Vince Vaughn منتقل شده از دولت قبل از او تبدیل 1 اما نگران نباشید—او یک ستاره در مینه سوتا پیاده روی مشاهیر. اما این تیغه کاهش هر دو روش. این دولت تولید کرده و خانه را به سهم خود را از تقلب قلدر دلقک و مستقیم killers. آنچه در زیر لیستی از بدترین Minnesotans از صرفا شرم آور کاملا بد.

آیا ما ترک هر کسی ؟ البته. (Lookin’ at you, Derek چوین.) فکر می کنم از این به عنوان یک گام کوچک به سمت به رسمیت شناختن است که در ایالت مینه سوتا یک کشور بزرگ و همچنین گاهی اوقات به برخی از افتضاح مردم است.

تشکرها

روبرتا مدیسون

همیشه تعجب آنچه در بدترین همسایه نگاه می خواهم اگر آن را به عهده گرفت ، دیدار با روبرتا مدیسون. سنت پل ساکن شد سیلی با یک سفارش محدود در سال 2010 برای, در میان چیزهای دیگر پرتاب مدفوع در همسایه خانه. اما این که (در واقع) بچه گه در مقایسه با شش سال بعد هنگامی که او در زمان ارتکاب جرم به درختان جدید در همسایه حیاط. حساب نشان می دهد او impersonated مالکان هنگام فراخوانی یک arborist که اره برقی-اد درختان در سوال قبل به صاحبان واقعی می تواند دخالت کند. (مدیسون تضمین او نبود صورتحساب برای کار می کنند.) آشکارا جسارت بوی خاک مدیسون پس از آن بارها و بارها به نام 911 و آتش نشانی این ادعا دیگر neigbhors شد “مشکوک” در مورد مردم یک “نژاد متفاوت” در حال اجرا “فیلم برداری” در خارج از خانه خود را. وقتی که موجی از بی اساس طلبی خود را به دست آورده یکی دیگر از سفارش محدود در سال 2017, Madison دو برابر کردن. همسایه ما از جهنم را به او نقض حکم دادگاه و با تهدید این افراد با استفاده از نژادی تهمت پرتاب شیشه ای در حیاط چسبیده اسباب بازی خود را در حصار, فلاش titties او را در جهت خود را و بیشتر. نهایی که رنگین کمان از جرائم منجر به اتهام وسیله نقض آزار و اذیت منظور قرار گرفتن در معرض زشت و رفتار آشوبگرانه.

Thomas Friedman

توماس فریدمن لیلا Navidi, استار تریبیون

کالین پنهان

ما درک فشار در یک کار روزنامه نگار به بوسیله اسباب گردنده از محتوا است. بسیاری از کلمات در حال حاضر نوشته شده است و بسیاری از آنها بسیار بهتر از آنهایی که شما در حال تایپ کردن در لحظه. چه کسی نمی خواهد به عنوان مهلت برچسبها تواند گاهی اوقات وسوسه به برش و چسباندن شخص دیگری را به خوبی تبدیل بانی بن? در اینجا چیزی است هر چند: نمی. انجام دهد. که. متاسفانه Colin, Covert, ستاره تریبون دیرین منتقد فیلم به به که وسوسه نه یک بار نه دو بار بلکه بارها و بارها قبل از کارفرمایان در نهایت او را گرفتار در سال 2018 است. پنهان نبود و حتی پنهان کردن کلمه خود را سرقت و به ویژه: مورد علاقه خود را منبع به پلیس از بود Pauline Kael است که مانند یک عضو شورای شهر در تلاش برای عبور از نقاط Gettysburg Address به عنوان کلمات خود را دارند. هر چند پنهان در ابتدا به نظر می رسید مناسب گوسفندوار او کمتر از آن در یک پست-استعفای مصاحبه با MPR عجیب ادعا آن را سرقت ادبی به استفاده از شخص دیگری متمایز عبارات بدون مجوز اگر شما استفاده از آنها را به فیلم های مختلف. او به نام این “استفاده عادلانه” یک دکترین حقوقی است که بدون برنامه به یک اخلاق نقض. هیچ ایده چگونه او آمدند تا با این دفاع. شاید او شنیده می خواهم یکی دیگر از plagiarist آن را می گویند.

تد Yoho

آیا شما فقط عشق است که تهوع احساس زمانی که یک فرد وحشتناک در دو بخش ملی و ویژه است که به طور غیر منتظره نشان داد به مینه سوتا ریشه? چند هفته پیش که احتمالا شما هرگز از شنیده می شود فلوریدا در کنگره تد Yoho یک به طور معمول زباله جمهوری خواه congressperson. و شما هرگز می کردم اگر او تا به حال به نام Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک “لعنتی عوضی” درون گوش رس از خبرنگاران. (Ocasio-کورتز گناه ارتباط فقر به جرم; شکل که شما می خواهید به فحش دادن کردن.) Yoho صادر weaselly غیر عذرخواهی و خود را به حال جنسیتی کاملا vivisected در Ocasio-کورتز تاریخی سخنرانی در مجلس نمایندگان است. حدس بزنید چه ؟ Yoho متولد شد و در مینیاپولیس و در اینجا زندگی می کردند تا او 11. با توجه به Yoho را اگهی در گذشت پدر بزرگ او یک داروساز بود که “ابزاری در نامگذاری Anoka ‘هالووین پایتخت جهان است.'” تد احتمالا رو ol’ پدر بزرگ نورد در قبر او—شاید حتی افزایش از آن را به او امد و شد زیاد در اکتبر 31, چند ماه قبل, گاییدن, سگ ماده, کون, بازنشسته, و کنگره بیشتر می شود AOC را از او.

توماس فریدمن

متولد و بزرگ شده در سنت لوئیس پارک, این برنده جایزه کلمه-mangler رز به شهرت پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی توسط واسطه یک کودک مهربان پیچ در “حرص خوب است.” سرمایه داری جهانی خواهد گسترش بی نظیر برابری و صلح او همواره مطمئن مدیریتی کلاس در نیویورک تایمز ستون معروف (و نادرست) رقیب که هیچ دو کشور با یک مک دونالد همیشه warred با هر یک از دیگر. با چنین ایده-مانند تقریب افکار فریدمن tomes مانند جهان مسطح است پرواز کردن فرودگاه قفسه کتاب. تام دفاع و پشتیبانی سال 2003 حمله به عراق گفت: گاهی اوقات امریکا نیاز به گفتن دشمنان خود را به “خورد این” و حفر در پاشنه خود گفت: وقتی که دشمنان کمی پایین سخت به جای. او نوشتن بیشتر شد baroquely نامنسجم (“اولین قانون از سوراخ است زمانی که شما در یک توقف حفر. هنگامی که شما در سه را بسیاری از بیل است.”) و پیش بینی های او بیشتر از جان گذشته: برای سال او گیراندم پیروزی “در شش ماه آینده” مانند 7 ساله امیدوار به رفتن به رختخواب در پنج دقیقه. فریدمن هرگز خود را از دست داده ستون یا شهرت او به دلیل شغل خود نیست و به حق آن را به تکرار آنچه که خود خوانندگان می خواهم به این باور است: که آیا نابرابری جنگ و یا نابودی محیط زیست راه حل سرمایه داری پيامدهاي همیشه… بیشتر داری.

لورا Ingalls وایلدر

برای دهه خوانندگان شده اند مفتون توسط لورا Ingalls وایلدر تکه تکه قصه از زندگی در دشت. اما خانه کوچک سری پر از نه چندان عجیب و جالب توصیفاتی از سفیدی در پیشگام عصر. در اول کتاب را باز فصل “رفتن غرب” وایلدر نوشت که خانواده به دنبال اقامت در اشغال زمین “که در آن حیوانات وحشی زندگی می کردند و بدون ترس.” آنها پیدا کردن که زمین در ویسکانسین یک محل که در آن “وجود نداشت مردم است. تنها سرخپوستان زندگی می کردند وجود دارد.” هنگامی که یک خواننده با اشاره به این مشکل خط در سال 1953 ناشران تغییر “سرخپوستان” را به “مهاجران.” اما نه تنها dehumanizing/نژادپرست چیز در مورد کتاب; یکی از همسایه بارها و بارها می گوید که “تنها خوب, هندی, یک سرخپوست مرده” و خیلی از سری معاملات با خانواده ناکامی که در نزدیکی قبایل نیست سرد با آنها چمباتمه بر روی زمین های خود را. Pa همچنین dabbles در blackface برای نمایش خنیاگر—برخی از نشریات حتی شامل یک تصویر از عملکرد—در حالی که کارشناسی ارشد می پذیرد که او فقط نمی مانند مادری آمریکایی است. این مجموعه یک داستان آشکار سرنوشت این ایده نادرست است که امریکا خالی از سکنه بود و خدا می خواستم سفیده به سفر غرب و پول زمین.

Kevin Sorbo

اگر شما یک خبره مسخره ’90s در تلویزیون نشان می دهد, شما ممکن است خاطرات, Kevin Sorbo, مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد گراد که ستاره دار در همزمان schlock مانند هرکول و آندرومدا. این روزها او مبارزه خود را در بلندی ربطی با صحبت کردن گه در توییتر نوشته “نه یک فمینیست است در دفاع از سارا ساندرز” در سال 2019. “به نظر می رسد حقوق زنان تنها مهم نیست اگر آن دسته از زنان لیبرال هستند.” سابق شرکت ستاره کف پشت که “کسی که بارها و بارها سعی کردم به فشار خود سه-دهه-جوان شرکت ستاره به خواب با او علنا از خجالت او در مجموعه ای هنگامی که او خودداری کرد و اصرار مدیر اضافه کردن غیر ضروری پورنو” نباید “فلپ خود لثه در مورد فمینیسم.” چیزهای دیگر کوین دارای افکار در: سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مردان, که, گرفتن, گربه, پروردگار ما و نجات دهنده عیسی مسیح و هیدروکسی کلروکین. (حدس می زنم که یکی از کسانی که از او مراقبت می کند؟) هنگامی که او سرگرم کننده از دکتر Anthony Fauci, antiracists و antifa, او با بازی در فیلم های با کیفیت مثل پیرانا کوسه, برنی دلفین 2و اجازه دهید نور وجود داشته باشداجرایی تولید شده توسط Sorbo, اچ اشاره کرد و مولف Sean Hannity.

VILLIANS

گریسون کیلر

کیلر را #MeToo طلاق از آمریکا و رسانه های عمومی است که به اندازه کافی به زمین او را در این فرومایه لیست. اما اجازه بدهید تمرکز بر چند سال است که به دنبال خود 2018 رسوایی و چندین دهه است که قبل از آن. به نحوی در طول 32 سال اجرا کیلر را A Prairie Home Companion برنامه رادیویی فریب شنونده را به فکر آن بود هوشمند, خنده دار, نامه ای عاشقانه به فرهنگ غرب میانه بالا. بلکه نشان می دهد blindingly سفید تصویر در مینه سوتا زندگی کاهش می یابد ما به سهام, شخصیت, aw-shucks Lutherans puttering اطراف با مردمی oafishness و سفره-نازک ابعاد. APHC متعهد کمدی را گناه کبیره: بوت هک, جوک با winking smugness. پس از آن وجود دارد پست-اتوبوس کیلر که گرفته قابل پیش بینی پاشنه نوبه خود مورد علاقه بسیاری از مردان قدرتمند: تبدیل شدن به یک ارتجاعی P. C. پلیس جنجال آفرینی. حتی کیلر را چاپلوس رسانه های اجتماعی طرفداران به نام او برای یک ماه جولای پست که pompously سوال مفهوم امتیاز سفید (“دیوانه صالح خود مردم” اشتباه خود را musings, کیلر نوشت). شاید ما نباید تعجب: 2007, Anoka, متولد, رادیو افسانه گرفتار گه برای خود تصویر از “کلیشه ای” همجنس; در سال 2016 به نام او سپس-Rep. کیت الیسون یک “بدون زرق و برق سیاه و سفید مسلمان.”

تری Petter

تری Petter زد خز-همیشه وحشی, یک petting zoo/کشتارگاه واقع در ابراز پیروزی از اکتشاف شهرستان. مردم را به ارتباط برقرار کردن با گرگ توله سگ, روباه, اسب, مامان و وحش از دیگر موجودات است. اما هنگامی که حیوانات بودند گذشته اوج cuteness آنها کشته خواهد شد برای پوست و یا گوشت. با توجه به Petter دوست پسر دانیل Storlie ملک حلیم 1,500 روباه در سال 2007 به تنهایی. بوی پوسیدگی لاشه و حشرات موذی که به ناهار خوردن در آنها در نهایت جلب توجه مردم که زندگی در این نزدیکی هست که شکایت کرد. خز-همیشه وحشی بعدی جلب توجه گروه های مدافع حقوق حیوانات. در سال 2017 طرح دعوی در دادگاه فدرال ذکر شده نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند و یک گزارش از وزارت کشاورزی ایالات متحده که در بر داشت یک حیوان با یک زخم باز fetid آب سبز و “بیش از حد” گل و مدفوع در محوطه در طول سفر. فقط به عنوان حیوانات شد برنامه ریزی شده بود کشف و ضبط از اموال آنها یک شبه ناپدید شد. وارد جو عجیب و غریب از “ببر پادشاه” که شروع به ارسال گرگ میدارد on Facebook. معلوم عجیب و غریب تا به حال به طور غیر قانونی خریداری شده 28 گرگ 25 که در نهایت حذف از اموال خود (دو تا به حال “ناپدید شد” در حالی که یکی مرده بود از عفونت). تحت یک راه حل رسید و در اواخر سال 2019, Petter محروم شد از کشتن گرگ خاکستری و یا فروش قطعات خود را برای مدت پنج سال.

Fur-ever Wild owner Terri Petter

خز-همیشه وحشی مالک تری Petter

جان Stumpf

یک مرد مانند جان Stumpf مشاهده می شود می تواند کمتر به عنوان یک معمار از vulturous بانکی از یک علامت و اگر ما در حال خیریه. اگر تنها Stumpf شد. بزرگ شده در یک خانواده شلوغ در مینه سوتا مرکزی, مزرعه, Stumpf دوست داشت به بحث در مورد ذهنیت که تربیت او را تحت تاثیر قرار. برو اگر ما می توانید آن را در سلطنت خود را به عنوان رئیس ولز فارگو که در طی آن بانک تحت فشار کارکنان برای تبدیل “فروش” (باز کردن حساب های جدید) به پوچی: هشت حساب های جدید روز, به جز برای ژانویه زمانی که هدف روزانه 20 بود. احساس هیچ چاره ای اما برای تقلب کارگران در زمان اضافی حساب برای مشتریان بی خبر که آمار رو با هزینه. به عنوان او در سراسر زندگی حرفه ای او به عنوان مدیر عامل شرکت Stumpf سرزنش بالاترین-رتبه بندی کارکنان هزاران نفر از آنها از کار اخراج شدند. خوشبختانه که نمی جلد دنباله منجر به بالا. Stumpf مجبور شد به عقب 70 میلیون دلار دارایی ها و گزینه های سهام و در اوایل سال جاری بود که توصیه می شود برای $17.5 میلیون خوب است. اخ راست? اگر Stumpf و خانواده اش حفظ زندگی به آنها عادت کرده اند به او ممکن است روزی مجبور به ضربه بزنید دلار خود را به 22.5 میلیون حقوق بازنشستگی.

مایک Lindell

“پسر شما فروش آن بالش.” بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نمونه oratorical فضل ستایش مایک Lindell معروف MyPillow مرد. قبل از او اجتناب ناپذیر infomercial حضور و مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان Lindell خدای را-رایگان معتاد به مواد مخدر. یک تعداد انگشت شماری از نمایندگی های صحنه مداخله—اگر ما به این باور Lindell که نمی تواند مقاومت در برابر گفتن داستان به هر کسی که می خواهید گوش—و او در آن متولد شد دوباره پر از روحیه کارآفرینی. این او parlayed به Chaska مبتنی بر بالش امپراتوری شبکههای میلیون درآمد با وجود آن ‘F’ درجه از اداره کسب و کار بهتر. برای برخی از دلیل تهمت دعوت صلیب عیسی چادری سیار به کروناویروس جلسه در ماه مارس که در آن Lindell ارائه شده خود را اپیدمیولوژیک تخصص. “با ما بزرگ, رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, دولت و همه مردم در این کشور دعا های روزانه ما را از این طریق دریافت کنید و به عقب بر گردیم به جایی که قوی تر و امن تر از همیشه” Lindell effused. این ویروس پس از کشته شدن حدود 150,000 آمریکایی است. در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر بالش چک و چانه زدن در حال کاوش یک اجرا برای فرماندار در مینه سوتا است. خواب خوب.

جیسون مک لین

زمانی که لرینگ نوار پاستا (در حال حاضر لرینگ بار و رستوران) و تیم اول دانشگاه یا دانشکده تئاتر بازگشایی در سال های اخیر هر دو یاد Dinkytown موسسات از راه خود رفت و به تبلیغ خود را از مالکیت جدید. چرا که مالک سابق جیسون مک لین مواجه است 6 میلیون دلار در قضاوت مربوط به خود را به اتهام مشارکت در سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی در تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت. در 1980s. به جای مواجه عدالت مکلین فرار کردن برای اولین بار به کالیفرنیا و سپس به چند دلار مکزیکی ویلا. در نهایت مکلین واگذار و موسیقی زنده بازگشت به بیشتر توقیف تیم اول دانشگاه یا دانشکده و او با کمال تعجب بازگشت به آمریکا در اواخر سال گذشته برای بازدید از یک رستوران او صاحب در اوکلند کالیفرنیا. “آن را مانند دیدن یک شبح” یک کارمند سابق گفت:, و اضافه کرد که هیچ کس انتظار بدنام تاجر به نشان می دهد تا. در حدود همان زمان مکلین بود اجاره جای خود را در کبو سن لوکاس برای 1500 $در یک شب و به دنبال فروش آن را به قیمت 3 میلیون.

هیولا

Jason Mclean

جیسون مک لین

هری هیوارد

امریکا اولین قاتل زنجیره ای شناخته شده بود خراب پلیبوی که حمایت جامعه بالا در طلاکاری شده سن مینیاپولیس. که اگر شما نگاهی به هری هیوارد را برای آن کلمه. متولد ثروتمند هیوارد خود را صرف سه دهه بر روی زمین carousing و قمار بر پدر سکه در نهایت حل و فصل در مرکز شهر مینیاپولیس. آن را در آنجا ملاقات کرد و مفتون بین نژادهای مختلف, رفت, چه کسی به او قرض داده $10,000 برای خیاطی کسب و کار. (نقدی تقلبی بود.) هیوارد متقاعد Ging به او ذینفع در بیمه نامه پس از آن صحبت از یک نوکر به قتل او. شهادت از هیوارد برادر و نوکر کردم هیوارد محکوم به قطع. محکوم هیوارد خونسردی اعتراف به کشتن سه نفر دیگر—یک دختر و دو همکار قماربازان یکی از که جمجمه او را خرد و گفت که او می خواهم در نظر گرفته قتل “ده” از دیگران از جمله برادر خود را. این قصه بودند یا مرد باهم نهایی grift یک عاشق را لاف زدن او به ارمغان آورد می خواهم بیشتر مرگ از حقیقت و یا سرد اعترافات یک مرد را دیدم که مردم به عنوان وسیله ای برای پایان دادن. “من خدا بود گفت: هیوارد که حلق آویز در سال 1895 بود که آخرین اعدام در شهرستان Hennepin.

میشل و مارکوس باخمان

میشل و مارکوس باخمان توانسته اند مبهوت و abash دولت خانه خود را با یک ترکیب قوی از سرسام آور همجنسگرا ستیزی و تحقیر علوم و حقایق اساسی و به طور کلی امتناع بود و حتی از راه دور لرز در مورد یک goddamned چیز. در سال 2005 میشل احتمالی congressperson و نامزد ریاست جمهوری “فریاد زد و از مؤسسان انجمن و ادعا کردند که یک لزبین در حال تلاش برای نگه داشتن او وجود دارد در برابر او خواهد شد” در خو کلمات از واشنگتن پست. چند سال بعد مارکوس یک درمانگر است که هنوز هم اجرا می شود یک مسیحی مرکز مشاوره با دفاتر در Burnsville و لیک المو در مقایسه گی مردم به “وحشی” که “نیاز به آموزش نیاز به نظم است.” او بعد از اصرار های صوتی بوده است doctored و او در واقع شده است صحبت کردن در مورد کودکان. (این است که بهتر است؟) در اخیر مصاحبه های Michele به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار مقدس” و “خدایی.” او همچنین این باورند که coronavirus ممکن است خدا مجازات تهمت و دولت برای اینکه کمی بیش از حد سخت در اسرائیل است که تغییر آب و هوا می تواند نمی شود زیرا خدا در حال حاضر کردم که جاری شدن سیل در زمین چیزهای خارج از سیستم خود را با نوح. غذای مورد علاقه او است کرفس. کرفس. این دو قدرت هستند و خود را “قدرت” است ،

چارلز لیندنبرگ

چارلز لیندنبرگ رشد فقط در خارج لیتل فالز در یک مزرعه در بانک ها از رودخانه می سی سی پی. وجود دارد یک مجسمه از او در دولت و کنگره, و آن را آسان ببینید که چرا. شهرت او به عنوان یک خلبان افسانه ای است که به خوبی به دست آورده است. این مسائل او را به بر روی زمین است که skeeves ما خارج است. علاوه بر حمل و نقل هوایی لیندنبرگ علاقه زیادی در اصلاح نژاد جنبش است. در ’20s او دوست مشهور فرانسوی جراح دکتر الکسیس کارل, یک مرد که یک بار گفت: ممکن است آن را سرد به “کشتن بدتر [از ما] و حفظ بهترین و به عنوان ما را در پرورش سگ” احتمالا درست قبل از اینکه گروهی از خفاش ها فوران است. لیندنبرگ سفر گسترده در آلمان در ’30s دریافت یک صلیب شکسته به شکل مدال خود را شسته و رفته در هواپیما کلاهبرداری و اعتراف او به کشور بود “جالب ترین محل در جهان امروز” و این که “برخی از چیزهایی که” او را دیدم وجود دارد “تشویق [او را] تا حد زیادی.” او پس از آن سعی کردم به استفاده از خود را عمومی نفوذ خود را به نگه داشتن خانه ملت از جنگ جهانی دوم است. او ادعا کرد در یک سال 1941 سخنرانی که بریتانیا و “نژاد یهودی” بودند هل دادن ما به سمت جنگ با نازی ها.

ویلیام % Follow Back-Dinkel

Michele and Marcus Bachmann

میشل و مارکوس باخمان

شاغل ناخواسته, به عنوان یک پرستار این فریبلت مرد غرق شد با خودکشی—هر چند نه خود او را. % Follow back-Dinkel درنگ در اتاق های چت آنلاین اختصاص داده شده به خودکشی و صحبت به افراد آسیب پذیر در مورد پایان دادن به زندگی خود را. مربی آنها واقعا توضیح دقیقا چگونه به استفاده از یک طناب برای حداکثر بهره وری. % Follow back-Dinkel مطرح شده به عنوان یک جوان, آسیایی, زن بود که اغلب ارائه به خودکشی پیمان با “او” خبرنگار. % Follow back-Dinkel بعدها اعتراف به ساخت خودکشی پیمان با “حدود 10” مردم که پنج تا به حال انجام پایان خود را از معامله. یکی نادیا Kajouji شد و 18 ساله در کانادا که احساس کردند از جان گذشته پس از بارداری غیر منتظره او شروع به پریدن کرد و به مرگ او در سال 2008 نادیده گرفتن مشاوره از “Cami” که او آویزان خودش را به جای. وقتی پلیس آمد, درخواست, % follow back-Dinkel در سرزنش او سپس اعتراف کرد, اعتراف او می خواهم آن را انجام داده برای “هیجان تعقیب است.” در سال 2014% follow back-Dinkel محکوم شد کمک به دو خودکشی Kajouji را که از یک افسرده انگلیسی که گرفته بودم غریبه مشاوره در مورد چگونه به خود آویزان. او شش ماه را در زندان و در آزادی مشروط برای 10 سال.

مایکل Karkoc

فراموش نکنید “فقط دستورات.” مایکل Karkoc بود یکی از آنها را با توجه به خبر مربوط به بررسی که در سال 2015 در معرض چه دیرین شرق مینیاپولیس ساکن انجام داده بود. به عنوان رهبر یک اوکراین فاشیستی واحد در جنگ جهانی دوم Karkoc بود گفت: به رهبری 1944 قتل عام لهستانی ایجاد کرد که در آن ده ها تن کشته می شدند از جمله زنان و کودکان در انتقام کشته شدن یک اس اس نازی ها ، Karkoc دروغ در مورد که در گذشته زمانی که او به امریکا مهاجرت کرد و در سال 1949 و یک دهه بعد او یک شهروند ایالات متحده. به دلایل شناخته شده تنها به او Karkoc داوطلب جنگ خود را در سال 1995 بیوگرافی گذراند در اوکراین, پس از سال حضور در کلیسا و کار به عنوان یک نجار در مینیاپولیس. هر دو کشور آلمان و لهستان در بر داشت مدارک کافی implicating Karkoc که درگذشت, در سن 100 اواخر سال گذشته بدون مواجهه با عدالت است. زندگی او یک زندگی مسالمت آمیز پس از قتل عام شد و گفت: به رنج می برند از مشکلات حافظه در سال های بعد. خوش شانس او.

جان Nienstedt

سابق اسقف اعظم از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سنت پل و مینیاپولیس شد شخصی خزش بر روی سطح به اندازه کافی بد خود را با استفاده از شکل از قدرت به پیشرفت های ناخواسته در مردان که مشغول به کار در کلیسا و احساس آنها نمی توان گفت هیچ و یا گزارش آن. چند مردان (که شده است می خواهم به عنوان جوان در آن زمان) متهم Nienstedt از نامناسب درنده رفتار و معتقد بودند کار خود را در کلیسا خراب شد چرا که او می گفت: هیچ. آن را می شود خیلی بدتر: Nienstedt پناه و یا استخدام یک تعداد انگشت شماری از کشیشان و دیگر کارمندان متهم به سوء استفاده جنسی و یا سایر جرم و گفت: در سال 2014 رسوب او نمی خواهد که گزارش هر چیزی به پلیس مگر اینکه آنها درخواست. (آنها نمی… تا زمانی که آنها انجام داد.) Nienstedt کاتولیک کلیسا را پیدا کردن راه هایی برای تعامل عمومی و لابی هر دو برای بیشتر محدودیت علیه سقط جنین و در سال 2012 برای اصلاح به قرار دادن یک ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در این ایالت قانون اساسی است. مینه سوتا کاتولیک کنفرانس صرف $600,000 تلاش برای تصویب ممنوعیت و Nienstedt نوشت از محله های کشیش نشین است که آنها باید “درک عشق و تمایلات جنسی از طریق خدا, لنز و طرح کامل خود را برای ما” و رد کردن ازدواج همجنس بازان. چند سال بعد هنگامی که Nienstedt تحت سوگند گله خود را خواهد در نهایت یاد بگیرند که چقدر آنها می شده است گمراه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de