مینیاپولیس, رهایی از خانه های تک خانواده ى. باید مینه سوتا?

امید این بود که مسکن متراکم تر و فراوان تر نه تنها به کاهش رو به رشد کمبود مسکن اما برای درایو کردن بالا رفتن سرسام آور قیمت ها.

آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید دقیقا چگونه آن را به تحت تاثیر قرار دهد اما در حالی که ما ملت توجه برخی از Minnesotans در حال خواب کمی بزرگتر است.

تشکر. استیو الکینز (آرکانزاس) (DFL-بلومینگتون) یک عضو سابق شورای مت یکی از قانونگذاران در تلاش برای گرفتن این مفهوم و کاربرد آن را در سطح ایالت. یکی از بسیاری از مقررات در لایحه اجازه می دهد تا duplexes در هر تعداد زیادی در حال حاضر طبقه بندی به صورت تک خانواری مسکن در مینه سوتا است.

“این نوع مانند آنچه در مینیاپولیس, انجام,” او می گوید.

اگر از آن عبور می کند مینه سوتا خواهد تبدیل به تنها دولت دوم در کشور به خلاص شدن از خانواده های تک منطقه بندی, پس, اورگان که مورد تایید تغییر سال گذشته است. کالیفرنیا انجام داده است چیزی شبیه اجازه می دهد مالکان به ساخت تا به دو لوازم جانبی واحد مسکونی – را های مختلف مهمان خانه ها و فلان چیز – در اموال خود را.

که فقط یک بخش از این لایحه ، این پیشنهاد را به طور کلی هدف این است که آن را آسان تر برای توسعه دهندگان… خب… توسعه.

به عنوان اغلب به عنوان شهر دولت ها تمایل دارند به توافق برسند و دولت ما یک مشکل مسکن آنها نیز تمایل به اعمال مورد نیاز است که آن را سخت تر برای دریافت پروژه های تایید شده-مانند استفاده از مصالح ساختمانی گران تر مانند آجر یا سنگ و یا الزامی مقدار زیادی از فضای باز و یا اضافه کردن اضافی مشروط و هزینه ها در طول راه.

این همه چیزهای جذاب, اگر چه آن ممکن است به شهر دولت ها و برخی از ساکنان باعث گرفتن یک پروژه جدید تایید شده باشد (یا حداقل غیرجذاب) به توسعه دهندگان. در اخیر استار تریبیون op-ed, الکینز (آرکانزاس) نوشت: محدودیت های ایجاد یک “مانع بزرگ” یا “شعله ور پرتال تخصصی اولی ها” را به پرش از طریق به ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه در حومه شهر.

“در زمان دوقلو شهرستانها قیمت زمین و غالب بسیاری حداقل حجم مورد نیاز آن است که غیر ممکن است برای homebuilders به سود ساخت هر چیزی اما exurban ‘استارت قلعه’ هستند که حداقل تقاضا برای امروز, بازار مسکن,” او نوشت.

را کورکوران به عنوان مثال استفاده می شود در گزارش های اخیر از مینه سوتا قیمت مسکن موسسه (غیر انتفاعی حمایت توسعه دهندگان). این شهرستان است که سخت مورد نیاز برای یک ساختمان نما, مواد, سبک معماری, گاراژ, اندازه, و بیشتر.

الکینز (آرکانزاس)’ لایحه منع شوراهای شهر از نیاز به سازندگان آپارتمان چوبی با جانبداری و یا آنها را پرداخت فداکاری پارک هزینه و یا به نوبه خود به دور هر چیزی چگال تر از خانه های تک خانواده. وجود یک همراه و همدم بسته در سنا نوشته شده توسط سنسور. ریچارد Draheim (R-Madison Lake) و جان هافمن (D-چمپلن).

آن را قطعا بلند پروازانه اما آن را نیز برخی از نادر حمایت هر دو حزب. الکینز (آرکانزاس)’ co-نویسنده Rep. شین Mekeland است خواه از روشن شدن دریاچه است. (Mekeland نمی پاسخ به درخواست مصاحبه.)

“جمهوری خواهان در حمایت از unshackling این homebuilding صنعت” الکینز (آرکانزاس) توضیح می دهد. “دموکرات ها در حمایت از از بین بردن موانع برای ایجاد مسکن ارزان قیمت و همچنین حذف از منطقه بندی دستگاه که برخی از شهرستانها استفاده کنید برای شرکت در انحصاری ى.”

آن را آسان به تصور کنید که چند تردیدی به عنوان لایحه به جلو حرکت می کند اما – به خصوص از مردم نگران در مورد محدود کردن کنترل محلی و انواع طرح های توسعه دهندگان می تواند تا بدون نظارت دولت. اما در الکینز (آرکانزاس) می گوید: تا کنون این بوده است “به شدت مطلوب است.”

“من تا به حال چیزی جز بازخورد مثبت” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>