حتی اگر شما فقط عشق “don’t Tread on Me” پرچم “Walz Sux” نشانه و پرچم آمریکا مملو از پوشاک به دلیل بزرگ به جست و خیز این تجمع بود ، اجتماعات بزرگ مردمی ایستاده شانه به شانه هستند دقیقا همان نوع از چیزی که به ما گفته شده است توسط کارشناسان بهداشت برای جلوگیری از.

معترضان در ضمن ادعا این مستند که مشکل است. آنها وجود دارد خواستار پایان دادن به اقامت در خانه نظم و “آزادی” از دولت به عنوان مشابه تظاهرات در ویسکانسین اوهایو و پنسیلوانیا و نیویورک.

معترضان – در میان آنها سابق کنگره فعلی آمریکا امیدوار و coronavirus سرمایه گذاری خوش Jason Lewis — اصرار دارند که این جنبش به رهبری دولت را کوچک کسب و کار و کارکنان خود را که به صورت غیر قابل انکار مشکلات اقتصادی در پی ماندن در خانه سفارش دهید.

اما پس از آن گزارش ها نشان می دهد برخی از قدرت پشت این اعتراضات برداشت تا در سراسر کشور می آید از همان محلی موتور: برادران کریستوفر هارون و بن Dorr.

بن اتفاق می افتد به مدیر سیاسی از گروهی به نام مینه سوتا تفنگ حقوق خود توصیف “غیر از به خطر انداختن تفنگ سازمان حقوق” که نام خود را محافظه کار جمهوری خواه مجلس حتی National Rifle Association, برای بودن بیش از حد اهلی و انطباق در متمم دوم.

به گزارش واشنگتن پست, Dorr برادران در حال استفاده از Facebook به فراخوان ضد قرنطینه تظاهرات دور و گسترده. بن ایجاد گروه “Wisconsinites برابر بیش از حد قرنطینه” کریستوفر کمک با “ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه” هارون آغاز شده “نیویورک برابر اجتماعی قرنطینه” و غیره.

تا پایان آخر هفته گذشته گروه های مختلف — از جمله “Minnesotans برابر بیش از حد قرنطینه” از rebranded به عنوان “بازگشایی مینه سوتا” — تا به حال صدها نفر از هزاران نفر از اعضای تمام پیمایش از طریق پست سوال در اثر پوشیدن ماسک مقایسه coronavirus به آنفولانزا و نشان می دهد این تمام چیزی است که به طور کلی بودن پر از شکوفه برای ترساندن مردم است.

آنها همچنان در حال رشد روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال چند ساده توییتهایی نشان می دهد کشورهای مختلف – از جمله ما – باید “آزاد” خود را دارند.

شما می توانید ببینید که چگونه کل شو رفت از امنیت خانه خود را با تشکر از مینه سوتا تفنگ حقوق’ آزادسازی%20MINNESOTA!

&کارها را می توانید;%20Donald%20J.%20Trump%20 (realDonaldTrump)%20مارس%سال 2017%202020

%20“target=”_blank”>Facebook Live تصویری از رسیدگی. شما می توانید شنیدن یک بیت از آن را اما – این گروه می گوید Facebook ادعا شده است نقض کپی رایت با توجه به موسیقی وافغان از استریو خودرو.

هنگامی که وجود دارد, صوتی وجود دارد مقدار زیادی از بوق اتومبیل ها و کامیون ها به آرامی trundling توسط دریایی از مردم فلفلی با MAGA کلاه و تهمت 2020 پرچم. در برخی از نقطه, کسی enigmatically فریاد “COVID-19 است Jussie Smollett.” خواندن نشانه “من آزادی; انتخاب من” میآید تا فراخوانی گیج کننده پژواک pro-انتخاب شعار. (علاوه بر اینکه طرفدار تفنگ های Dorr برادران بزرگ ضد سقط جنین.) حدود 1 ساعت 43 دقیقه mark Lewis باعث می شود ظاهر در یک RV شعار خود را در کنگره انتخاباتی است.

بن Dorr نیز زینت این تجمع با حضور خود.

“ما در حال انجام بودن قرنطینه ما انجام می شود داشتن آزادی های ما گرفته شده,” او می گوید. “وقت آن است برای باز کردن امریکا است.”

رادیو دولتی مینسوتا گزارش Dorrs’ افراطی طرفدار تفنگ ضد سقط جنین حمایت در مینه سوتا, آیووا و اوهایو مطرح شده است و برخی از آنها را $2.9 میلیون از سال 2013 و در حدود یک سوم از آن رفته است به طور مستقیم به یک چاپ پست الکترونیکی مستقیم شرکت در آیووا متعلق به خانواده است. در اوایل این سال حزب جمهوری خواه از مینه سوتا راه اندازی یک وب سایت decrying برادران به عنوان “کلاهبرداران” سرمایه گذاری محافظه کار باعث می شود.

در Facebook Live, Dorr تشویق مردم به بازدید “ReOpenMN.com” و همان آدرس داده شود و در بازگشایی مینه سوتا Facebook صفحه. آن را در واقع تغییرمسیر به مینه سوتا تفنگ حقوق وب سایت که در آن طرفداران می توانید وارد کنید اطلاعات خود را (حتما چرا که نه؟) و ارسال یک خودرو پر از ایمیل به Walz و قانونگذاران ایالتی که بار خوانده شده به شرح زیر است:

مینه سوتا بیکاری ادعا می کند که برخی از بالاترین در این کشور زمانی که شماره های اخیر بیرون آمد!
کسب و کارهای کوچک در حال سازندگان: توسط هزاران نفر در سراسر کشور ما و خانواده ها و بازنشستگان در حال تماشای زندگی خود را به کار بود را در مقابل چشم خود را.
واقعیت این است که ما کاملا باید اولویت بندی آینده این دولت از معیشت خود, خانواده, توانایی ارائه برای خود ما و امنیت اقتصادی از کارگران آن است.
بازگشایی مینه سوتا در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im