مینیاپولیس پارک مدیره به رأی قانونی toplessness

در ایالت مینه سوتا آن را از لحاظ فنی حقوقی برای یک فرد با سینه به رفتن بی انتها اگر آنها می خواهند به عنوان طولانی به عنوان شما “هرزه.” بر اساس گذشته استناد بودن “هرزه” گاهی به معنی “مصرف کردن پیراهن خود را در یک رویداد ورزشی” یا “آفتاب.”

اما وجود دارد یک محل در مینیاپولیس شما نمی توانید پیراهن خود را خاموش بدون توجه به چگونه شما رفتار: پارک. یک پارک مدیره فرمان به صراحت ممنوع کرده است و هر کسی که بیش از 10 از افشای خود را “آلت تناسلی, عمومی ناحیه باسن یا سینه زن زیر از آرئول.”

چند نفر باید اشاره کرد که این بطور خاص نیست و کل بسیاری از حس. هلنا Howard یک زن که ذکر کردم برای اینکه بی انتها در مینیاپولیس ساحل در حالی که بی سر و صدا به خواندن یک کتاب در سال 2018 شد مایل به رفتن به دادگاه برای اثبات آن, اما پرونده او پرتاب کردم به عنوان به زودی به عنوان او lawyered ،

اما پس از رسیدن به پارک مدیره کمیسر او فقط ممکن است تغییر او مورد نظر است. امروز 15 ژوئیه پارک مدیره در حال رفتن برای رای دادن در از بین بردن این فرمان در دسترس نباشد و ترک آن را به قانون دولت است.

“در جای دیگر در مینیاپولیس, مردم از همه جنس می تواند بی انتها در” کمیسر Chris Meyer posted on Facebook. “در فضاهای که در آن مردان مجاز به رفتن shirtless, زنان و فراجنسیتی مردم باید قادر به به عنوان به خوبی.”

معکوس مایر در ادامه گفت درست است به عنوان به خوبی. اگر آن را خوب است برای زنان به رفتن بی انتها در یک منطقه خاص نباید باشه برای مردان یا نه.

بسیاری از این نظر بودند حمایت و یا حداقل دیدم که مایر از آینده بود. (یکی پرسید: اگر شهرستان رهبران “انتقام گیری علیه خانواده” و اگر ما باید “تنظیم بی خانمان اردوگاه در پارک اضافه کردن در برخی از برهنه کمون و سپس ارسال فرزندان ما به بازی جدید زمین بازی و یا مالیاتی دلار ساخته شده است.”)

رنگارنگ است که به عنوان تصویر ممکن است یک مثال از نوع شکست مفتضحانه این فرمان تغییر قرار است برای جلوگیری از بریدن در روز جمعه در تئودور Wirth پارک که سابقه مینیاپولیس و طلایی دره. برخی از مردمی بودند دروغ گفتن در ساحل دوقلو دریاچه هنگامی که ماموران با طلایی دره اداره پلیس شروع به نوشتن مردم برای toplessness.

زیر Instagram تصویری از یک تماشاچی نشان می دهد در مورد چگونه هموار که رفت.

یک سخنگوی طلایی دره اداره پلیس می گوید افسران در پاسخ به “شکایات” درباره گرفتم که گفته می شود شکستن احکام در مورد “درستی پوشیده” و همچنین در اختیار داشتن و یا مصرف مشروبات الکلی در یک پارک. هیچ کس او می گوید: ذکر شده و یا متهم نشده است. بخش است که هنوز هم بحث در مورد چگونه آن را می خواهد برای رسیدگی به این.

در ضمن مایر می گوید که با وجود این اشاره از کینه در Facebook پیشنهادی فرمان تغییر حال بسیار خوبی دریافت کرده است. او تا به حال 20 ایمیل و دو تماس تلفنی در مورد آن همه آنها از مردمی که به حمایت از تغییر.

مینیاپولیس پارک مدیره دیدار خواهد کرد در 5 p. m. روز شنبه, جولای 15. در اینجا مایر پست در مورد این موضوع در تمامیت آن.

پارک مدیره خواهد بود رای به لغو آن برهنگی فرمان در چهار شنبه. محدودیت در قرار گرفتن در معرض زشت در…

پست شده توسط Chris Meyer در شنبه 12 جولای سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>