مینه سوتا دستور به پناهگاه در محل به مدت دو هفته

این است که تقریبا به آنچه که شما قرار است به انجام, به هر حال.

DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل ماموریت بعد از ظهر چهارشنبه در ساخت مینه سوتا 19 دولت به موضوع الزام آموزش به اقامت در منزل و اجتناب از تماس با افراد مگر اینکه مطلقا لازم است.

منظور می رود به اثر در 11:59 p. m. و جمعه شب گذشته دو هفته از طریق آوریل 10, که در طی آن زمان Minnesotans باید تنها خانه های خود را ترک زمانی که لازم است.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو برای یک دوره دو هفته ای” گفت: Walz که اشاره کرد این منظور می تواند تغییر و یا توسعه یافته بر اساس تحولات جدید است.

سفارش دیگر تمدید ممنوعیت ناهار خوری در میله ها و کافه ها و رستوران ها از طریق آوریل 1. ناهار خوری و صنعت محدود شده است و به take-out, drive-thru و تحویل پس از یک ایالت محدودیت رفت و به اثر 17 مارس است.

یک سوم منظور صادر شده Wendesday اجازه مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش برای اجرای “آموزش از راه دور” برنامه ای است که گسترش از 30 مارس تا مه 4.

Walz مشخص شده خرید مواد غذایی و بهداشت و درمان بازدیدکننده داشته است در میان دیگر وظایف به عنوان مجاز تحت نظم و گفت: مردم می توانند همچنان به رفتن به خارج برای ورزش و یا تفریح اما خواسته است که آنها در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر است.

“هوشمند در مورد این” Walz گفت. “این به این معنا نیست که شما نمی گام از خانه خود را… این به آن معنا ما در حال گرفتن بیشتر محدود.”

کسانی که به نقض نظم می تواند به اتهام بزه و مجازات تا 90 روز در زندان و/یا 1000 $خوب با توجه به این ترتیب است که سفارشات Minnesotans به “کار از خانه خود را و یا اقامت به عنوان آنجا که ممکن است.”

کارگران بهداشت و درمان در اجرای قانون مواد غذایی و کشاورزی و انرژی و خدمات عمومی و روزنامه نگاری و بانکداری, مراقبت از کودکان, آموزش و پرورش, ساخت و ساز هتل ها در میان دیگر صنایع معاف از کار از خانه قیمومیت.

معاف فعالیت های زیر سفارش شامل هر اندازه گیری ایمنی از جمله با کسی که تا “رنج می برد و یا در معرض خطر خشونت خانگی است.”

تحت “لوازم و خدمات” سفارش می گوید:

“افراد ممکن است به دست آوردن مواد غذایی از جمله تحویل و یا حمل کردن خدمات نوشیدنی (الکلی و غیر الکلی) و دیگر اقلام مواد غذایی و بنزین و لوازم مورد نیاز برای کار از خانه و محصولات مورد نیاز برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از خانه ها و منازل و کسب و کار و شخصا متعلق به وسایل نقلیه از جمله اتومبیل و دوچرخه. افراد همچنین ممکن است مراجعه و استفاده از خدمات laundromats و خشک کردن است.”

“ضروری” سفر در داخل و خارج از دولت نیز هنوز مجاز است در هر مرحله گرفته شده برای مراقبت و یا حمل و نقل “از اعضای خانواده یا دوستان و یا حیوان خانگی.”

Walz تحسین Minnesotans برای فداکاری آنها در حال حاضر ساخته شده در ماندن در منزل و تمرین های اجتماعی فاصله و گفت: “مینه سوتا به نظر می رسد انجام این کار بهتر از هر دولت دیگر.”

به عنوان چهارشنبه, مینه سوتا, دارای 287 تایید موارد coronavirus با نام مستعار COVID-19 با یک مرگ و یک دوجین از مردم در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه از هفت روز سه شنبه. تحت دولت مدل Walz گفت: تا به 74,000 Minnesotans می میرند از coronavirus اگر دولت در نه گام برای کاهش تعامل اجتماعی و ویروس را گسترش.

Walz گفت: این تصمیم مطلع شد توسط مدل سازی توسط کارشناسان در مینه سوتا وزارت بهداشت و صحبت در مورد کاهش بار در بیمارستان’ توانایی تست و درمان موارد جدید برای مراقبت از بدحال در بخش های مراقبت ويژه و پیدا کردن در دسترس هواکش.

“من می دانم که در این چند هفته بوده است مخرب ترین و پر استرس بسیاری از ما دیده می شود” گفت: Walz که اعلام خود را به تنهایی. فرماندار خود را در قرنطینه از صبح روز دوشنبه پس از یک عضو امنیتی جزئیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این پناهگاه در محل نمی درمان مینه سوتا از گسترش ویروس هشدار داد Walz که گفت بدون واکسن — و هیچ کدام در حال حاضر وجود دارد — “بسیاری از ما… را تجربه [ویروس] در طول این دوره از سال آینده به 18 ماه است.” نگه داشتن مردم در خانه های خود و به دور از هر یک از دیگر “به سادگی حرکت می کند تاریخ” از زمانی که این ویروس آمار جدید گروه.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>