مینیاپولیس تخم مرغ و من بسته شده است برای خوب

پس از اتفاقی یک لیست املاک و مستغلات است که مراجعه کننده به 2828 S. Lyndale Ave. به عنوان یک “سابق رستوران” ما رسیده برای اظهار نظر و تایید آن: Lyn-دریاچه تخم مرغ و من بسته شده است ،

مدرسه قدیمی, کسی که شام میخورد بوده است تعطیل از مارس 17 اجرایی به منظور بسته شدن سوتا کافه ها و رستوران ها به اثر رفت. “آن را فقط به ارزش آن نیست برای باز کردن آن را به بالا و نه می دانیم آنچه در آن خواهد بود می گوید:” اریک Grotbeck که مامان باز مینیاپولیس رستوران بیش از 30 سال پیش.

“چه کسب و کار خواهد بود پس از این ؟” او می پرسد. “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد که پول که آیا آنها را به بیرون رفتن… این فقط یکی از آن چیزهایی است.”

خبر خوب این است که سنت پل “تخم مرغ بزرگ” باز باقی خواهد ماند — آنها بزرگتر آشپزخانه در آن محل و انجام خیلی بیشتر غذا و برو سفارشات وجود دارد.

اما این یک بد شانسی با این وجود برای Grotbecks کارکنان خود را, و همه به طور منظم که نگه داشته ام تخم مرغ و من زمزمه همراه است که بزرگ Lyndale خیابان بیلبورد این همه سال. اریک را مشغول به کار وجود دارد و پس از او 13 بود و زمانی که او می خواهم سوار دوچرخه خود را و شستن ظروف.

“که بزرگترین چیزی که ما تا به حال بسیاری از مشتریان به طور منظم,” او می گوید. “ما باید به مشتریان که آمده اند در پس از یک روز و هنوز هم در آینده. ما می خواهم که دوست داشت برای خداحافظی به آنها, اما شاید آنها می تواند به توقف بیش از در خیابان و خداحافظی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>