مایک پنس را ساراسوتا مراجعه به احتمال زیاد به علت ترافیک مسائل; ون Wezel, ریزه نیز تحت تاثیر

معاون رئیس جمهور خواهد شد آمدن به شهر برای جمع آوری کمک. جریان ترافیک می تواند تحت تاثیر قرار و ون Wezel است به تأخیر انداختن شروع از “Les Miserables” توسط یک ساعت

اگر شما نیاز به سفر در ایالات متحده 41 در ساراسوتا بین 2:30 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر جمعه شما ممکن است بخواهید به دنبال یک مسیر جایگزین.

که در مورد زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده است برای زمین در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی آن را در زمان برای جمع آوری کمک در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خانه از U. S هرزه Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ریک فلوت دارای صدای زیر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی گفت که این امر می تواند بهترین برای جلوگیری از ایالات متحده 41 در نزدیکی فرودگاه در سراسر زمان پنس ورود.

“من درک است چرا که او را از رفتن به قایق داخل کشتی بازرگانی کلید متحده 41 خواهد بود نهفته زمانی که او می شود در اینجا. که یک منطقه که در آن مردم باید آگاه باشند از. اگر آنها در حال آمدن از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید یا جنوب فرودگاه آنها بهتر است با استفاده از ایالات متحده 301,” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

معاون رئیس جمهور دیدار را از دیگر اثرات از یک تاخیر عملکرد در ون Wezel به بسته شدن زود هنگام از ریزه های دریایی آکواریوم.

ساراسوتا اداره پلیس مراجعه کننده سوال به دفتر معاون رئیس جمهور که بازگشت یک تماس تلفنی. دیگر از مسائل بالقوه در ایالات متحده 41, آن سخت است برای گفتن آنچه در سایر جاده ها ممکن است تحت تاثیر دیگر از مسیرهای منتهی به و از بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

قایق داخل کشتی بازرگانی ساکنان شکایت شده است به شهرستان ساراسوتا مقامات در مورد چه مدت آن طول می کشد برای رسیدن به و از جزیره سد به دلیل اثر ساخت و ساز جاده ها در ایالات متحده 41 در منطقه مرکز شهر.

در ضمن ون Wezel هنرهای نمایشی سالن روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر تاخیر در زمان شروع از روز جمعه عملکرد موزیکال “Les Miserables” از 7:30 تا 8:30 p. m. “با توجه به یک شخص در شهر است.” قبل از نشان می دهد ناهار خوری catered توسط Mattison را لغو شده است.

, مدیر اجرایی, مریم Bensel نمی تواند تایید زمان تغییر شد و با توجه به پنس را ساراسوتا مراجعه کنید.

سالن شده است برخورد با ترافیک و مسائل ناشی از ساخت و ساز جدید roundabouts همراه ایالات متحده 41 برای ماه می باشد. حدود 400 مشتریان از دست رفته اولین 15 دقیقه چهارشنبه شب افتتاحیه عملکرد “Les Miserables” به دلیل مشکلات وارد شدن به پارکینگ و امنیت در ورودی در طول یک رگبار باران. Bensel گفت: آنها اجازه داده شد در قبل از تایید نشانه در طول نشان می دهد.

ریزه آزمایشگاه دریایی و آکواریوم را در 1 بعد از ظهر روز جمعه تسهیلات اعلام کرد “با توجه به برنامه ریزی ترافیک تعطیلی در نزدیکی منطقه است.”

ذره را به طور منظم ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روز شنبه است. ریزه موقت نمایشگاه وحشی دریاهای باستانی باز می شود به عنوان برنامه ریزی شده در روز شنبه در ساعت 10 صبح و گنجانده شده است به طور منظم در پذیرش.

در شرایط ترافیک در فرودگاه خود فلوت دارای صدای زیر گفت: معاون رئیس جمهور ورود نباید بیش از حد باعث کندی.

“معمولا آنچه اتفاق می افتد در حدود 15 دقیقه قبل از اینکه هواپیما به زمین آنها نزدیک کردن حریم هوایی بنابراین هیچ چیز می تواند در داخل یا خارج” گفت: فلوت دارای صدای زیر. “این ممکن است تاخیر پرواز در اینجا وجود دارد اما من می خواهم بگویم به طور کلی تاثیر زیادی دارد.”

سرویس مخفی ایالات متحده بوده است در فرودگاه برای حدود یک هفته گرفتن برنامه های خود را در محل گفت: فلوت دارای صدای زیر.

او گفت که او شخصا مشغول به کار ریاست جمهوری بازديد در چهار فرودگاه او را در طول کار حرفه ای خود را. معمولا پروتکل کاملا استاندارد است, او گفت:.

“با هر انتخابات ریاست جمهوری یا معاون ریاست جمهوری دیدار آنها در اینجا یک هفته جلوتر از زمان برای دیدار با سازمان های پلیس و دیگر سازمان ها” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>