مینیاپولیس معترضان نگرانی “کت و شلوار و کراوات چاق’ لابی برای Enbridge

گروه حمل نشانه هایی است که گفت: “توقف خط 3” و “هیچ خط لوله” جمع آوری شد و در خارج از آسانسور به Winthrop و Weinstine یک شرکت حقوقی راه را در 35 طبقه. چند نفر لباس پوشیدن و در لباس skirted گذشته آنها را با احتیاط آنها به عنوان رهبری برای ناهار. یک مرد در یک کراوات تماشا دادرسی از چند متری دور گاهی غرغر چند کلمه را به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری.

کلگری شرکت انرژی Enbridge در تلاش است به جای عظیم آن خط 3 خط لوله که پمپ های نفت در سراسر نوار شمال مینه سوتا با جدیدتر و بزرگتر خط لوله است.

معترضان جنبش از شهرهای دوقلو دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, Northfield در برابر خط 3 و دیگر ضد خط لوله orgs. آنها استدلال می کنند تکمیل خط لوله و اجازه می دهد بیشتر نفت (760,000 بشکه در روز به دقیق) را به جریان از طریق دولت تنها اضافه کردن به ما تغییر آب و هوا گلایه. آنها همچنین می گویند این تنها یک ماده از زمان قبل از آن نشت بالقوه اثرات مخربی بر محیط زیست و اطراف آن جوامع بومی.

معترضان توضیح داد که آنها در بزبان و نه گفتن به دولت و کنگره آمریکا به دلیل Winthrop و Weinstine وکیل اریک سوانسون با این نسخهها کار به عنوان یک ثبت نام لابی برای Enbridge و صرف مقدار زیادی از زمان شهادت قبل از دولت خدمات عمومی کمیسیون. Enbridge, در واقع, مینه سوتا, بزرگترین spender در لابی در سال 2018 با توجه به استار تریبیون, با عظیم 11.1 میلیون دلار صرف بیشتر در این بحث قبل از PUC.

پس از آن وجود دارد Winthrop و Weinstine را ادعا مالی تحت تاثیر قرار. در 2019, قانون شرکت به هزاران دلار برای یک دانش سطحی از محلی و دولتی مبارزات و $25,000 به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مراسم تحلیف کمیته با توجه به MPR. (بر خلاف مبارزات انتخاباتی, کمیته, کمک های مالی دولت ما را در افتتاحیه کمیته هیچ محدودیتی در که می تواند و یا چقدر.)

در کوتاه مدت این مشکل یکی از معترضان گفت: به بلند گو حرف زدن بود “کت و شلوار و کراوات چاق رفتن در اطراف با دادن پول به سیاستمداران مانند تیم Walz.” مدت کوتاهی پس از آن مرد با کراوات و دستگاه مخابره ترانزیستوری اریب و اطلاع از معترضان که “احترام زبان” استفاده شد “در این ساختمان است.”

Walz شده است دشوار است به پین کردن در خط 3. در سال 2017 او در توئیتر خود نوشت که هر خط لوله که رفت و از طریق پیمان سرزمین بود “غیر استارتر.” سپس در طول مبارزات انتخاباتی خود او گفت که او “راضی” با PUC تصمیم به حرکت به جلو با پروژه. سال گذشته او ادامه داد: یک دادگاه تجدید نظر تعیین شده توسط دولت قبلی برای جلوگیری از احداث خط لوله یک تصمیم Enbridge به نام “مایه تاسف است.”

معترضین مایل به جشن می گیرند تا زمانی که او قرار می دهد پای خود را پایین.

“اگر پول شما را از سوخت های فسیلی لابی شما می توانید تماس خود را به یک آب و هوا مترقی و شما نمی توانید انتظار ما حمایت” این گروه در بیانیه ای گفت.

صرف چند دقیقه پس از این شعار شروع شد و چند نیروهای امنیتی تبدیل شده و شروع به نگهداری از معترضین به سمت درب. آنها رفت و با میل و رغبت به ظاهر unsurprised که آنها خواسته شد تا نسبت به ترک تا به زودی. اما به عنوان آنها فشرده کردن درب جلو خود را با نشانه ها و بلندگوهای آنها شعار می دادند “ما خواهید بود.”

گرچن Milbrath Winthrop و Weinstine مدیر بازرگانی گفت: شرکت محترم گروه حق اعتراض به, اما نمی خواهد اظهار نظر در جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im