مینیاپولیس صاحب رستوران کیم Bartmann کارکنان در انتظار از دست رفته حقوق

روز پنج شنبه در اخبار برای Bartmann کارکنان بدتر. نه تنها آنها را از کار, اما آنها نمی پرداخت برای هفته گذشته است. در یک ایمیل Bartmann سرزنش “ناگهانی شیب دار رها” در فروش قبلی آخر هفته به عنوان مردم به طور فزاینده ای در خانه مانده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19).

“با این وجود” Bartmann نوشت: “من احساس شرمندگی و من یک قلب سنگین دانستن اینکه چگونه سخت است برای همه در حال حاضر حتی بدون این آخرین شکست.”

Bartmann که ایمیل به اشتراک گذاشته شده داستان از عقب نشینی او می خواهم با تجربه در حرفه ای خود را در رستوران کارکنان گفته او “انجام همه چیز را من می توانم آن را به حق” و تشویق کسانی که ناراحت به “ارسال فحش و خشم” خود را به او آدرس ایمیل.

Bartmann که دریافت کرده است به رسمیت شناختن ملی برای پایداری صاحب رستوران هفت در مینیاپولیس از جمله Barbette پت در شیر, باشگاه کتاب, و, کوچک, کسی که شام میخورد در جنوب مینیاپولیس و قرمز گوزن Supperclub در شمال شرق. (یک هشتم پرنده بسته شده در فوریه; Bartmann به فروش می رسد برایانت دریاچه کاسه در اواخر سال 2018 است.)

صحبت های دوشنبه Bartmann حدود 190 مردم را دریافت کرده اید و ایمیل اطلاع رسانی به آنها نمی پرداخت می شود در روز جمعه و این که وضعیت تغییر نکرده پس او آن را نوشته است. همان ایمیل گفت که رستوران بود “تلاش برای افتخار هر un-نقد و چک قبل از آن دوره پرداخت.”

Bartmann می گوید کسب و کار بوده است “مبارزه” اما او restuarants شد “رفتن خیلی بهتر از آنها بود و در حالی که” در اوایل این ماه قبل از پذیرش گسترده اجتماعی فاصله و خود قرنطینه.

Bartmann می گوید coronavirus “کاملا ارائه یک تهدید وجودی برای هر کسب و کار در مینیاپولیس شاید به جز آنهایی که عمومی هستند و… یا باید بسیار عمیق و توانایی برای به دست آوردن سرمایه است.” Walz اجرایی به منظور رفت و به اثر در 5 p. m. در روز سنت پاتریک با اولیه پایان تاریخ 5 p. m. 27 مارس ،

تنها یکی از Bartmann را رستوران Barbette در حال حاضر باز با محدود منو در دسترس برای منظقه وانت و یا تحویل از طریق Bitesquad یا Doordash. Bartmann می گوید: “پنج یا شش” مردم در حال کار وجود دارد و پرداخت خواهد شد به عنوان معمول است. او با توجه به افتتاح دومین رستوران تحت شرایط مشابه و نیز کاوش آماده “غذا کیت” به عنوان یک پتانسیل جریان درآمد.

“ما در حال فکر کردن در مورد آنچه در آینده منطقی مراحل را برای افزایش درآمد خود را با یک گروه کوچک از مردم بنابراین ما می توانیم نگه داشتن کار — سعی کنید برای تبدیل شدن به لحاظ مالی قابل دوام و کسب پول برای آن پرداخت حقوق و دستمزد.”

Bartmann صرف یکشنبه شب پر کردن کاغذ بازی برای یک “فاجعه کمک وام” از فدرال اداره کسب و کار کوچک ارائه می دهد که تا 2 میلیون در کم بهره تامین مالی برای کسب و کار قادر به پرداخت بدهی های خود را.

“که امیدوارم ما حقوق و دستمزد پرداخت می شود, اول از همه,” او می گوید.

او همچنین از رستوران ها اجازه می دهد به فروش الکل به عنوان بخشی از بایگانی اطلاعات و یا تحویل سفارشات. یک petittion که اثر دریافت کرده است بیش از 11,000 امضا آنلاین. هفته گذشته Walz اذعان کرد یک “حضور آنلاین قوی” در اطراف این موضوع گفت: “او “به دنبال تلاش” اجازه می دهد تا فروش آن.

برای رفتن فروش خواهد بود یک مزیت به مبارزه رستوران صنعت Bartmann اشاره کرد و همچنین می تواند امن تر از ازدحام مشتریان در فروشگاه ها مشروب.

“خرده فروشی لابی است که نمی خواهم که [ایده] بسیار,” او می گوید: “اما آن را ندارد به طور دائم.”

Bartmann می گوید: برخی از کارکنان گرفته اند تا او را در دعوت برای رسیدن به او به طور مستقیم. برخی از افراد تماس خود را به ارائه “تسلیت یا تشویق.” دیگران عصبانی هستند.

“آن بوده است و گفتگو با افراد مختلف,” او می گوید. “من نمی دانم آنچه که من می تواند به شما برای یک soundbite. آن را پیچیده و عاطفی وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>