در ماه مه به تصویب آن در عمده منطقه قبل که توزیع مجدد آهنربا برنامه های جغرافیایی و تمرکز بر حرفه و فن آوری دوره در چهار تعیین شده مدارس بالا است. ماه پس از آن خاتمه یافته مینیاپولیس مدارس عمومی دهه قرارداد با مینیاپولیس اداره پلیس که تا به حال ارائه شده امنیتی دانشگاه در قالب دانشکده منابع افسران (SROs).

در هر دو بحث تصمیم گیری هیئت مدیره دانش آموز تنها نماینده Washburn ارشد ناتانیل Genene بود به صحبت می کنند به بی شمار از ديدگاه منطقه 35,000 دانش آموزان است. در زمان که به معنای “نه” گفتن به دانش آموزان از مدارس دیگر و یا نیاز به توضیح دهید که چگونه نگرانی های خود را رو نادیده گرفته شده است.
پیش از رای دادن به پلیس در مدارس به عنوان مثال شمالی بالا دانش آموزان خواسته برای انتخاب نگه داشتن معشوق خود SRO, northsider چارلز آدامز سوم بود که همچنین مربی تیم فوتبال. Genene در نظر گرفته شده خود را پذیرفت اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که پایان دادن به این منطقه قرارداد با MPD در پی جورج فلوید مرگ نبود یک نظر بر روی هر یک افسر اما فرهنگ سازمان به عنوان یک کل.

هنگامی که آن را به منطقه طراحی مجدد اما Genene خواسته های او بدست می خواهم بیشتر دانشجو های ورودی. در این منطقه طرح جدید, پاتریک هنری – یکی دیگر از ضلع شمالی دبیرستان – خود را از دست بدهند مهندسی برنامه, تهدید به زنده بودن آن مشهور تیم رباتیک. اما از آنجا که این منطقه برنامه ریزی شده دانش آموزان خود را-تنها با گوش دادن جلسه در یک شب هنری رباتیک تیم های رقیب خارج از شهر Genene صحبت نمی به هر رباتیک دانش آموزان تا پس از رای دادن.

“به دنبال بازگشت وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من آرزو می کنم من می تواند تغییر و بهتر انجام دهید چرا که وجود داشته اند بسیاری از مسائل مهم است. شما احتمالا از شنیدن این بسیاری – موقعیت می توانید tokenizing در زمان,” او می گوید. “من معمولا احساس می کنید که نظرات و افکار شنیده می شود اما گاهی اوقات شما باید به یک طرز فکر رفتن به اتاق شما می تواند تنها [دانشجو] صدای.”

دانش آموز هرزه موقعیت ایجاد شد و در سال 2015 به عنوان یک نماد از جمله دانش آموزان در تصمیم گیری است که آنها را تحت تاثیر قرار. اما در یکی از Genene اولین جلسات در منطقه طراحی مجدد او احساس مجبور به تماس از کارکنان منطقه برای عدم جمع آوری جامع دانشجو بازخورد با وجود سال کار بر روی این موضوع است. بالغ اعضای هیئت مدیره نمی خواهم به را تا هر زمان کلاس بود اما یک معاوضه او مایل به Genene به یاد می آورد.

“که احتمالا بزرگترین تجربه رفتن, ‘شده است وجود دارد صدها نفر از مردم در این کار چه زمانی و هیچ کس فکر که؟”

آن را سخت به دانش آموزان علاقه مند در منطقه سیاست زمانی که نماینده خود در هیئت مدیره دریافت نمی کند به رای می گوید Janaan احمد که در خدمت در موقعیت قبل از Genene.

“اگر ما نمی توانیم رای آن را انگیزه به نگاه از نزدیک در سیاست های آموزشی به دلیل آن را مانند” من واقعا نمی دارند.’ و تا آنجا که بزرگسالان آنها ادعا می کنند عاشق شنیدن دانش آموزان صحبت می کنند آنها دوست ندارند زمانی که دانش آموزان به آنها بگویید چه کاری انجام دهید.”

احمد هنری فارغ التحصیل کارآموزی با Hennepin County کمیسر ایرنه فرناندو و حضور در مینیاپولیس جامعه و دانشکده فنی آموزشی سیاست. دو سال پیش او یک دانش آموز کمپین برای تغییر نام پاتریک هنری دبیرستان, نام ویرجینیا slaveowner.

احمد عضو هیئت مدیره مدرسه به فشار برای واقعی تر برنامه درسی اما متوجه شد که دانش آموز هرزه موقعیت را بیشتر به بهبود رزومه از شرایط برای مینیاپولیس دانش آموزان است.

“من فکر نمی کنم من واقعا بسیار انجام در شرایط واقعی تغییر” احمد می گوید. “من فکر می کنم که حضور من در هیئت مدیره مدرسه بود و قدرتمند را در خود دارد چرا که من در دفاع از چیزهایی است که بسیاری از بزرگسالان نمی شجاعت می گویند. و اینکه یک دختر مسلمان, من می تواند حمایت های مختلف هویت است که به حاشیه رانده شده در آموزش و پرورش و چگونه آغاز می شود که چگونه است که نادیده گرفته شده است. اما بزرگترین چیزی که من احساس می کنم مثل من انجام شد و من با دستور کار شخصی در شبکه برای خودم.”

گابریل Spinks بود که دانشجو مدیره هرزه در سال 2017, معتقد است این موقعیت باید enfranchised. در همان زمان او هشدار می دهد که قدرت خواهد آمد با خیلی بیشتر کار و مسئولیت. دانش آموز هرزه را به حضور بیشتر در جلسات توسعه یک درک عمیق تر از بسیاری از مسائل پیچیده تحت نظر و درک شرکت از روش, از جمله رابرت قوانین سفارش.

این چیزهایی که او تا به حال به یاد بگیرند که در کار Spinks می گوید چرا که هیچ کس به طور کامل آموزش دانشجو هرزه در اصول حاکم بر منطقه مدرسه. “من فقط گفت: ‘اگر شما می خواهید به چیزی می گویند دکمه آن را فشار دهید.’ و این نوع از چگونگی آموزش رفت. وجود دارد واقعا هر چیزی است.”

“در آن زمان و حتی در حال حاضر, من می خواهم بگویم واقعا وجود دارد نه روشن نقش دانش آموز هرزه خارج از رفتن به جلسات هیئت مدیره و ساخت آن را خود شما. و آن را دشوار است نه داشتن یک جهت روشن از آنچه شما قرار است به انجام است.”

Genene و Spinks در حال حاضر مشغول به کار با هم در یک گروه مستقل از حدود 30 دانش آموزان – unsponsored توسط منطقه – که در حال مطالعه طولانی مدت, مدرسه ایمنی جایگزین SROs. اگر هر مینیاپولیس, عمومی, مدارس, دانش آموز علاقه مند در کمک به Genene می پرسد به ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de