مایک پنس می گوید ایران ‘هیجان زده در مورد آینده’ به فلوریدا برای RNC کنوانسیون

مایک پنس اضافه شده است که وجود دارد “برنامه های پیچیده” برای یک “ایمن محیط زیست سالم” برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه جمع آوری در شمال شرقی فلوریدا. اما او نداد در این برنامه.

در یک روز زمانی که فلوریدا گزارش بی سابقه ای 5 رقمی افزایش COVID-19 مورد معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ایران با کنوانسیون و تجربیات جکسون در ماه آینده هنوز بروید.

“اجازه دهید به من می گویند ما در حال هیجان زده در مورد آمدن به جکسون ویل” پنس گفت: در حالی که صحبت کردن در تمپا در کنار فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

پنس اضافه شده است که وجود دارد “برنامه های پیچیده” برای یک “ایمن محیط زیست سالم” برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه جمع آوری در شمال شرقی فلوریدا. اما او نداد در این برنامه.

در مورد افزایش شدید در coronavirus موارد در فلوریدا طی ماه گذشته بیش از 100 ، 000 از جمله یک رکورد 10,109 گزارش روز شنبه, پنس گفت: هدف اصلی این است که “به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حفظ اعداد پایین.”

در انتظار جلسه دادگاه تجدید نظر بلوک قاضی حکم اجازه می دهد Felons به رای در فلوریدا

و او گفت: برای دیدن ادامه شغل های ایجاد شده به عنوان کسب و کار باز است.

“ما مجبور به انتخاب بین خوب و سلامت یک اقتصاد قوی,” او گفت:.

پیش از آن در روز, فلوریدا, حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو پاره پاره روحانی قصد دارد به جمع آوری در جکسون ویل. او گفت: آن را “بی پروا” به “فشار برای برگزاری کامل کنوانسیون با ‘بدون پوشش صورت” و “اجتماعی بدون فاصله” در دولت ما.”

این RNC است صادر جزئیات برنامه های خود را برای جکسون بخشی از رویداد های دیگر بیش از آن خواهد شد از ویژگی های رئیس جمهور تهمت سخنرانی پذیرش خواه نامزدی ریاست جمهوری.

این RNC برنامه ریزی شده بود برای دیدار در Charlotte, North Carolina, مهم دیگر در میدان نبرد دولت است. اما تهمت خواستار کنوانسیون خارج از شارلوت هنگامی که دولت و مقامات محلی وجود دارد گفت: مذاکرات مقامات را به موسسه سخت ماسک و اجتماعی فاصله سیاست.

مربی هارون Feis مدرسه نگهبان آموزش برنامه پول وتو توسط رژیم صهیونیستی. DeSantis

“تا به حال طولانی برنامه ریزی شده به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در Charlotte, North Carolina, جایی دارم. در حال حاضر @NC_Governor روی کوپر و نمایندگان حاضر به تضمین می کنند که ما می توانیم با استفاده از طیف آرنا – صرف میلیون ها دلار را همه می رسند و…میلیون ها دلار و مشاغل, برای دولت است. به دلیل @NC_Governor ما در حال حاضر مجبور به دنبال کشور دیگری برای میزبانی سال 2020 جمهوری خواه ملی کنوانسیون” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تاریخ 2 ژوئن.

فلوریدا است که در حال حاضر رئیس جمهور به تصویب رسید دولت خانه بلافاصله به عنوان یک مورد علاقه برای میزبانی این رویداد است. دو هفته بعد RNC مقامات اعلام کرد که جکسون خواهد میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن Aug. 27 سخنرانی پذیرش نامزدی.

بخشهایی از چهار روز کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه با این حال هنوز هم برگزار می شود در شارلوت.

جکسون شهردار لنی کاری بالا مشخصات جمهوریخواه گفت: هفته پیش از این رویداد خواهد بود “فرصت فوق العاده ای” برای شهرستان. او گفت: Fox News مخاطبان در ماه گذشته که تهمت صحبت می کنند به یک محل در جکسون Vystar یادبود سربازان عرصه است. سایت کرسی 15,000.

فلوریدا بار امتحان لغو شد به صورت حضوری تست حرکت به آنلاین

در چهارشنبه جکسون مقامات شهرستان اعلام کرد آنها به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در مکان های سرپوشیده است. آنها گفت: آنها نیست و تصمیم گرفت که آیا نیاز به ماسک در این کنوانسیون است که برنامه ریزی شده Aug. 24-27.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>