کیم لوند واس اعلام کرد در Facebook صفحه همان محل او می خواهم دیده می شود مناسب برای به اشتراک گذاشتن (البته به طور خلاصه) تصویر یک پیراهن که شامل یک اشتباه املای کلمه و شعار غیر رسمی به سرعت قضاوت توهین آمیز نسبت به قربانیان جرم و جنایت. او می گوید این پیراهن بود و نه ایجاد شده توسط گروه اما با یک “prviate تاجر” به عنوان بخشی از یک جمع آوری کمک.

لوند واس بخش جانباز از بیش از سه دهه ای نوشت و او را از پیوستن به سوم حوزه در جنوب مینیاپولیس به عنوان یک ستوان و سر از اموال خود را تقسیم جنایات تنزل از مقام فرمانده مسئول شهر اطفال را بدست آورد. استار تریبیون تایید لوند واس جدید موقعیت با گروه جایی که سخنگوی آن را به نام یک “HR موضوع است.”

در های او شده است می خواهم reassigned لوند وسع نیز به شدت تکذیب یک ادعا می کنند که ظاهر در حدود همان زمان او تحت انتقاد پیراهن: که او می خواهم با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در برابر افسر دیگر.

لوند واس حذف او پست اصلی که ظاهرا به معنای برجسته تایپی — “HOMOCIDE” به جای “قتل” — و عذرخواهی کرد و گفت: او می خواهم تنها به معنای “نشان می دهد که misprints معمولا رخ داده در روز قبل از spellcheck.”

روز یکشنبه او عذرخواهی کرد دوباره.

“من معنی نیست که پست به عنوان جرم به هر کسی” لوند واس نوشت. “من دوست دارم همه و من گیر کرده در تلاش برای التیام درد برای کسانی که نمی دانند که من با خانواده و یا قلب من است. همه می توانم بگویم این است که من متاسفم برای آن.”

در ستریب گزارش لوند واس آشکار مجازات می آید پس از یک جلسه بین مینیاپولیس اداره پلیس رئیس Medaria Arradondo — که محکوم پیراهن به عنوان یکی است که “منعکس نمی [وزارت] ارزش ها و تحول فرهنگ” — و لسلی ردموند جمهور, مینیاپولیس, NAACP.

آن ردموند که می خواهم به کمک انتشار لوند واس پست در حالی که با اضافه کردن این ادعا که لوند وسع “است و گذشته است که شامل فراخوانی یک همکار افسر کلمه N.”

در Facebook لوند واس نوشت که او یک “عضو یک نژاد مخلوط خانواده” و “آن را داشته باشد هیچ راه دیگر” و سپس در زمان اتهام به طور مستقیم:

“این نیز مهم است که من این را بسیار روشن من استفاده می شود هرگز ‘N کلمه” برای توصیف یا آدرس هر کسی در زندگی من تا کنون به خصوص یکی از برادران و یا خواهران در آبی! این یک دروغ است! من اعتراض خواهد کرد. من نمی خواهد تحمل این نوع از besmirchment [sic] که من نیز باید این وظیفه به آن را به عنوان آن است. کلمات چند مورد استفاده برای توصیف درست نیست. آن را به من نیست. نه خانواده من. نه من بخش. نه همیشه. ساعت مچی.”

لوند واس همچنین خطاب نگرانی از “جامعه تجاوز” که غلط املایی “homocide” عمدی بود. “من متاسفم که این ساخته شده است که پیراهن فقط نمی دانم که چگونه به طلسم.”

در کنار لوند واس نوشت که دختر او تا به حال خدمت در سپاه صلح و که او پسر نوازنده انجام شده اضافه کرد: “ما جشن موسیقی نوابغ هم از سام کوک مایلز دیویس لوئیس آرمسترانگ و البته Notorious B. I. G. I loved چه Sean Combs (P Diddy) را با شاخ و برگ گیاهان آلبرت و Tijuana brass آهنگ ‘افزایش است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im