مینیاپولیس پلیس متاسفم برای Facebook پست ‘توهین آمیز’, قدیمی, پیراهن

“تلاش برای سازماندهی ذخیره سازی اتاق” لوند واس نوشت: “و آمد در سراسر این سنگ!”

واس شد با اشاره به پیراهن او می یافت که آمد با یک خودنمایی تایپی: “مینیاپولیس Homocide را بدست آورد.”

(Paging دکتر فروید… اما ما پرت شدن.)

“آن را می پردازد به اثبات بخوانید قبل از اینکه شما آمار ‘چاپ'” لوند واس نوشت.

یک پلیس کهنه کار که عضو این گروه در سال 1987 و در حال حاضر اجرا می شود در آن اطفال بخش لوند وسع به سرعت متوجه شدند برخی از مردم مراقبت کمتری در مورد املا ضعیف تر از ضعیف طعم و مزه. زیر که تایپی بود یک تصویر از یک بدن مرده را گچ طرح به دو نیم تقسیم توسط پلیس, نوار با شعار “ما بعد شروع می شود زمانی که شما به پایان می رسد.”

به عنوان استار تریبیون گزارش این پای چوبه دار طنز نمی تواند از بیش به خوبی با عموم مردم. لسلی ردموند جمهور, مینیاپولیس, NAACP نوشت که او “بسیار ناراحت” توسط پست و به نام تصویر “بسیار حساس به خصوص با توجه به درگیر جمعیت است.” (لوند واس سفید است.)

ردموند سوال لوند واس را دلیلی برای به اشتراک گذاری تصویر در وهله اول نوشتن: “من فکر نمی کنم این مورد غلط املایی کلمه قتل.”

در عرض چند ساعت از ردموند ارسال در دوشنبه لوند واس حذف شده بود, او, نوشته:

“من آن را کشیده پایین پست من متاسفم اگر جرم کسی قصد من این بود که به توهین به هر کسی با محتوای پیام بر روی پیراهن, اما نشان می دهد که misprints معمولا رخ داده در روز قبل از spellcheck.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo با صدور بیانیه ای خود را, روشن, روی پیراهن “چند سال پیش ایجاد شده” — لوند واس پست گفت که “25ish سال” — و نه نماینده مدرن بخش.

“این بیانیه و تصویر پس نمی کند و منعکس کننده ارزش ها و تحول فرهنگ است که ما به عنوان یک بخش امروز” Aarradono گفت. “که مورد وجود ندارد و در هر بخشی از ما زمان MPD. به عنوان رئیس من می خواهم برای معذرت خواهی به کسانی که به ما خدمت می کنند برای هر گونه صدمه دیده و یا بی اعتمادی این تصویر باعث شده است.”

اگر تنها از Facebook می تواند اضافه کردن برخی از مرتب کردن بر اساس از قبل از انتشار از ویژگی های است که تاکید خود را تمام پست قرمز اگر آن را در مورد به منفجر کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید