مایک پنس بدترین فرد برای رهبری یک Coronavirus پاسخ

یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری شنبه شب زنده انجام یک طرح به نام “چه حتی مسائل دیگر؟”

بازی میزبان نمایش Jessica Chastain خواندن یک لیست از ظالمانه چیزهای ناروا انجام داده و پرسید: “آیا آن را حتی مهم دیگر؟” هر زمان این مسابقه فکر می کردم باید, اما آنها در اشتباه بودند.

مثلا رئیس جمهور امر با یک ستاره پورنو در حالی که همسر او باردار بود و پس از آن تا به حال وکیل او پرداخت hush پول است. آیا مهم است ؟ هیچ میزبان در مقابله با هیچ چیز حتی مسائل دیگر.

در اینجا یکی از جدید: یک رمان ویروس COVID-19 گسترش در سراسر جهان و تهمت منصوب مایک پنس به رهبری ایالات متحده در پاسخ. که همان پنس اجازه داده که بدترین شیوع HIV در ایندیانا به تاریخچه گسترش بدون کنترل در حالی که او فرماندار.

آن را حتی مهم دیگر ؟

شیوع گره خورده بود به داخل وریدی استفاده از مواد مخدر. کارشناسان توصیه می شود یک سوزن-تبادل برنامه برای کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند هپاتیت C و HIV.

پنس نه تنها مخالف سوزن مبادلات — او نیز آن را مشکل تر برای حتی تست HIV. به عنوان یک عضو کنگره در سال 2011 او با رای به قطع بودجه عمومی برای والدین طراحی شده. دو سال بعد هنگامی که پنس شد, فرماندار, Planned Parenthood درمانگاه Scott County, Indiana مجبور شد تا از نزدیک با توجه به بودجه عمومی کاهش است.

اسکات شهرستان تبدیل به کانون شیوع. و برنامه ریزی شده که والدین درمانگاه تنها تست HIV در مرکز شهرستان.

اولین مورد HIV در شیوع این بیماری تشخیص داده شد و در نوامبر 2014. دولت منتظر یکی دیگر از دو ماه تا 17 بیشتر مردم تشخیص داده شد برای شروع یک تحقیق.

کارشناسان توصیه می شود یک سوزن ارز برنامه برای جلوگیری از عفونت های جدید. پنس خودداری کرد چرا که (بعد از دعا در مورد آن) به او گفت که او فکر آنها را فعال کنید استفاده از مواد مخدر حتی اگر مطالعات نشان می دهد آنها کاهش انتقال بیماری را افزایش نمی دهد استفاده از مواد مخدر.

پنس منتظر هنوز دو ماه دیگر تا اواخر ماه مارس سال 2015 اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. تنها پس از آن او اجازه می دهد به طور موقت 30 روز سوزن ارز در شهرستان اسکات.

در ماه مه پنس در نهایت با امضای یک قانون اجازه می دهد دیگر شهرستان در ایندیانا به ایجاد موقت سوزن ارز برنامه در مورد بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. آنها هیچ پشتیبانی مالی دولت. و در آن نقطه شیوع بیماری در حال حاضر به اوج خود رسیده.

بعلاوه پنس فروختن خود اقدامات با امضای یک دوم لایحه در همان روز. دومین لایحه ساخته شده در اختیار داشتن یک سرنگ در نظر گرفته شده برای استفاده از مواد مخدر یک جرم با مجازات زندان (که قبلا تنها یک تخطی از قانون) به طور بالقوه بازداری مردم از استفاده از سوزن مبادلات.

در واقع اسکات شهرستان سوزن ارز تاسیس شده در ماه آوریل 2015 تا به حال برخی از اولیه مشکل از افسران پلیس مصادره سرنگ از کسانی که توزیع آنها را برای برنامه.

پنس امتناع برای قرار دادن بهداشت عمومی زیرساخت در محل در وهله اول و سپس انتظار ماه به عمل پس از شیوع اول شناسایی شده — مجاز 215 مردم به قرارداد HIV زمانی که از آن شده است می تواند محدود به یک بخش به عنوان بسیاری از.

بنابراین…. قرار دادن یک ایدئولوگ با یک پیشینه ثابت از botching پاسخ به یک بیماری شیوع مسئول رسیدگی به جهانی همه گیر? نیاز به دانشمندان و کارشناسان به حذف هر گونه اظهارات با پنس قبل از برقراری ارتباط با آنها ،

و این همه از همان پنس که او نیز هنگامی که به قلم یک op-ed اطمینان مردم که “سیگار نمی کشند”?

آن را حتی مهم دیگر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد برخورد با COVID-19 بیشتر به عنوان یک موضوع روابط عمومی از بهداشت عمومی یکی. مثل همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر علاقه مند به تصویب رتبه بندی از رفاه مردم آمریکا است.

این زمان در اطراف, اشتباهات خواهد شد در نتیجه مردم دلیلی در حال مرگ است. بله, آن را هنوز هم مهم است و ما نیاز به یک دولت عمل می کند که مانند آن را ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>