مینیاپولیس مدارس دولتی طرح را تهدید می کند برنده جایزه Northside رباتیک تیم

از سال 2008 تیم “Herobotics” شده است و رقابت در اولین رباتیک رقابت های لیگ متشکل از هزاران نفر از تیم در سراسر 30-برخی از کشورها که در ساخت و برنامه فلزی بزرگ روبات به مسابقه مانع دوره های توپ نمره به اهداف و تعادل در تیرها. Herobotics به رقابت در مسابقات قهرمانی جهان 11 از کسانی که 12 سال اخیرا واجد شرایط فقط در ماه گذشته.

دانش آموزان و معلمان از هنری مهندسی نیز مسئول موسس مینیاپولیس شهری رباتیک داد. در سال 2015 آنها برنده کمک به بازگشایی یک بار از بین رفته لینکلن دبیرستان به عنوان یک رباتیک دانشگاه با یک تمرین درست و ماشین آلات فروشگاه در حال حاضر مورد استفاده توسط تیم های از سراسر کشور است.

بیش از پنج سال گذشته دانش آموزان داوطلب شده اند 10,000 ساعت به مربی و قاضی اول لگو لیگ که در آن کلاس مدرسه بچه ها مسابقه شش اینچ قد بلند لگو روبات.

در یک راهرو تزیین شده با جام موارد نشان جوایز, در, فوتبال, بسکتبال, گروه راهپیمایی و دیگر شاهکارهای قدرت و شوخ طبعی Herobotics می شود خود را کابینه لادن با تمجید. این یک منبع کلیدی از غرور و افتخار برای مدرسه تعیین شده “جدا نژادی” توسط قانون به دلیل 91 درصد از دانش آموزان افرادی هستند که از رنگ در حالی که 68 درصد واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار.

“مردم می گویند, ‘Herobotics است در همه جا.’ و این تعریف به این معنی که آنها دیده می شود در بسیاری از حوادث در سراسر جامعه می گوید:” مهندسی صندلی دیوید Sylvestre که با مینیاپولیس مدارس 20 سال است.

در عین حال هنری رباتیک تسلط ممکن است در آینده به یک پایان غیر منتظره.

مینیاپولیس مدارس دولتی است که در حال حاضر برگزاری, گوش دادن جلسات گسترده ای طرح برای بازسازی این منطقه به نام جامع منطقه طراحی که معرفی شد در مارس 2019 خواهد شد و رای گیری توسط هیئت مدیره مدرسه در ماه آینده.

این طرح در نظر دارد برای توزیع منابع عادلانه تر در سراسر منطقه و بهبود نتایج برای دانش آموزان از رنگ با شکستن K-8 در مدارس و حرکت آهن ربا – برنامه اختصاص داده شده به شتاب مطالعه در یک موضوع خاص مانند یک زبان خارجی و یا هنرهای نمایشی – از ثروتمند مدارس جنوب مینیاپولیس به مرکز شهر. (سخنگوی مجلس نمایندگان می گوید که او نمی داند که چگونه آهن ربا کردم خوشه ای در جنوب مینیاپولیس در وهله اول است.)

تغییرات پیشنهاد شده برای مدارس شامل آزادسازي تعدادی از برنامه های فن آوری که در حال حاضر ارائه شده در بسیاری از مدارس سراسر شهرستان ها و تمرکز آنها در “tech مراکز” در شمال ادیسون و روزولت مدارس بالا است. این منطقه در ابتدا فکر شمالی – در حال حاضر تحت-ثبت نام در 18 درصد خواهد باید از این ظرفیت به میزبان تنها مرکز فناوری اما در نهایت تصمیم به توزیع دوره های آموزشی در سراسر دو سایت های دیگر.

این بدان معناست که پاتریک هنری را مهندسی کلاس.

رباتیک معلمان ممکن است انتقال به مدرسه دیگر در صورتی که ارشد, در حالی که کسانی که نمی ممکن است “excessed” – به معنی مواضع خود می تواند حذف شود. Herobotics ممکن است از دست دادن 3-D پرینتر — یکی برای پرداخت این مناطق به عنوان آن بود ماشین فروشگاه-گروه فنی و مهندسی خود نوشت: کمک های مالی برای به دست آوردن. ورودی اول که پرشور در مورد مهندسی ممکن است مجبور به انتخاب بین مطالعات خود و خود را “PHamily” – این سیستم از محله فیدر مدارس که در اطراف هنری است fomented یک هویت.

Herobotics باقی بماند می تواند به عنوان یک فعالیت بعد از مدرسه. اما بدون در طول روز در کلاس برای دانش آموزان برای یادگیری اصول آنها می خواهم پس از آن اعمال می شود به ساختمان رقابتی ربات های آینده تیم خود را در سوال می گوید: رباتیک, معلم, خروس سیاه بزرگ Grier که ممکن است excessed.

“بدون چاپگر 3-D را ما در واقع قادر به حفظ ، او می پرسد اشاره به این که Herobotics بودجه تقریبا هر چیز دیگری به طور مستقل بالا بردن $40,000 یک سال از طریق کمک های مالی و کمک های مالی و حمایت های مالی شرکت های بزرگ به ثبت نام و ارسال دانش آموزان به مسابقات.

معلم لارس پترسون که همچنین ممکن است از دست دادن موقعیت خود را می گوید او می تواند درک منطقه چشم انداز تثبیت tech مراکز.

“این می تواند نوع شسته و رفته به گام به یک فضایی که اختصاص داده شده به حرفه ای tech ed. این امر می تواند مانند راه رفتن به یک موزه علوم, همه چیز علم است. آن می تواند الهام بخش فضا بود.”

اما او نگران است که در نظر گرفتن مهندسی از هنری می شدید فرصت های شغلی برای دانش آموزانی که در حال معمولی در علم علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد رباتیک.

“این را نیز به خوبی به دانش آموزانی که آشنا نیست با این برنامه ها نوع فشار با نوک انگشت سر خود را در سوال” چه می شود این است که چه چیزی شما بچه ها انجام می دهند وجود دارد؟’ این یک راه خوب برای جذب دانش آموزان است.”

در این سال به عنوان منطقه همچنان به زمینه بازخورد از معلمان و پدر و مادر در جوانب مثبت و منفی از منطقه طراحی مجدد هنری دانش آموزان در حال ساخت یک قایق کوچک است که می تواند برداشت های پلاستیکی از دریاچه ها و ارسال انرژی خورشیدی ژنراتور به کنیا به نور مدارس بدون برق است.

هر چه اتفاق می افتد صندلی وزارت Slyvestre امیدوار است این منطقه را به رسمیت شناخته است که رباتیک engrained است در هنری فرهنگ است.

“این است که PHamily. وجود دارد مقدار زیادی از ریشه های اینجا. ما یک بخشی از پپ متحرک در اینجا. اینطور نیست که فقط یک برنامه afterschool. Herobotics جدایی ناپذیر است و آنچه ما در اینجا انجام.”

با توجه به منطقه مدلسازی هر دو پاتریک هنری و شمال بالا را افزایش می دهد ثبت نام تحت تغییرات پیشنهادی. هنری باقی خواهد ماند جدا نژادی در 91 درصد, و درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و کاهش ناهار را افزایش می دهد به 73 درصد است.

سازمان دیده بان مدیران منطقه بحث و دبیرستان طراحی مجدد اینجا.

دولت های منطقه در حال برنامه ریزی برای ارائه یک پیشنهاد رسمی به هیئت مدیره مدرسه در آن کمیته از کل جلسه در مارس 24 و هیئت مدیره که قرار بود به رای در جامع منطقه طراحی در ماه آوریل است.

اما مینیاپولیس مدارس خواهد بود تا آوریل 6 در پاسخ به کروناویروس و جلسه بعدی هیئت مدیره این است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 14 آوریل. در این میان مدارس را ارائه غذای رایگان به دانش آموزان 18 سال و جوانتر است. اطلاعات بیشتر در مورد که در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>