‘مینی-ماه’ به اندازه یک ماشین کشف شده در مدار زمین است. اما آن را نمی خواهد وجود دارد ،

پس از میلیاردها سال به نظر می رسد مانند ماه یافت موقت برخی از شرکت ها در قالب یک “مینی ماه” که به تازگی وارد مدار زمین است.

این کشف شده بود شب Feb. 15 توسط ارشد پژوهش متخصص Kacper Wierzchos و تحقیقات متخصص تئودور Pruyne هر دو با آسمان کاتالینا بررسی در دانشگاه آریزونا دانشکده علوم.

Wierzchos توییتی با شوق و ذوق گفت “مینی ماه” است که به نام سال 2020 CD3 و خارج از حدود 1 میلیون سیارک شناخته شده این دومین سیارک شناخته شده در تاریخ به مدار زمین است. برای اولین بار بود که به نام سال 2006 RH120 و نیز کشف شد توسط کاتالینا آسمان نظرسنجی.

“مینی ماه” است که در حدود 6 تا 11 پا در سراسر و وارد مدار زمین حدود سه سال پیش Wierzchos گفت: در صدای جیر جیر. برای مقایسه ماه دارای یک شعاع 2,158.8 مایل با توجه به ناسا.

بین المللی فصل های اتحادیه Minor Planet Center فهرست سیارک شنبه که در آن می گوید: “هدف این است که به طور موقت محدود به زمین” و این که “هیچ لینک به یک شناخته مصنوعی شی یافت شده است.”

درک Buzasi استاد فیزیک در دانشگاه بین المللی چابهار گفت که او انتظار ندارد یخچال و فریزر به اندازه سیارک به ماندن در مدار زمین برای طولانی تر از یک ماه دیگر یا دو. او را هیجان زده در مورد این کشف به عنوان آن می تواند به معنای چیزهای بزرگ برای ستاره شناسان در آینده است.

“ما می دانیم که این اتفاق می افتد تمام وقت اما پیدا کردن آنها بسیار سخت است” او گفت:. “این یک یادآوری است که چیزی که اندازه می توانید به ما نزدیک است و آن را ارزشمند به سرمایه گذاری نسبتا مقدار کمی از پول را به آنها را پیدا کنید.”

Buzasi گفت که به دست آوردن نمونه کوچک نزدیک از سیارک و آوردن آنها به زمین است که بسیار مفید تر به ستاره شناسان از ارسال بیش رباتیک کاشفان به سیارک بزرگ است. مطالعه این سیارات سنگی می تواند به دانشمندان کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد اولیه منظومه شمسی است.

اما متاسفانه در آن زمان ژوئن رول در اطراف ما “مینی ماه” احتمالا بلند رفته است.

به گفته ناسا وجود دارد بیش از 200 قمر شناخته شده در منظومه شمسی ما. بسیاری از آنها را به مدار سیارات بزرگ مانند زحل و مشتری که 82 و 79 قمر بود.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im