مینه سوتا آزادی صندوق توضیح می دهد که برنامه های خود را برای $30 میلیون دلار در کمک های مالی

بر اساس اعتقاد راسخ دارد که هیچ کس نباید مجبور به نشستن در زندان به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت برای منتشر خواهد شد, غیر انتفاعی تاسیس در سال 2016 پرداخت وثیقه برای مردم برگزار می شود در Hennepin و رمزی شهرستان و همچنین مهاجرت اوراق قرضه. آنها تا به حال یکی از کارکنان تمام وقت عضو (یک مدیر اجرایی) یک کارمند و یک داوطلب هیئت مدیره.

بودجه اجازه داده آنها را به صرف $1,000 به قید وثیقه در هر روز داده شده و وجود دارد کلاه چقدر وثیقه آنها می تواند صرف در هر فرد است. هدف بلند مدت همواره به لغو نقدی به قید وثیقه در دسترس نباشد که به طور نامتناسبی مجازات افرادی که در حال حاضر محروم آغاز خواهد شد.

سپس یک مرد مینیاپولیس به نام جورج فلوید کشته شد, توسط ماموران پلیس جرقه هفته از تظاهرات و ناآرامی در سراسر شهرهای دوقلو و دولت است. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم و اعضای رسانه ها پرتاب شد و در زندان به لینک های بیشتر به مینه سوتا آزادی صندوق آغاز پرواز در سراسر اینترنت.

همه چیز قبل از آن بود که “قبل از.” ما در حال حاضر در “،” آزادی صندوق شده است هولناک با بیش از 30 میلیون دلار در کمک های مالی از حدود یک میلیون فرد اهدا به نقطه کارگردانی اهدا کنندگان به علل دیگر به پشتیبانی که آنها انجام داده ایم پس از تنها چند روز پس از اعتراضات آغاز شد. پوشش تمایل به تمرکز بر روی مشاهیر و اثرگذارندهها قرار دادن شست خود در رسانه های اجتماعی فلس اما متوسط اهدای خون با توجه به استار تریبیون بود فقط $41.

همراه با حمایت گسترده آمد و خواستار شفافیت. مردم شروع به دعوت کردن صندوق خواستار دانم از کجا و چگونه پول خرج شده. روز پنج شنبه در آزادی صندوق توییتی در پاسخ گفت: رهبری “قدردانی” نگرانی های مردم.

“ما خانواده ، “بدون به خطر انداختن ایمنی مردمی ما bailed ما به خوبی پرداخت می شود بیش از 200k $در هفته پس از قیام به تنهایی. ما در حال کار بر انجام بیشتر.”

این رقم موجب خشم بیشتر از برخی از. اگر صندوق دریافت کرده بود میلیون ها بود چرا تنها $200,000 قرار داده به کار می کند ؟ برخی از نظر عکس ها نوشته شده است که ظاهرا نشان مدیره اشاره به بسیاری از آنها در ظاهر به سفید است.

“هیچ کس نباید در زندان با مقدار از پول شما در زمان در” یک پاسخ گفت. “‘خانواده’ نیاز به عقب بر گردیم در این asap!”

با مخالفان آمده اند کوچکتر اما بی باک ناوگان مدافعان همه گفتن به وضع جهنم خاموش کنید و سعی کنید برای رفتن از یک غیر انتفاعی به داشتن میلیون ها نفر از اختصاص دلار در چند روز.

عضو هیئت مدیره Jared Mollenkof یک مدافع با تجارت است کمی مهربانتر از آن است. او می گوید: این کاملا طبیعی است که می خواهید به نگه داشتن سازمان های کلمه خود را – به خصوص آنهایی که با نوع حمایت از آزادی صندوق می برد این چند هفته گذشته.

“من هیچ دشمنی نسبت به افرادی که می خواهید به نگه داشتن ما را دارند و مطمئن شوید که ما در حال محور حق جوامع,” او می گوید.

تا آنجا که هیئت مدیره نژادی آرایش می رود او می گوید:, شده است وجود دارد برخی از اطلاعات غلط وجود دارد — که عکس یکی از قدیمی است و این هیئت مدیره است که در واقع اکثریت مردم از رنگ. Mollenkof خود را توسط یک مرد سیاه و سفید. رئیس هیئت مدیره یک زن سیاه و سفید.

اما او می شود چرا که مردم نگران هستند و یا حتی ناراحت است. آزادی صندوق مرور یک تغییر پارادایم و نظام عدالت کیفری, او می گوید نمی کند آن را آسان به قید وثیقه مردم اگر شما عامل از طریق یک قید وثیقه ضامن. در پایان کسی که هنوز به پایین رفتن به زندان و پر کردن کاغذ بازی. این چیزی است که آزادی صندوق همواره انجام می شود. اما در حال حاضر آنها در حال انجام آن با جیب عمیق تر و این بدان معناست که بیشتر تنظیمات.

رفتن به جلو آنها تنظیم خود را وثیقه کلاه سیاست. تحت شرایط عادی این کلاه در یک فرد مورد است که در حال حاضر $20,000. اگر آنها دستگیر و برای اعتراض وجود دارد بدون درپوش در همه. و در مواجهه با کار بسیار دشوار و کار با افرادی که عمدتا دارای شغل تمام وقت و در جای دیگر آنها هنوز هم نجات مردم “هر روز.” همه اعتراض های مرتبط با وثیقه که فرود بر روی میز خود به این نکته پرداخت شده است با توجه به توییت های اخیر از آزادی صندوق.

گام بعدی Mollenkof می گوید در حال گسترش رسیدن به خود را از Hennepin و رمزی به سراسر دولت است. اما آنها نمی تواند انجام دهد که یک شبه. آنها نیاز داوطلبان در این زمینه است. آنها نیاز به مشورت با دیگر سازمان های جامعه به رهبری توسط مردم بازداشت شدگان دستگیرشدگان. آنها نیاز به کشف کردن که چگونه برای مدیریت بالقوه جرم کمک مالی برای مردم در پیش از محاکمه در زندان و یا در یخ بازداشت.

که طول می کشد زمان. Mollenkof اطمینان آنها “کار در سراسر ساعت” برای دریافت وجود دارد و وجود خواهد داشت اطلاعات بیشتر به راحتی در دسترس در روزهای آینده.

اگر شما می خواهید برای داوطلب با آزادی صندوق فرمت شما می توانید با ثبت نام در وب سایت که همچنین دارای یک لیست از سازمان های دیگر کار برای بازسازی جامعه و مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس و آنها می توانند با استفاده از این نوع حمایت از آزادی صندوق دریافت کرده است بیش از حد.

Mollenkof نیز تشویق می کند افرادی که می خواهید برای کمک به زمین با برگه های رای خود بیش از حد. رای برای شهرستان وکلای مدافع و قضات که کمک خواهد کرد که از بین بردن پول نقد وثیقه سیستم.

اما در عین حال او را بیشتر heartened محض تعداد افرادی که اهدا کرده اند در چند هفته گذشته. که به معنی وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم خارج وجود دارد که موافق است که وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن مردم آزادی برای باج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>