میلیونرهای رسما متوقف شد پرداخت به تامین اجتماعی

روز چهارشنبه حتی دو ماه کامل به 2020, میلیونرهای متوقف خواهد شد پرداخت به تامین اجتماعی در سال با توجه به برنامه حقوق و دستمزد مالیات کلاه.

کلاه محدودیت سالانه دستمزد موضوع به امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد به $137,700. سارا Rawlins, برنامه کاردانی در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) نوشت: سهشنبه که کلاه به معنی “کسی که باعث می شود $1,000,000 در سال متوقف می شود پرداخت به برنامه در فوریه 19 سال 2020 است.”

“است که باعث می شود یک میلیونر نرخ موثر مالیات و کمتر از 6.2 درصد از درآمد که اکثر آمریکایی ها پرداخت” Rawlins اشاره کرد. “جای آن است که کمتر از 1% یک میلیونر درآمد. مالیات بر امنیت اجتماعی است تنها در وضع حقوق و دستمزد به استثنای درآمد حاصل از منابع دیگر مانند سود سرمایه به معنی کسانی که با دستمزد بیش از این کلاه به احتمال زیاد باید یک نرخ موثر مالیات و حتی پایین تر از این تخمین می زنند.”

“بار مالیات امنیت اجتماعی می افتد بیشتر به شدت در کسانی که کمتر” Rawlins اضافه شده است.

رولینز پیشنهاد کرد که یکی از راه های ایجاد امنیت اجتماعی تامین مالی سیستم پیشرفته تر است “scrapping مالیات بر حقوق و دستمزد درپوش به طور کامل و همه پرداخت همان نرخ مالیات.”

“امنیت اجتماعی به بازنشستگی از کار افتادگی و بازماندگان مزایای تقریبا 20 درصد از جمعیت ایالات متحده از جمله حداقل شش میلیون کودکان” رولینز گفت. “اما آن را می تواند انجام دهد بهتر است.”

Rep. جان لارسون (D-Conn.) امنیت اجتماعی 2100 عمل معرفی شده در خانه در ماه ژانویه 2019 با 208 دموکراتیک همکاری حامیان مالی را اعمال مالیات بر حقوق و دستمزد به دستمزد بالای 400.000 دلار است.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیشنهاد کرده است در معرض تمام درآمد بالای 250.000 دلار به منظور “گسترش منافع در سراسر-هیئت مدیره از جمله $1,300 یک سال سود افزایش سالمندان با درآمد $16,000 از یک سال و یا کمتر است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در ماه دسامبر گذشته, تجزیه و تحلیل توسط کالج بوستون مرکز تحقیقات بازنشستگی یافت می شود که امنیت اجتماعی تبدیل شده است به طور فزاینده پسرونده در دهه های اخیر با توجه به تعدادی از عوامل از جمله افزایش نابرابری اقتصادی.

“این برنامه تبدیل به کمتر مترقی” گفت: جیم روزولت سابق کاردانی کمیسر بازنشستگی سیاست در اداره تامین اجتماعی و نوه رئیس جمهور سابق فرانکلین دلانو روزولت که امضا قانون تامین اجتماعی به قانون در سال 1935.

“آن را نمی کند, مراقبت از مردم در کاهش درآمد و با درآمد متوسط سطح به عنوان به خوبی به عنوان آن در نظر گرفته شده بود انجام” روزولت گفت: “و آن را باید به روز شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im