قانونگذاران مینه سوتا می خواهید به یاغی تبعیض بر اساس مو

نگاه ظاهرا نقض آرایشگران تپه Independent School District کد لباس.

سال گذشته در نیوجرسی دبیرستان کشتی گیر اندرو جانسون مجبور شد به یکی از دو قطع dreadlocks یا جریمه یک مسابقه است. او تصمیم گرفت به رقابت بپردازند. تصویری از کشتی گیر ایستاده هنوز هم در حالی که کسی که در زمان یک جفت قیچی به موهای او رفت و ویروسی و موجب حقوق مدنی بررسی است.

اینها نمونه هایی Rep. رنا مورن (DFL-St. Paul) اشاره می کند زمانی که او در مورد به همین دلیل او و همکارانش در حال معرفی تاج عمل در آینده این جلسه قانونی. تاج مخفف “ایجاد احترام و جهان باز برای موی طبیعی.” آینده نگر قانون منع تبعیض علیه کسی که بر اساس راه خود را مو به نظر می رسد و یا احساس می کند.

تاج عمل در حال حاضر دارای کشش در سراسر کشور در حال عبور در کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی دولت که در آن جانسون locs شد shorn. آن را نیز تصویب شده است در تعدادی از شهرستانها و همچنین معرفی برخی از 20 یا خیلی کشورهای دیگر و در کنگره است. آن را در مورد زمان مورن می گوید: ما بر روی آن در مینه سوتا است.

نه هر نمونه از مو پلیس به پایان می رسد در یک ویدئو ویروسی. زنان رنگ—به خصوص زنان—چهره این همه زمان مورن می گوید. تحقیقات توسط کبوتر که شرکت تاسیس تاج ائتلاف به فشار برای این نوع از قوانین می یابد که زنان 30 درصد بیشتر احتمال دارد به مطلع شدن از یک “رسمی نظافت سیاست” در محل کار. آنها نیز یک و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به خانه فرستاده و یا کسی را می شناسید که فرستاده شده بود از خانه به دلیل مدل موهای او را.

زنان از رنگ نیز 80 درصد بیشتر احتمال دارد به تغییر به موهای طبیعی خود را برای دیدار با اجتماعی یورو محور هنجارهای یا محل کار ،

“به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار شخص خودم می دانم و فرزندانم می دانم که بافت مو ما باعث می شود مردم ناراحت کننده” مورن می گوید. او را نگه می دارد موهای خودش فشرده دقیقا به همین دلیل.

هر دولتی گرفته است روش کمی متفاوت است. در مینه سوتا, موران و همکاران او می خواهند به رویه تاج عمل بر روی موجود ما قانون حقوق بشر—گسترش تعریف از “نژاد” شامل “صفات تاریخی در ارتباط با مسابقه از جمله اما نه محدود به بافت مو و مدل های مو مانند نوارهای قفل و تاب.”

مورن لایحه جذب تعدادی از نویسندگان از جمله اموزش ریچاردسون (DFL-مندوتا هایتز) و Hodan حسن (DFL-مینیاپولیس) که پیوستن به Moran به عنوان تنها دیگر زنان در 134-عضو خانه.

آن خواهید بود یک چند هفته قبل از مورن لایحه می شود اولین جلسه کمیته. (2020 جلسه برگزار فوریه 11.) او امیدوار همکاران در قوه مقننه خواهد بود پذیرای اما در زمان خود در کنگره او آموخته است که همه چیز در حال “هرگز” است که آسان و ساده است.

“متاسفانه ما رسیده است که در نوع شمول در دسترس نباشد,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>