مینه سوتا دادگاه تجدید نظر: ارسال پیامک یک کارگر جنسی نیست ‘عمومی’ درخواست

از ژانویه تا مارس حداقل چهار مردان در پاسخ به تبلیغات آنلاین برای یک زن به نام “بریتنی” که ارائه شده نیم ساعت یا ساعت به ساعت نرخ “تماس جنسی” اعم از $80 $140. او خواسته هر یک از چهار مرد به ملاقات در یک هتل اما برای اولین بار به توقف در ایستگاه گاز قبل از خرید او یک درمان مانند یک نوار آب نبات و یا می توانید از پاپ. هر یک انجام داد.

هنگامی که هر یک همکار وارد بریتنی هتل اتاق آنها انتظار پلیس و دستگیر شدند.

به نوعی این کمی ساده دام و تهاجمی تعقیب کرد که ثابت کرده است بیش از حد باهوش نصف. موارد در برابر آنها رد شد برای اولین بار توسط یک دادگاه منطقه ای و سپس توسط سه قاضی پنل مینه سوتا دادگاه تجدید نظر که حکم پنج شنبه اتهامات علیه آنها را نمی افزایش به سطح ناخالص بزه.

در موضوع روش درخواست: پیام های متنی که قرار است به شواهد و مدارک علیه این مردان است. به جای آن چیزی است که آنها را آزاد. این Kandiyohi County دفتر دادستان شارژ می شود جانز با یک ناخالص بزه برای درخواست فحشا.

به منظور دیدار که استاندارد درخواست شده است برای آمدن در یک “مکان های عمومی” یک اصطلاح با گسترده تعریف زیر مینه سوتا قانون: پیاده رو skyways بخار, اتاق, میله, رستوران ها, کوچه ها, اتومبیل ها و پارکینگ ها همه عمومی است. این مشکل برای ویلمار را پلیس و Kandiyohi را prosectors است که آنها نمی اثبات هر یک از این مردان بود که در یکی از آن مکان هایی که آنها پیامک “بریتنی” در مورد رزرو خدمات خود را.

“[T]او درخواست فعالیت رخ داده است به طور کامل بر روی خط و از طریق پیام های متنی” می خواند حاکم است. “پاسخ دهندگان به اعمال مجرمانه از درخواست فحشا کامل شد زمانی که آنها فرستاده اولیه خود پیام های متنی ارائه به پرداخت بریتنی برای تماس جنسی است. هر مخاطب را در محل اولیه این مبادلات ناشناخته است.”

مینه سوتا دادستانی کل ثبت برای پیوستن به این مورد تشویق به دادگاه به “تفسیر ناخالص بزه درخواست-فحشا اساسنامه گسترده اجازه می دهد تا برای بهتر هدف قرار دادن انسان-قاچاق-جرائم مرتبط با” با توجه به حاکم. صرفنظر از این واقعیت هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد بریتنی بود زیر سن قانونی و یا یک قربانی قاچاق دادگاه موجود (و 40-plus-سال-قدیمی) زبان ناخالص بزه درخواست ساده است و فقط به “عمومی” عمل می کند.

تحت قانون دولت ناخالص تخطی از قانون جرم درخواست همراه با جریمه نقدی “حداقل 1500 دلار” در حالی که این تخطی از قانون جرم و جنایت (بدون “عمومی” بخشی) حمل یک پنالتی از “حداقل 500 دلار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>