چرا که هفته گذشته هیئت مدیره ملاقات (دورتر) و تصویب جدید مدیریت حیات وحش قرارداد با ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی. این یک unwieldly مخفف یک سازمان دولتی است که در میان چیزهای دیگر کمک می کند تا حل “تضاد” بین مردم و حیات وحش است.

برخی از کسانی که در درگیری های هیئت مدیره گفت: می تواند شامل به خصوص تهاجمی شهری شغالها و یا شاید beavers در انجام بیش از حد مسائل را در محل اشتباه در زمان اشتباه است. کمیسیون به عنوان مثال چند نمونه بود که جویدن درختان در سامنر میدان پارک. او به نام پارک مدیره جنگلداری بخش به شکایت در مورد ظروف سرباز یا مسافر.

مردم خواستار Sievert نگران هستند – به طور طبیعی – برای رفاه محلی beavers در و شغالها. این توافق نامه شامل زبان مورد احتمالا “کشتن[ing]” و یا حتی “شلیک[ing]” این “متخلف حیوانات” برای جلوگیری از آسیب بیشتر است. خز رایگان مینیاپولیس قرار داده شده یک “اقدام هشدار” در Facebook صفحه و خواسته پیروان به تماس و ایمیل رئیس شورای Jono Cowgill برای قرار دادن یک توقف به آن.

“پارک جمهور Jono Cowgill قدرت برای متوقف کردن این کشتار از شروع[ing] و پایان دادن به این کشتار قرارداد فورا” آن را گفت. همچنین پیشنهاد “غیر هدف حیوانات” می تواند به راحتی کشته شود نیز از جمله سمور سمور یا راسو راکون گربه ها در فضای باز و خارج از دسته سه تایی سگ.

با توجه به Sievert شما از نظر قانونی نمی تواند شلیک حیوانات در داخل محدوده شهر است. که فقط زبان USDA نگه می دارد و در آن قرارداد در مورد آن نیاز دارد به عنوان مثال شلیک مزاحمت حیوانات در روستایی مونتانا. به طوری که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

وجود دارد و در عین حال برای کشتن هر مینیاپولیس حیوانات. ظاهرا بیش از حد فعالیت در سامنر زمینه آرام این بهار. پارک کارکنان فکر می کنم pondwater احتمالا کمی بیش از حد کم عمق برای beavers به راحتی زمستان وجود دارد.

وجود ندارد هر گونه فجایع مربوط به شغالها هنوز هم اگر چه آنها در حال رشد و حضور در محدوده شهرستان. کسانی که فقط برخی از “نمونه” Sievert می گوید: این نوع از وضعیت است که می تواند شایستگی وزارت کشاورزی ایالات متحده ،

نیز وجود دارد خبر بد برای beavers در و که که این قرارداد در سطح عملی تغییرات بسیار کمی است. پارک ها سیستم در حال حاضر به ترتیب برای کشتن beavers در یک نیمه به صورت منظم.

Beavers مثل مردم سخت به نقل مکان در برابر خود خواهد شد. آنها ارضی و خواهد شد به طور منظم به مبارزه با دیگر beavers برای حفظ کنترل لژ طوری که آنها گاهی اوقات ساده تر برای کشتن از حرکت می کند. قبل از این وزارتخانه مقابله پارک مدیره خواهد قرارداد با فردی trappers برای مشکل خود را beavers در پرداخت آنها شاید چند صد دلار هر زمان به خلاص شدن از شر یک مزاحم مسافر است.

تازه ترین حادثه در سال 2014 که سه beavers در واقع توسط دریاچه Hiawatha و ترکیب فعالیت به طور منظم سیل پارکینگ بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه و ایستگاه های گاز به طور یکسان. آنها به دام افتاده و کشته شدند و خود را pelts اهدا شد به محیط زیست برنامه آموزش و پرورش.

قبل از این که وجود یکی بیش از حد به دام افتاده در شمال پارک, می سی سی پی در سال 2010 و دیگری در سال 2003. پس: آن اغلب اتفاق نمی افتد اما این اتفاق نمی افتد.

“من درک می کنیم نگرانی های مردم,” Sievert می گوید. “آن خوشایند نیست به بحث در مورد.”

او می گوید نقطه از تعویض بیش از یک قرارداد دولت است که به همه چیز شفاف تر. این اجازه می دهد تا هیئت مدیره به مشورت با کارشناسان حیات وحش در بهترین دوره از عمل و نه فقط درخواست یک تله برای مقابله با این مشکل است.

هیئت مدیره را دریافت کنید سر تا اگر یک حیوان انتخاب شد برای حذف خواهد شد و تنها نیاز به پرداخت هزینه برای خدمات ارائه شده است. اگر beavers در و شغالها نمی مطرح هر گونه مشکلات در سه سال آینده این قرارداد باید هزینه آنها را به هیچ چیز. که یک جایزه در زمانی که در کمیسیون در حال leery از صرف پول است که می تواند نسبت به خرید و فروش با خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

شما می توانید پیدا کردن زبان قرارداد در تمامیت خود را در اینجا و مطالعه کردن این مکمل مواد در اوقات فراغت خود. توافق شده است در اثر تا 31 مارس 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im