مینه سوتا کنگره کالین پترسون: “من مطمئن هستم که من می خواهم را به نفع خود

سگ آبی دموکرات برگزار شد بر روی خود روستایی محافظه کار غربی مینه سوتا منطقه برای چندین دهه به طور عمده توسط پرهیاهو و اقدام مانند یک جمهوری خواه است. او یک “یک” امتیاز از National Rifle Association; او رای دادند در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه (با نام مستعار Obamacare) خشونت علیه زنان عمل می کنند و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح; و او است که آشکارا طرفدار زندگی — به نقطه ای که او را حمایت اجازه دادگاه عالی “تجدید نظر” نقطه عطفی تصمیم گیری مانند Roe v. Wade.

در حال حاضر بیش از نیمه راه خود را از طریق 15 مدت در کنگره پترسون را ارسال سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا او دوباره در حال اجرا. کشاورزی خروجی اخبار AgriPulse گزارش هفته گذشته او ممکن است تصمیم پس از 3 مارس مقدماتی هر چند او از لحاظ فنی ندارد تا نامزد پر کردن بسته در ماه ژوئن.

“من می دانم که من می تواند برنده” پترسون گفت. “مساله این نیست. که مشکل است. من مطمئن هستم که من می خواهم را به نفع خود.”

اگر شما به دنبال پترسون حرفه ای شما احتمالا دیده می شود این دو مرحله قبل است. “من به مردم بگویید من در حال اجرا تا زمانی که من نیستم” پترسون گفت: Agri-پالس.

“پترسون به طور سنتی منتظر می ماند تا در اوایل سال انتخابات به اعلام کمپین” آسوشیتد پرس نوشت: در ماه نوامبر و دوست دارد به نگه داشتن مردمی حدس زدن تا پس از آن. در آن زمان او گفت که او می خواهم تصمیم گیری در “ماه ژانویه و یا فوریه” آیا برای اجرا برای انتخاب مجدد. ژانویه رفته فوریه تقریبا بیش و پترسون است ترکیبات هنوز در انتظار تصمیم خود را.

که یک بیت از یک چالش برای DFLers در 7th کنگره منطقه. Lon Enberg خزانه دار 7 CD DFL می گوید: حزب استفاده می شود به در نظر گرفتن پترسون بی تصمیمی در گشاد گشاد راه رفتن.

“ما تعداد کسی پله تا,” او می گوید و اشاره کرد هر کس که فرد را “قطعا کسی که پیشرفته تر از Collin.”

تادئوس Laugisch یک دموکرات از مورهد در حال حاضر ثبت یک نامزدی برای صندلی. Laugisch شیشه ای هنرمند و مدیر ایمنی برای کشاورزی پیمانکار عمومی و داوطلب برای برنی ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

به عنوان یک جزء او می یابد پترسون است تمایل به تاخیر نوع از “تشدید.” به عنوان یک نامزد او در می یابد آن را “nerve-wracking.”

“من فقط آرزو می کنم او نمی تواند در بازی این بازی,” او می گوید.

Enberg حق پترسون در مورد چالش های آینده از سمت چپ: Laugisch چند نکته کلیدی از مشاجره با وقت از جمله حمایت از قانون مراقبت مقرون به صرفه (او می خواهم برای دیدن یک-سیستم پرداخت یک روز) حقوق باروری و اجباری چک های پس زمینه برای خرید اسلحه.

کسانی که ممکن است یک اعتصاب علیه او در پترسون محافظه کار منطقه. هر کس می شود نامزدی Enberg می گوید باید به “بسیاری از آرا از اوباما” به پیروزی صندلی. Laugisch می گوید او فکر می کند او می تواند برنده بیش از برخی از رای دهندگان محافظه کار به ویژه در آموزش و پرورش که در آن او می خواهد برای دیدن کمتر تاکید بر استاندارد تست و بیشتر بر تفکر انتقادی و گزینه های حرفه ای.

او می گوید دیدگاه های خود را در بخش کشاورزی مشابه پترسون است که آورده اند نماینده تعداد زیادی از نفوذ در واشنگتن است.

آیا پترسون است یا نه محلی حزب جمهوریخواه به نظر می رسد حس خون در آب است. پترسون در حال حاضر متصلب تا پنج رقبا در آن طرف از جمله بهداشت ، میشل Fischbach (R-Paynesville) رئیس جمهور سابق مجلس سنا و عضو فعلی این “محافظه کار تیم ملی” به عنوان annointed توسط Fox News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de