مینه سوتا فقط ممکن است مسطح که coronavirus منحنی

این تهدید خود جدا شده و چیزی که ما در حال انجام به عنوان یک دولت ؟ آن کار می کند.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) شده است مدلسازی نتایج ممکن است برای شیوع کروناویروس در جهت کمک به سیاستگذاران و بهداشت حرفه ای آماده کند. در این مرحله اولیه هیچ چیز خاصی است.

اما اطلاعات موجود نشان می دهد که سوتا موارد منجر به مرگ شده اند افزایش در یک نرخ نمایی. ما تا 30 مجموع مرگ و میر و فقط خجالتی از 1000 مورد تأیید و از دوشنبه بعد از ظهر.

این است که همراه با دولت داده (گزارش شده توسط استار تریبیون) نشان دادن در ماشین و اتوبوس و ترافیک شده است در حال سقوط در هر روز از مارس 28 – GPS و داده های استخراج شده توسط یک خزنده خصوصی شرکت می گوید: ما در حال انجام یک کار بزرگ ماندن را بیش از حد.

در این نرخ IHME مدل پیش بینی ما در مجموع سهم مرگ و میر در 932 – هنوز هم غم انگیز تعداد و بیش از شش برابر تعداد مرگ و میر دیده ایم این فصل آنفولانزا اما به مراتب پایین تر از ما برآورد اولیه از 2000.

آمار مبتنی بر اتاق فکر شهرستان رصدخانه گرفته شده توجه کنید. از 53 مناطق عمده شهری در ایالات متحده شهرهای دوقلو منطقه انجام شده است قابل ملاحظه ای هست.

“این مسلما موفق (به هر دلیلی) به خاطر بروز آن کم و جلوگیری از رشد سریع در تعداد موارد” یک گزارش منتشر شده روز شنبه گفت:. “همانطور که ما سعی می کنیم به درک عوامل موثر بر گسترش ویروس ما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن وجه تمایز دوقلو شهرستانها از دیگر شهرهای آمریکا است.”

و آنچه ممکن است باشد ؟ شهرستان رصدخانه ouldn مقاومت در برابر نیست شوخی Minnesotans را ظاهرا شده است “تکمیل هنر اجتماعی فاصله برای چند دهه.” بیشتر به طور جدی مینه سوتا رتبه بسیار بالا در اندازه گیری “سرمایه اجتماعی” است که نامرئی شبکه ای از روابط اعتماد است که اجازه می دهد مردم را به زندگی و کار با هم به عنوان یک گروه.

مردم باید به معنای واقعی کلمه تلاش برای اندازه گیری سرمایه اجتماعی از دولت به دولت. در سال 2018 ایالات متحده مشترک کمیته اقتصادی منتشر شد یک سرمایه اجتماعی Index – مرتب سازی بر اساس نقشه ملت را سالم ترین و موفق متصل جوامع است. مینه سوتا رتبه دوم فقط پشت یوتا و یکی از نقطه جلوتر از ویسکانسین.

وجود دارد راه های بسیاری برای اندازه گیری سرمایه اجتماعی. یکی “بشردوستانه سلامت” – چقدر ساکنان را به یک دیگر. که در آن یوتا می ایستد. مینه سوتا را قوی ترین کت و شلوار اتفاق می افتد به “نهادی سلامت” چگونه اعتماد به نفس ما در دولت ما و زیرساخت ها است. این نمایشنامه در همیشه بالا رای دهندگان سوئیچ و نسبتا خوب سرشماری مشارکت.

در Minnesotans هستند زرهی با یک اعتماد به نفس خاصی که سیستم کار می کند و که انجام بخشی از ما واقعا همه چیز را بهتر. در سن COVID-19 که یک دارایی.

البته این فقط یکی از عوامل بسیاری است که ممکن است swaying نتیجه. دیگران مانند تراکم جمعیت و کاهش متوسط سن و سلامت کلی و پاسخ دولت – نیز ممکن است قرار دادن مختلف خود را شست و در مقیاس. بر خلاف این متغیر دیگر ما می توانید کنترل که در آن ما را-و چگونه اغلب ما در هر نقطه و در همه اگر آن را به معنی برخورد نزدیک با افراد دیگر — در طول مهم هفته و ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>