مینه سوتا, تاریخچه بازی های آنلاین ragers و ناگت مرغ شام در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

نوازندگان محلی تکیه به شدت در آن نشان می دهد به حرکت جدید خود را منتشر نورد و با COVID-19 تعطیل باشگاه همه آنها از دست رفته است که تجربه. برخی مانند جدید Primals هفته گذشته متوسل به جریان خود را نشان می دهد اما هیچ چیز ضربان داشتن یک اتاق کامل و سرگرم کننده جمعیت بسیار آنها فقط باید برای رفتن به صفحه اصلی خود را با موسیقی است.

شما می توانید کمک به جایگزینی برخی از درآمد است که آزادی را نشان می دهد را در آنلاین. هنرمندان نیاز مخاطبان ، اگر شما نمی توانید به سرقت برخی از زمان دور برای ورود به خود IGTV جریان خود را فیلم های جدید یک ساعت مچی.

کریس Castino – “زمزمه چینی” (PREMIERE)

کریس Castino هیچ غریبه ای به بزرگراه. بزرگ وو خواننده گروه دیده می شود همه از مینه سوتا در حرفه خود و در حال حاضر او را جاودانه کسانی که سفر در اولین آلبوم انفرادی برزیل. گسترده و صادقانه رکورد است عجین با تجربه از جاده ها است. این ویدئو را برای رهبری واحد “زمزمه چینی” دوخته است با هم از خاطرات یک تابلو از صفحه اصلی فیلم است که توابع به عنوان یک عالم صغیر از رکورد. برزیل منتشر شد و در مارس 13, بنابراین شما می توانید آن را با چشم خود را بسته و از داخل خود مستند تصور دولت بزرگ اتفاق می افتند در شیشه جلو اتومبیل قبل از شما.

براندون Pulphus – “Gin & تونیک”

براندون Pulphus به نوبه خود آماده است اما قبل از او می شود بیش از حد, او باید امضای خود را می نوشند. هنگامی که او می شود جین و تونیک در سیستم Pulphus به ارمغان می آورد این حزب در هر کجا که او می رود. مدیر تخته سنگ Mk. 2 زیر effusive مینیاپولیس رپ به عنوان او به جنبش در آوردن تا احزاب در می توانید در سرزمین عجایب و اولین Ave ساخت راه خود را از طریق شهرهای دوقلو مخلوط کردن این دو مواد تشکیل دهنده کلیدی است که او را نگه داشتن رفتن.

OKnice – “John Wick”

رپ فیلم ها را می توان فوق العاده کلیشه و OKnice نیست ترس به کلاه برداری های این ژانر را rote کنوانسیون. “John Wick” باز می شود با یک تماس تلفنی بین مینیاپولیس رپ و مدیر معافیت x دریاچه که در آن دو طرف توطئه برای نرم و صاف کردن مافیا با مضمون بصری. اما پس از آن بودجه یک عامل می شود و آنها باید کار با آنچه که آنها می توانید استطاعت. که بدان معنی است که OKnice raps خود gravelly آیه در حالی که غذا خوردن مرغ کتلت کردن صفحه گرامافون نقره ای. هنوز خیلی تنگ است.

دشت سر و صدا – “62 آبی”

این hyperlocal “شهر قدیمی جاده” پوشش “Ayd آسیاب جاده” فقط آغاز راه بود برای دشت سر و صدا. متظاهر به هنر پاپ مولف خواهد Bjorndal با ادای احترام به سرخوردگی و ملالت از رانندگی کردن منگنز-62. “62 آبی” به ضرب گلوله کشته شد و کارگردان Bjorndal را bandmate و برادر پیتر که قطاری روزمره ابتذال St. Paul زندگی خود را از طریق لنز فیش آی. اما فقط زمانی که شما فکر می کنم آن را بیش از حد خسته کننده به غرفه شما ببینید برادران افراطی اسکیت روی یخ و یا پر از مایع رنگ نشت در سراسر صحنه کاملا به پایان رسیده با یک گیتار و شما در حفظ و حفاری در. دشت سر و صدا را رکورد جدید ریختن نور است که در 27 مارس ،

این Prizefighters – “این مشت زن حرفهیی ضرب و شتم” (lyric video)

“این مشت زن حرفهیی ضرب و شتم” عجیب و غریب تاریخ است. از سال 2006 Prizefighters امتناع بازی خود را امضا آهنگ تبدیل شده است چیزی از شوخی در داخل در میان ska گروه طرفداران. اما هنگامی که یکی از طرفداران آمد با سرطان تخمدان آنها تصمیم گرفت برای احترام به درخواست های مکرر به بازی و پس از آن برخی از. آنها به پایان رسید تا این مسیر را سخت تر به متن ترانه و آهنگ از ساختار و استخدام اردن پورتر را lyric video. آنها نیز منتشر شد این آهنگ به عنوان یک دانلود تک با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به Sladjana M. Crosley صندوق GCT پژوهش است که پشتیبانی از ریشه کن کردن سرطان تخمدان.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>