مینیاپولیس مدارس دولتی به اتهام رو به جلو با بحث قبل با وجود همه گیر

معلمان در حال تلاش برای پیاده سازی “آموزش از راه دور” به عنوان دانش آموزان و خانواده های آنها تمرکز بر روی بازمانده های تاریخی بیکاری در میان اعداد یک کمبود مسکن است. بسیاری از عدم اعتماد به اینترنت در خانه به طور بالقوه به عنوان یک مشکل برای دانش آموزانی که نیاز به اعتبارات تکمیلی است.

فرد در جلسات هیئت مدیره مدرسه در حال لغو شد. فرماندار اقامت در خانه سفارش نمی کند اجازه مردم به جمع آوری برای انجمن های عمومی.

با این وجود پس از لغو جلسات متعدد در طول دو هفته گذشته مینیاپولیس, مدرسه, مدیره تشکیل یک “ویژه جلسه کسب و کار” پنج شنبه شب. اعضای هیئت مدیره رای به ادامه انجام “حاکم بر مسئولیت” از طریق کنفرانس تلفنی در طول همه گیر با نظرات عمومی پذیرفته شده در undefined “اشکال جایگزین.” اعضا همچنین در زمان این فرصت را به congraulte یکدیگر برای دست زدن به بحران و به خصوص سرپرست منطقه Ed Graff بود که اختیارات را اجرایی “تصمیم گیری” در طول coronavirus بحران است.

اگر چه جامع منطقه طراحی (CDD) بود و نه در دستور کار این فیل در اتاق است.

مدیران تحت فشار بوده اند بلند پروازانه و به شدت مورد بحث برنامه ریزی برای طراحی مجدد مدارس و مرز از ماه آوریل گذشته.

یک پیشنهاد نهایی منتشر شد جمعه. این نشان می دهد K-8 در مدارس شکسته با آهنربا برنامه های گرفته شده از جنوب مینیاپولیس و انتقال به بیشتر, situated مدارس. آن را نیز کاهش می دهد و تحکیم تعدادی از حرفه ای و ویژگی های برنامه های ارائه شده در مدارس که از بین بردن تعداد نامعلومی از این سمت آموزش.

در حالی که منطقه معتقد طراحی مجدد منجر به نتایج بهتر برای به حاشیه رانده شده دانش آموزان و معلمان و مخالف به این طرح هشدار داده اند مفاد آن در حال اثبات نشده و می تواند اثرات ناخواسته تضعیف حقوق صاحبان سهام. آخرین فرد در جلسه هیئت مدیره در تاریخ 10 مارس برگزار شد توسط یک تجمع چند صد نفر از معترضان که بسته بندی شده در ستاد منطقه.

در بیانیه ای مینیاپولیس فدراسیون معلمان (MFT) اتحادیه گفت: “اگر چه معلم اتحادیه موافق است که وضع موجود قابل قبول نیست و آن را نیز به رسمیت می شناسد که هر طرحی که ایجاد شد جامعه بدون معلم و مربی همکاری و خرید-در مقصد است که اثرات منفی بر اعتماد در مینیاپولیس مدارس دولتی.”

یک درخواست از اتحادیه تماس هیئت مدیره در حال حرکت رو به جلو “رک و پوست کنده باور نکردنی” و خواستار حذف CDD از دستور کار “تا دانشجو و کارکنان قادر به بازگشت به مدرسه و گفت و گو امکان پذیر می شود.”

در مارس 17, مدرسه, مدیره صندلی کیم الیسون و Graff با صدور بیانیه ای که CDD بحث خواهد شد در 14 آوریل با رای گیری مارس 28. در مورد طولانی مدت وضعیت اضطراری در این جلسات می تواند در هر شود به تعویق افتاد, یک هفته.

در طول پنج شنبه شب در کنفرانس جلسه بود که مانع مشکلات اتصال و کیفیت پایین صوتی, عضو هیئت مدیره KerryJo Felder خواسته الیسون چه “اشکال جایگزین” از نظر عمومی به معنای.

“این نوع نگرانی من از آنجا که من فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک رای در ماه آینده. و من فکر نمی کنم ما باید رای گیری در هر چیزی. من فکر نمی کنم ما باید پذیرش نظرات عمومی تحویل داده در فرم های جایگزین به دلیل برخی از والدین ممکن است نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد ممکن است به این زبان صحبت نمی,” او گفت:.

“من می دانم که ما در حال تلاش برای حرکت به جلو با برخی از این, اما من فکر می کنم ما نیاز به صبر برای جامعه به صورت واقعی comments.”

“من فکر می کنم این چیزی است که ما قصد داریم به بحث در مورد همین دلیل است که ما آن را ندارید در این قطعنامه اما ما باز به بحث” الیسون پاسخ داد. “بنابراین اگر هر کسی هر گونه ایده, ارسال, برخی از ایمیل های که ما کار را از طریق آن.”

حدود 25 نفر گوش در هر عضو هیئت مدیره اما Felder رای دادند به جلسات مجازی بدون برنامه ریزی برای نامزدی.

“این طرح خوب نیست به هر حال اما حرکت رو به جلو در طول یک بیماری همه گیر سرعت کامل پیش رو به طور کامل غیر قابل قبول است و نه قرار دادن کودکان و نوجوانان برای اولین بار در دوم گفت:” گرتا کالاهان, MFT دبیر اتحادیه و یک معلم مهد کودک در نزدیکی شمال را Bethune جامعه مدرسه است. “به خصوص در حال حاضر که مردم به معنای واقعی کلمه زنده ماندن و پیدا کردن یک جدید عادی آنها خواسته بودن فقط به نشستن در خانه و این قبول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>