دو دانش آموز در دبیرستان ساخته شده بود Infinite را با عنوان “من و پسران در راه به اردوگاه.” این دانش آموزان برگزار شد دست و وانمود به خوش پرش بر روی یک عکس از یک واگن رهبری به اردوگاه کار اجباری آشویتس. موسیقی پس زمینه شاد بود کمی تفسیر در راه من با فیل کالینز.

روشن است که آن را قرار است به یک شوخی است. TC Jewfolk یک شهرهای دوقلو منطقه غیر انتفاعی قطعا فکر نمی کنم این خنده دار بود. سازمان آپلود کلیپ در YouTube در هفته گذشته تحت عنوان “ضد سامی Infinite.”

“این کاملا خارج از خط و ما هیچ بهانه ای” فردا می گوید. او می گوید این منطقه را پوشش می دهد جنایات هولوکاست به عنوان بخشی از برنامه درسی – و او احساس می کند که آنها انجام یک “کار بزرگ است.” بدیهی است که هیچ تضمین جدی گرفته شود.

مدیران مثل مارو مسئول از بچه ها که بزرگ شده اند تا در کنار اینترنت. بسیاری از دستگاه های صادر شده به دانش آموزان برای کار آنلاین فیلتر در محتوای خاص و توابع اما با همه چیز در lockdown برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دانش آموزان خود را با استفاده از رایانه های خانواده در خانه.

“ما نمی توانیم کنترل آنچه اتفاق نمی افتد در مدرسه” فردا می گوید.

او در اوایل صبح روز جمعه به کشف کردن بهترین راه برای پاسخ. در پایان نوشت: به دانش آموزان که خود تصویری شوخی بود “عبور چندین خط از ادب” و نام آن را “توهین به مدرسه ما و جامعه را به تصویر بکشد که یک تحصیل کرده می تواند در اینجا و پس از آن را انتخاب کنید برای نشان دادن چنین سنگدلانه بی توجهی به گرفتاری های دیگران است.”

او همچنین اختصاص داده هر 10 صفحه مقاله در موضوع های مختلف. یکی بود “هیتلر راه حل نهایی در آشویتس” و “آزمایش های پزشکی قرار بگیرند.”

او بسیار خاص در لجستیکی جزئیات مربوط به تخصیص – چگونه حاشیه قرار شد چگونه بزرگ فونت چگونه بسیاری از تصاویر آنها مجاز به استفاده از. فردا سابق AP تاریخ ایالات متحده معلم می خواهد برخی از “عرق سهام” در این یکی.

او می گوید هر دو دانش آموزان فرستاده شده نوشته شده عذر خواهی و در حال کار بر روی مقالات پژوهشی. او را بدست برخی از پاسخ های از پدر و مادر – ترین “وحشت” که این تا به حال اتفاق افتاده در جامعه خود برخی از “خوشحال” او تا به حال پرتاب دانش آموزان در خارج از مدرسه در دسترس نباشد.

مارو رویکرد واز چند گره از خارج از جامعه و از جمله از مدیر یهودی روابط اجتماعی شورای مینه سوتا و Dakotas استیو Hunegs.

Hunegs گفت: یهودی آژانس تلگرافی او “به طور فزاینده ای نگران قبر همدلی کسری” اجازه می دهد دانش آموزان به نوبه خود دانش خود را از هولوکاست را یک “توهین” به خاطرات قربانیان. او گفت: تنها در خدمت به “بیشتر دچار روان زخم کردن یهودیان در زمانی که ما در حال تجربه یک نمایشی افزایش یهودی ستیزی.”

وی با تمجید فردا به صورت “جدی” است که با او با نزدیک شدن حادثه است.

آن را سرد راحتی برای سرپرست که می گوید حتی به دیدن این منطقه به نام های مرتبط با این رفتار به ارمغان می آورد چیزی جز “غم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im