزات انتخاباتی مورد بحث قرار گرفت. “تنها هدف از این جلسه به پیدا کردن راه هایی برای کمک به پیدا کردن راه حل های جدی برای مراقبت های بهداشتی مشکل” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که ساکلر “نه در حال حاضر و هرگز باور و یا دولت است که افراد مبتلا به اعتیاد به سرزنش برای اعتیاد خود.”

یک پوردو داروسازی سخنگو گفت لاندو در جلسه حضور داشتند “برای کشف پتانسیل مشارکت به منظور مبارزه با سوء استفاده و انحراف از تجويز اپيوئيد.” آن را “کاملا نادرست” را به نشان می دهد که وجود دارد هر گونه بحث از سرزنش بیماری در مصرف کنندگان, سخنگوی گفت.

به عنوان افکار عمومی علیه خانواده مورتیمر گذشته باقی مانده ساکلر در پوردو هیئت مدیره پایین پا در ژانویه 2019. دو ماه بعد میلیاردرهای تیم در نهایت اندازه گیری Sacklers’ ثروت است. آن را یافت که مادر خانواده با وجود آن های اخیر گلایه به ارزش 13 میلیارد دلار است. در مارس مارپیچ گالری ساکلر گفت: “هیچ برنامه های آینده به قبول کمک مالی از Sacklers.” Purdue برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ماه سپتامبر.

Loeser دیگر این نسخهها کار میکند برای پوردو; او با بلومبرگ خدمت به عنوان سخنگوی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری است. به تمرکز بر مبارزات انتخاباتی, بلومبرگ گرفته است به طور موقت ترک از ریاست مارپیچ و مارپیچ گالری ساکلر.

سردبیران توجه داشته باشید: Marketplace سردبیر ارشد دانیل طلایی که در ویرایش این داستان قبلا در خبری بلومبرگ. او درگیر در ویرایش دیوید آرمسترانگ 2014, مقاله در مورد Sacklers اما او رد و بدل ایمیل با آرمسترانگ در مورد تصمیم گیری برای کشیدن آن از Bloomberg Businessweek. پس از بلومبرگ سخنگوی ابراز نگرانی در مورد طلایی نقش در این داستان Marketplace را سردبیر استفان انگلبرگ co-ویرایش نهایی پیش نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im