مینیاپولیس خرید که Kmart, برنامه ای برای بازگشایی خیابان Nicollet

بیست و پنج شنبه که شهر مینیاپولیس یک معامله در محل برای خرید Kmart در تقاطع خیابان دریاچه و خیابان Nicollet در جنوب مینیاپولیس. فروشگاه محل به ارمغان می آورد شمالی-جنوبی ترافیک به توقف ناگهانی برای چند بلوک و پس از افتتاح آن در سال 1977.

این شهر قصد دارد آن را تخریب و بازگشایی خیابان Nicollet به ترافیک استار تریبیون گزارش انتظار می رود بسته شدن فروشگاه “یا قبل از 30 ژوئن” با توجه به یک شهر بیانیه ای در مقابله.

این شهرستان ارائه شده است $9.1 میلیون دلار برای خرید, Kmart صاحبان — یک شرکت است که صاحب مرگ اون سوی خاکستر سوخته از آن زنجیره ای و همچنین سیرز — از اجاره بلند مدت که فرار را از طریق 2053. مینیاپولیس خریداری زمین زیر فروشگاه برای حدود 8 میلیون دلار در سال 2017, شده است و در مذاکرات مستمر با زنجیره ای خرده فروشی صاحبان برای سال خرید فضا.

چون Kmart ساختمان برای پرداخت شد و آن را می دانستند مینیاپولیس بود آرزومند از فضای خرده فروش تا به حال اهرم در یک نقطه رد این شهرستان را به حمایت مالی از ساخت و ساز از یک فروشگاه جدید در همان محل است که اجازه می دهد ترافیک به جریان.

“بازگشایی خیابان Nicollet در خیابان دریاچه شده است یک شهر و جامعه اولویت برای دهه” خواند اعلام کرد.

پس از سالها انتظار, همه چیز در مورد شروع به اتفاق می افتد بسیار سریع می باشد. پیشنهاد خود را دریافت کنید اولین بار مقعد نوجوان, پخش در یک کمیته فرعی شورای شهر در جلسه روز دوشنبه با یک رای از شورای برنامه ریزی شده برای جمعه, مارس 13. اگر مورد تایید فروشگاه خواهد بود تخریب “بعد از این سال می گوید:” این اطلاعیه.

هیچ آزمایشی تاریخ پیشنهاد شد پنج شنبه به عنوان زمانی که جاده ها خواهد بود در حال استفاده است.

“بازگشایی [Nicollet] را دوباره به هم متصل محله دوباره شبکه خیابانی و صحنه را برای توسعه های جدید در 10 هکتار از زمین در حال حاضر در صفحه اصلی به تک داستان خرده فروشی ساختمان و سطح پارکینگ می گوید:” این شهر اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>