مینیاپولیس Aquatennial است که قابل پیش بینی لغو برای سال 2020

این منطق اشاره شده است ؟ بهداشت عمومی (COVID-19) و اندوه (پلیس قتل جورج Floyd).

“جامعه ما همچنان به حرکت واقعیت COVID-19 و اثرات آن در بهداشت عمومی; ما همیشه اولویت امنیت جامعه بیش جشن” یک بیانیه می خواند. “از همه مهمتر مینیاپولیس است که هنوز از وضعیتی وخیم از مرگ جورج فلوید. جامعه ما شده است عمیقا تحت تاثیر مرگ غم انگیز او و ناآرامی است که به دنبال.”

COVID-19 آلوده 36,716 Minnesotans کشتن 1,445; ویروس خونتان در سراسر کشور. مینیاپولیس در حال حاضر در حال کاوش در defunding و برچیدن آن نیروی پلیس پس از فلوید درگذشت زیر یک افسر را به زانو در مارس جرقه خشم بین المللی.

“به سادگی گفت: آن را احساس نمی کند مانند آن است که زمان به جشن می گیرند” بیانیه ادامه می دهد. “ما می خواهیم نگاهی هم به افتخار ما جامعه و فضا را برای کار مهمی که باید انجام شود.”

در اصل قرار است در ماه ژوئیه 22-25, Aquatennial را برجسته تمام ol’ standbys: نور مشعل رژه آتش بازی قلعه ماسه, مسابقات اسکی روی آب را نشان می دهد 5K اجرا می شود, موسیقی حمایت شرکت های بزرگ و, احتمالا, شیر, کارتن مسابقه قایق (در سال گذشته بودند محصور در خشکی با توجه به E. coli کمین در Bde Maka Ska.) در حال حاضر به اصطلاح “بهترین روز تابستان” را همچنان ادامه می یابد به عنوان اضطراب جدا شده روز از سال 2020 است.

در این مرحله شما ممکن است از خود بپرسید: آیا نویسنده پدر و مادر خوش بحباله نکاح در اوردن, علامت و پتی Boller ملاقات از طریق دوستان مشترک در سال 1982 Aquatennial رویداد ؟ به نفع گسترش این پست وبلاگ یک کمی اندکی دیگر من به شما نشان می دهد که جواب در پاراگراف زیر.

بله.

باید سرگرم کننده و اجتماعی دور چهارم جولای. در اینجا برخی از مسائل را در حالی که با پوشیدن ماسک خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>