مینیاپولیس, میله, رستوران ها ‘بستن یا محدود کردن دسترسی’, تحت وضعیت اضطراری

صادقانه است ؟ اصلا انتظار شنیدن خیلی برای بقیه مارس.

مینیاپولیس شهردار یعقوب Frey روز دوشنبه اعلام وضعیت اضطراری است که نیروی میله, رستوران ها و کافی شاپ ها به دید و یا کاهش موثر ظهر روز سهشنبه, مارس 17. فراتر از آن, تنها “, تحویل, takeout و درایو را از طریق سفارشات” مجاز است.

در سراسر شهر بود سفارش خود باقی خواهد ماند تا زمانی که ایالت مینه سوتا است که تحت یک حالت اضطراری است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz ساخته شده که اظهارنامه توسط فرمان اجرایی در جمعه رزرو این حق را به “دستورات و قوانین برای حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی است.”

همانطور که از دوشنبه چهار ایالت (کالیفرنیا, ایلینوی, اوهایو و ماساچوست) تا به حال اعمال محدودیت های مشابه که تا به حال در شهر نیویورک به مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور اذعان خطرات ناشی از گروه زیادی از مردم در حال عبور چیزهایی که در اطراف آنها را به چهره خود را و سپس توزیع آنها را به عقب.

تا کنون St. Paul نیست یکی از آنها: بیانیه صادر شده توسط شهردار ملوین کارتر یکشنبه بسته فضاهای شهری مانند کتابخانه ها و پارک ها اما نمی گذارد خصوصي کسب و کار. مانند فری کارتر گفت: این شهرستان نه صدور مجوز برای رویدادهای انتظار 50 یا بیشتر مردم است.

فری را اعلام موضوع به رای گیری مینیاپولیس شورای شهر است که باید آن را تایید کند در عرض 72 ساعت. رئیس شورای لیزا بندر در بیانیه ای گفت: این شورا خواهد رای در روز پنج شنبه و که او اعلام پشتیبانی.

“این فوق العاده زمان” بندر گفت. “و آن را به همکاری و تعهد و انعطاف پذیری و خلاقیت از همه ما کار کردن با هم برای حمایت از سلامت و رفاه شهرستان, کارکنان ساکنان, بازدید کنندگان و کسب و کار در مینیاپولیس.”

مینه سوتا 54 تایید موارد coronavirus از دوشنبه بیش از 20 که در بر داشت در Hennepin County, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, جلسه توجیهی روزانه.

ما در این پست به روز رسانی با اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود. دفعات بازدید: بقیه شهرستان صفحات coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>