مینه سوتا نوار/رستوران کارگران آماده شدن برای بدترین

آن را بمکد برای افراد جوان که دیگر نمی تواند رفتن به مدرسه به دلیل قرنطینه. آن را بمکد برای معلمان خود را که به نگرانی در مورد انجام شغل خود را به هر حال. آن را بمکد برای هنرمندان و موزه کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک سیاستگذاران و فعالان بهداشت حرفه ای, بی خانمان, مردمی, پدر و مادر و فرزندان و نوه—هر کس.

سرور bartenders و دیگر کارکنان رستوران نمایندگی برخی از 16 میلیون یا بیشتر کارگران در سراسر کشور. این هفته مینه سوتا و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر تعطیل همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و کافی شاپ ها در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

آن را سخت به استدلال می کنند که با منطق. در واقع بسیاری از خدمات مواد غذایی کارگران معتقدند که سیاست صدا — حتی کسانی که فکر می کنند باید coronavirus. اما که نمی پرداخت صورتحساب.

رستوران کارگران آمریکا, گروه حمایت غذایی کارگران خدمات ایجاد کرده است یک لیست پخش یوتیوب تدوین فیلم کوتاه از مشخصات سرور و خدمات دیگر کارگران صحبت کردن در مورد چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر معیشت خود را. وجود دارد پیام از مادران تنها در آریزونا که نمی دانم چگونه آنها در حال رفتن برای تغذیه کودکان خود سرور که نمی دانم چگونه آنها در حال رفتن به $245 یک هفته در نیواورلئان—حتی چند چهره از مینیاپولیس.

“ما می تواند استفاده از برخی از حمایت” هنجار که تمایل دارد یک نوار هتل در بلومینگتون ، “دولت واقعا خوب است, با این که, اما من فکر می کنم هنگامی که آن پایین می آید به فدرال ما می تواند با استفاده از کمک کند.”

در گواهی متصدی بار جنیفر سچللنبرگ از مینیاپولیس توضیح می دهد سوتا وضعیت منحصر به فرد. رستوران ها و کافه ها تمام شده است تعطیل. کارگران شده اند از چپ به درخواست بیمه بیکاری از یک “حمایت کردن” سیستم است که نمی خواهد آنها را پرداخت نزدیک به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را. مزایای معمولا به مقدار نصف متقاضی درآمد هفتگی و نه از جمله نکات.

“ما دانش آموزان دبیرستان,” او می گوید. “ما باید وام های مسکن. ما خانواده ها است. و ما می ترسم.”

سچللنبرگ همچنین رئیس جمهور از کارگران رستوران از امریکا شده است, عهد بوق در شهرهای دوقلو برای سال. او آخرین تلاش شده است برای کمک به باز کردن قوطی حب دارو و غیره میخانه در خیابان که مورد استقبال بازدید کنندگان اول خود در اوایل ماه مارس. Coronavirus آورده است که به توقف screeching.

“آن را مانند باد تا واقعا یک بادکنک بزرگ و داشتن کسی که فقط بیا و پاپ آن را,” او می گوید.

او همچنین تمایل نوار در پالمر در یک معشوق فرو رفتن در مینیاپولیس. آنها نمی مواد غذایی وجود دارد پس از انتقال به takeout یک گزینه نیست.

پس چه سچللنبرگ و همکار سرویس کارگران می خواهید ما و نمایندگان خود را به انجام ؟ آنها هنوز نمی دانیم. همه می دانند که آنها نیاز به کمک. گاوین Kaysen آشپز/مالک در قاشق و پایدار باد و Bellecour در Wayzata گفت: همان چیزی که در یک Instagram تصویری خطاب به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری.

“کسب و کار ما به شدت کم حاشیه و بسیاری از ما زندگی چک چک” او گفت:. “بسیاری از ما در حال رفتن بالا و فراتر از مزایای برنامه مطمئن شوید کارکنان خود را بیمه بهداشت و درمان. ما نیاز به کمک از شهرستان و دولت را به شناور باقی می ماند.”

که می تواند به معنای یک برنامه کمک و یا اجازه دادن به رستوران توزیع پول است که در غیر این صورت جمع آوری شده توسط دولت به عنوان بخشی از خرید و فروش و استفاده از مالیات و یا به سادگی قرار دادن اجاره و یا وام در انتظار نگه داشته به عنوان سچللنبرگ نشان می دهد.

“به نظر من هر کس در این کشور باید تمام وام های از همه نوع معوق” سچللنبرگ می گوید.

روز چهارشنبه فرماندار Walz اعطا یکی از این صنعت خواسته صدور یک فرمان اجرایی که تاخیر در فروش و استفاده از مالیات ناشی از امروز (20 مارس) برای 30 روز.

در حالی که صنعت خدمات مردمی منتظر دولت و/یا حمایت دولت فدرال به تحقق برخی از شهرهای دوقلو سرور در حال رفتن به مسیر مستقیم و به دنبال کمک های مالی از عموم مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>