مینه سوتا نفت مردی به نام کریگ می خواهد یک تکه بزرگ از بیابان یوتا

به عنوان نیویورکر گزارش این هزینه چیزی برای اعمال می شود.

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین تصمیم گیری است که جهنم در حال رفتن به کنترل یک تکه بزرگ از ناهموار یوتا بیابان.

بسته بین قوس و دره پارک های ملی می تواند به سقوط به دست یک وکیل به نام کریگ لارسون که باعث می شود محل اقامت خود را در دریاچه مینه سوتا.

بیشتر به طور خاص, آن می تواند به دست از دشت و تپه های نفت و گاز, LLC یک “شرکت اکتشاف” که مقر آن در خارج از خانه دریاچه که لارسون co-صاحب. با توجه به سالت لیک تریبون شرکت سهام در داکوتای شمالی Bakken میدان نفتی اما تقریبا هیچ حضور در ایالت یوتا است.

در عین حال. که می تواند تغییر کند اگر این مقابله می رود از طریق. دشت و تپه ها را به نفع خود اجاره حراج اجرا شده توسط این اداره است که قرار است در ماه سپتامبر. حداقل پیشنهاد رقابتی در هر هکتار است در مورد $2 “و است که اغلب قیمت آن می رود در مناطق مانند موآب” McKibben می نویسد.

اگر لارسون مناقصه موفق هستند, او می خواهم اجاره زمین در $1.50 در هر هکتار برای مدت پنج سال و 2 دلار برای پنج بعدی. حدود 110,000 هکتار برای پیشنهاد. (فکر می کنم: مینیاپولیس, St. Paul, ادینا سنت لوئیس پارک و رزویل ترکیب شده است.)

این بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت برای حذف موانع قانونی به عنوان مقدار نفت و گاز و دیگر منابع خارج از سرزمین های فدرال به عنوان امکان پذیر است – از جمله اجازه می دهد شرکت های استخراج معدن برای راه اندازی فروشگاه در نزدیکی مینه سوتا را گرامی مرز آب. دفتر برنامه ریزی شده 20 اجاره فروش مثل این طریق تا پایان سال 2020. سه خواهد بود در ایالت یوتا است.

لارسون نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما نیویورکر توصیف او به عنوان “مودب” و “مدعی است.” او شده است مادر در برنامه های این شرکت برای زمین با فشار کل این زمان از جمله در این آخرین مصاحبه.

“من حدس می زنم اقدامات ما برای خود صحبت می کنند” او گفت:. “من واقعا نمی باید خیلی بیشتر به آن اضافه کنید.”

آن را تکان دهنده روند آسان – بیش از حد آسان اگر شما بخواهید برخی از افرادی که زندگی در اطراف این منطقه است. قوس و دره هستند و هر دو ارزشمند ملی آثار تاریخی سرزمین های ثروتمند نه تنها از زیبایی های طبیعی و تاریخی اهمیت, اما, گردشگری ارزش. دوچرخه سواران و تیر عرضی طاق, کوهنورد و stargazers عشق ،

Grand County شورای صندلی مریم McGann, که نشان دهنده, یوتا, شهرستان که در این مقصد یافت می شوند در مقایسه با توسعه سرزمین های مجاور به قرار دادن یک چاه نفت “در مرکز یک پیکاسو یا ون گوگ” در مصاحبه با بلومبرگ قانون است.

در ضمن دیویس Filfred یک رهبر ملت ناواهو گفت: نیویورکر او نگران در مورد آنچه که دولت زمین خواهد شد در آن زمان خود را “بچه grandkids” آمده است همراه.

“جایی که آنها [سوخت های فسیلی شرکت] آمده زمین به طور کامل آلوده,” او گفت:. “هوا – آن را مانند بوی تخم مرغ فاسد شده.”

نیویورکر نویسنده لایحه McKibben می گوید در قطعه خود را که لارسون به نظر نمی رسد مانند یک “لات” در اینجا. همه چیز او را انجام می دهند کاملا قانونی است. در همه انصاف McKibben هیچ ایده که زمین را به حق متعلق به “مردم بومی همه ما شغالها” و یا شاید “خدا.”

“اما پاسخ روشنی نباید برخی از پسر به نام کریگ” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>