در ماه مارس تنها چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اولین صادر stay-at-home منظور کاهش گسترش coronavirus پارک های محلی شروع به پر کردن با اضطراب Minnesotans تلاش برای پاهای خود را دراز و را در مناظر فراتر از آنچه که آنها می توانید ببینید از پنجره خود را.

در ماه گذشته مینیاپولیس پارک ها و Rec هیئت مدیره اعلام کرد این امر نزدیک کردن بخش دو parkways ماهیهای رودخانه می سی سی پی به ماشین ها و ذخیره آنها را برای استفاده عابر پیاده—مرتب کردن بر اساس انسان شنت برای کاهش فشار بر روی شلوغ پارک.

بسته جاده ها شامل هر دو خط از غرب رودخانه پارک وی بین شمال Plymouth خیابان و جنوب خیابان 11th (علاوه بر یک نقطه در نزدیکی سنگ طاق پل پارکینگ) و هر دو خطوط در جنوب شرقی خیابان اصلی بین Hennepin و جنوب شرقی خیابان سوم. با استثنا برای خدمات اضطراری و یا تحویل رانندگان آنها قرار است به باقی می ماند بیدرد به وسایل نقلیه تا زمانی که مستند به پایان رسیده است.

ماه گذشته پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill گفت: او به جلو نگاه به اعلام اضافی پارک وی نرسیده است.

“این یک تلاش مشترک با شهر مینیاپولیس در پاسخ به مردم ما خدمت می کنند و نیاز خود را برای اجتماعی فاصله در داخل پارک ها و فضاهای عمومی” Cowgill گفت.

پارک مدیره کمیسر کل Severson مخالف است. در شنبه Severson که نشان دهنده جنوب مینیاپولیس گذراند طولانی Facebook پست گفت: ترک parkways به واکر جاگر و دوچرخه سواران می کند مینیاپولیس بیشتر احتمال دارد به گسترش بیماری و نه کمتر.

“من دیده ام یک کمبود جدی اجتماعی فاصله در parkways که باز شده اند توسط رئیس جمهور Cowgill به عنوان بخشی از این خلبان,” او نوشت. “به عنوان یک کمیسر من دیده ام در وقت و دوباره که هنگامی که ما ایجاد مکان هایی برای افرادی که به جمع آنها که فقط… من معتقدم که ما باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است برای حفاظت از کسانی که آسیب پذیر هستند.”

چند نظر در مورد توافق گفت: آنها بوده است “ناراحت کننده” و یا “شوکه” توسط تعدادی از افراد فرز مورد parkways این روز است.

“اگر همه ما با هم کار کنند برای نگه داشتن زمان ما در پارک های محدود برای کمی در حالی که ما پشت در آنها را هر چه زودتر” یک دیدگاه گفت.

Severson نیست پاسخ به درخواست مصاحبه.

Cowgill فرستاده شهر صفحات یک بیانیه گفت: وجود یک “آسمان نیاز” برای پارکوی بسته شدن. در طول این “زمان دشوار” پارک برخی از چند مقصد ما هنوز در دسترس ما—غیر از گفتن دستشویی و یا آشپزخانه برای 15 بار در یک بعد از ظهر.

“شش پا گسترده ای از مسیرهای پیاده روی همیشه به اندازه کافی گسترده برای واکر به لحاظ جسمی فاصله با خیال راحت” Cowgill گفت. “بر خلاف جاهای دیگر در سراسر کشور ما به برکت و چالش از پر بازدید ترین پارک منطقه ای مناطق در دولت است.”

Cowgill می گوید: این شهرستان در نظر گرفتن اقدامات لازم برای نگه داشتن همه چیز امن از جمله آموزنده علامت و “تعداد زیادی از پارک سفیران” اعزام به کنترل جمعیت در مناطق شلوغ. این parkways او گفت: باز باقی خواهد ماند در طول باقی مانده از اقامت در خانه که قرار است به آخرین تا زمانی که حداقل 4 مه.

تا کنون دو دوجین یا بیشتر تخلفات گزارش شده در سراسر کشور از ماه مارس با توجه به استار تریبیون. به عنوان اولین مجموعه از اتهامات تحت اضطراری سفارش بسیاری شده اند سیلی در علاوه بر این به گزارش های دیگر از سوء رفتار مانند یک مرد, گیر افتاد, افشای محل انشعاب بدن انسان خود به رهگذران در یک کاج شهرستان مسیر دوچرخه سواری و باکستر مرد در تلاش برای نگه داشتن خود را (غیر ضروری), زیر پوش زنانه, فروشگاه, کسب و کار مخاطره آمیز باز است.

هنوز کلی مینه سوتا به نظر می رسد به انجام یک شغل مناسب و معقول مسطح منحنی. نزدیک به 40 ، 000 نفر در دولت تست شده اند—1,700 از آنها با نتایج مثبت است. حدود 177 در بیمارستان هستند و 75 در بخش های مراقبت ويژه. تا کنون دیده ایم 79 و میر گزارش شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de