مینه سوتا اهداکنندگان عشق Klobuchar. (به جز در مینیاپولیس و سنت Paul و دلوت.)

به جز که در آن نه.

در یک پروژه تحقیقاتی منتشر شده این آخر هفته گذشته نیویورک تایمز خراب شد هر نامزد حزب دموکرات را به فردی اهدا کنندگان توسط کد پستی با استفاده از داده های فدرال کمیسیون انتخابات و ActBlue که به طور گسترده ای استفاده می شود دموکراتیک جمع آوری کمک های پلت فرم. برنی ساندرز دور ترین فرد اهدا در حدود 1.4 میلیون به دنبال الیزابت وارن (892,000 اهدا کنندگان), پیت Buttigieg (741,000), جو بایدن (451,000) اندرو یانگ (397,000) و در ششم با 227,000 اهدا کنندگان DFL وزیر بهداشت ، ctq.

با چند مورد استثنا ساندرز محبوب ترین نامزد با اهدا کنندگان در سراسر امریکا است. یکی از آن استثنا است مینه سوتا است. بیشتر از آن.

و چرا نباید Minnesotans پشت Klobuchar? او ما وطنی نامزد و همواره محبوب سناتور. جهنم او مبارزات با tater جمع hotdish.

از طریق سه چهارم از 2019 28 درصد از Klobuchar را جزء به جزء کمک های مالی فرد از اینجا آمد در او سه چهارم. که درصد منقبض شده به 11 درصد در سه ماهه گذشته از سال به عنوان Klobuchar کمپین برداشت تا بخار خارج کشور با توجه به MinnPost که گزارش Klobuchar در زمان دو برابر پول از هر سه ماهه قبلی است.

زوم در برابر ” نقشه و شما شروع به دیدن محل هایی وجود دارد که در آن Klobuchar است نه اهدا کنندگان مورد علاقه خود را. که شامل بسیاری از مینیاپولیس و سنت Paul, همه, Duluth, برخی از خیابان و یک نوار زیادی در دولت گوشه شمال.

در آن مکان مانند بقیه از امریکا ساندرز است که اهدا کنندگان بالا انتخاب کنید معمولا پس Klobuchar و وارن در آن منظور. وجود دارد چند ولسوالی در مینیاپولیس که در آن وارن ضربان Klobuchar برای دوم و یک چند در خیابان یانگ که در آن لبه به لیست.

وجود یک سنگر و استحکامات از مینیاپولیس به نظر می رسد که محکم pro-Klobuchar یک خال که شامل مرکز شهر الیوت پارک و حلقه شمالی. امی همچنین دارای جیب محبوبیت در سنت پل به طور خاص مرکز شهر در اطراف Como و شمال و سمت بیشتر از سمت شرق است.

Klobuchar استراتژی تا کنون شده است به قلاب در میانه و جمهوری خواهان به جای رفتن به چپ پشتیبانی به طوری که ممکن است توضیح دهد که چرا شهرهای دوقلو – همواره پیشرو حتی به عنوان بقیه از دولت تغییرات سال به سال – احساس ولرم.

دوم نقشه توسط بار نشان اهدا کنندگان محبوب ترین نامزدها به جز ساندرز رنگ مینه سوتا محکم در Klobuchar به نفع, به جز چند لکه pro-وارن و یانگ holdouts در شهرهای دوقلو.

تفریق ساندرز و بیشتر از سایر نقاط کشور است پر از لکه دریای وارن حمایت هر چند Klobuchar آیا ادعای نازک باند در سراسر northern Iowa. بقیه که دولت تا حد زیادی حمایت پیت Buttigieg. آن دو نیز گردن و گردن در نتایج اولیه از آیووا دموکرات قفقاز منتشر شد سه شنبه ساندرز (26.2 درصد) دقت پیشرو Buttigieg (25.2 درصد).

وارن در حال حاضر در مقام سوم در کمیته های پارلمانی در 20.6 درصد و به دنبال آن جو بایدن (13.2 درصد) و پنجم Klobuchar با 12.5 درصد است.

این چیزی است که دلالان سیاسی مانند megyn kelly هشدار داده اند در مورد Klobuchar از ابتدا. افرادی که او را می دانم به نظر می رسد به مانند او. اما به عنوان حمایت اهدای اعداد ما دولت تنها یکی است که می تواند اعتراف به او را می دانم.

“ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” او گفت: در طول آیووا انجمن قبل از عنوان کردن به New Hampshire. بسیاری از مردم او گفت: “فکر نمی کنم او می خواهم آن را از طریق blizzard مشخص شده است که مبارزات انتخاباتی خود را اعلام و یا تابستان به دنبال دارد. اما وجود او بود “در هیئت مدیره است.”

سوال این است که آیا او می تواند باقی بماند وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im